8000 Székesfehérvár, Kadocsa út 32/a

Wellness csomagok Székesfehérvár városában

Diófa Vendéglő Székesfehérvár vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédelni tértünk be az étterembe. Esküvőre készűlődtek, azonban biztosítottak számunkra egy asztalt. Maga az étterem rendkívűl ízléses, minden aprólékosan megtervezve. A pincérek kedvesek, készségesek, illemtudóak. Az étlap minden egyes vendég számára biztosít lehetőséget a bő választékával, ami nem is hétköznapi, de nem is a csilicsálé fajta.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Egy helyi szálloda ajánlására kerestük fel. Nem csalódtunk. Kicsit furcsa volt elsőre, hogy nem tudtunk bemenni, csak az épület mellett lehetett elmenni, de ami bent volt, kárpótolt. Nagyon kellemes hely volt. Az ételek kellő nagyságúak és nagyon finomak voltak. szívesen ajánlom másoknak is bármikor. A környezet nagyon gyönyörű, teljesen kiragad a város forgatagából.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
Rendszeresen felkeressük az éttermet, amivel idáig nem is volt soha problémánk. A város egyik legjobb éttermének tartottuk. A múltkor meghívásra voltunk ott, születésnapot ünnepeltünk. A rendelést leegyszerűsítve tálakat rendeltünk. Nem voltunk elájulva tőle, a rántott hús kifejezetten rossz volt (előpanírozott, elősütött). Azok az ételek nem voltak méltók a helyhez.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Kedves fogadtatásban, udvarias kiszolgálásban volt részünk... Finomak az ételek. Az étterem tiszta,hangulatos... Nyáron a kerthelyiség gyönyörű... Érdemes asztalt foglalni, hogy biztos legyen szabad hely. Ide még biztosan visszatérünk...
Bátran ajánlani tudom mindenkinek!

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két munka között kerestünk az oldal javaslata alapján. Külsőre a 3. helyezettbe nem mertünk betérni, így a Diófa lett a nyerő. Parkoló van, jó, tágas. Belépéskor: foglaltunk? Nem. Ettől függetlenül volt több szabad asztal. Maximálisan udvarias pincérek (bár arra az egyre lehetne vigyázni, hogy a magánéletet ne a közel ülő vendégek füle hallatára beszéljék meg), ajánlottak, javasoltak, tájékoztattak.

2016. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 8.
Mi egy nagyobb csoporttal ebédeltünk itt szeptember elején. Nem a kerthelyiségben, hanem az éttermi részben voltunk, a pincérek kedvesen és gyorsan szolgálták ki az 50 fős csoportot. Tiszta, légkondis terem, szépen terítve. Az ebéd finom és bőséges volt, az ár elfogadható. Nehezen lehet olyan éttermet találni, ahol vállalják az ilyen nagy létszámú csoport étkeztetését, de itt fogadtak minket, nagyon meg voltunk elégedve.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű kertben, zegzugos helyeken vannak az asztalok. Az adagok nagyok és finomak. A pincérek kedvesek. Van külön gyerek játszó rész. Az ára kicsit húzós.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 20.
Kulturált és tiszta a környezet, nagyon finomak az ételek, de én úgy éreztem, ahhoz képest, amit kaptunk nagyon drága a hely. Mi ünnepelni mentünk oda két szülinapot, de úgy éreztük nem nekünk való az étterem. Talán így is volt. Ennek ellenére tudom ajánlani azoknak, akik egy kicsit jobban el vannak eresztve anyagilag, mert finomak az ételek és szép a tálalás is, ahogy kapjuk.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pici unokám keresztelője után itt fogyasztottuk el az ünnepi ebédet. Udvarias, kedves pincérek, finom ételek, pénztárcabarát árak, s ami nekünk külön nagyon tetszett:
A 4 hónapossal félre tudott vonulni anyukája megetetni, mert van egy szeparált rész, direkt gyerekeknek. Pelenkázó, kanapé sok párnával, kis asztal, kis székek, rengeteg szép játék mind-mind a gyerekek komfortját szolgálja.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2015. áprilisban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Külföldi vendégeket vittem ide, de nagyon jól döntöttem. Előtte persze tanulmányoztam a neten található étlapjukat és nagyon jól tettem, jó döntés volt. A pincérek sürögtek-forogtak körülöttünk, szinte futólépésben. Nagyon finomak és látványosak voltak az ételek. Szóval nem bőgtem le a magyar gasztronómiát most először ízlelő tengeren túli üzleti partnereim előtt.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 11.475 Ft/fő/éj ártól; reggelis ellátással, korlátlan limonádé fogyasztással, szauna és fitness terem használattal, játékszoba használattal
2021.06.15. - 2021.08.31.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, 20 perces infrakabin használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 5.700 - 11.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.11. - 2021.09.05.
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.31.
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.692,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.07. - 2021.08.31.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 5.200 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.439 - 75.668,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.23. - 2021.09.03.
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 17.100,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szezonálisan saját stranddal, játszószoba használattal, parkolással
2021.06.28. - 2021.08.29.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Vital Hotel Nautis Székesfehérvár
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Diófa Vendéglő SzékesfehérvárX