Mérleg19

Mérleg19 adatlapja

Ilyen vagyok
Paleolit  •  Spórolós utazó  •  Táplálkozástudatos  •  Természetbarát  •  Csak hal a hús
Regisztráció2017.08.12
Utoljára itt2019.01.19

2017. augusztus 12.a párjával járt itt
A megújúlt étlapot látva bátorkodtunk kipróbálni az éttermet. Megérkeztünkkor a kedves hölgy addig nem jutott el,hogy megkérdezze miben segíthet. Úgy kellett kihúznom belőle,hogy ebédelhetnénk-e. Fogalma sem volt az étlap tartalmáról, több információval rendelkeztem a Drágánál.
Kiváló 2017. szeptember 23.a párjával járt itt
Ebédelni tértünk be az étterembe. Esküvőre készűlődtek, azonban biztosítottak számunkra egy asztalt. Maga az étterem rendkívűl ízléses, minden aprólékosan megtervezve. A pincérek kedvesek, készségesek, illemtudóak. Az étlap minden egyes vendég számára biztosít lehetőséget a bő választékával, ami nem is hétköznapi, de nem is a csilicsálé fajta.
Szörnyű 2019. január 19.a párjával járt itt
Sajnos már többször is csalódnom kellett a tatabányai frei cafe-ban. Elvileg ez egy franchise rendszer, akkor miért nem tudják ugyanazt a színvonalat hozni, mint mondjuk a győri? ? ? ? ? St. Louisi földimogyoró brise-t rendeltem, felbuzdúlva a múltkor Győrben elfogyasztott után. Se ízre, se állagra nem élhettem meg azt az élményt.