Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd
Szúnyogszigeti Halászcsárda PákozdSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd
Szúnyogszigeti Halászcsárda PákozdSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd bemutatkozása

A Velencei–tó északi partján található étterem olyan helyen épült, ahol a halászok már 150 évvel ezelőtt is jelentős számban képviselték magukat. A halászcsárda épülete a nyitott, 200 fős kerthelységével akár rendezvényeknek is otthont adhat, de alapvetően a téli időszak kivételével minden nap halakból, szárnyasokból, sertéshúsokból készült ételek széles választékával és élőzenével várják vendégeiket.

Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti hétköznapok
Szépia Hotel Zsámbék

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd vélemények

2055
2023. május 21.a párjával járt itt
Emlékeztem rá és jó emlékeim voltak róla. A doni emlékművet jöttem megnézni, de aztán nagyon ideje volt már enni is valamit, aztán volt, hogy nagyon jót ebédeltem itt régen, máskor meg, többször is, zárva volt. Ma teljes üzemen működött. Tele volt autóval a parkoló, még úgy ebéd és vacsora között félúton is.
Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Étel/italSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Étel/italSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - BelsőSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - EgyébSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Étel/italSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Étlap/itallapSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Étlap/itallapSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Külső képSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Külső kép
Szörnyű 2022. október 2.családjával járt itt
Szeptember végén, egy hétvégén találtuk ezt az éttermet teljesen véletlenül egy kirándulásunk alkalmával. Mivel elég sokan voltak igy próbáltam a kiszolgáló lány segítségét kérni esetleges későbbi asztalfoglalás ügyében. Ha most azt mondom, hogy konkrétan paraszt volt, tulajdonképpen még visszafogottan értékeltem.
1947
Kiváló 2021. szeptember 27.a párjával járt itt
Fél három körül érkeztünk a csárdához, így kevés vendég volt. Hamar jött a pincér, bort és házi limonádét választottunk. Utána két vegyes halból készült halászlét kértünk. Perceken belül megkaptuk. Kinézete is jó volt, de ahogy ettük nagyon ízlett. Jó, sűrű leve, szinte teljesen szálkamentes halak, vagy 3 szálkát találtam benne.
Kiváló 2021. június 12.a párjával járt itt
Régóta szerettük volna meglátogatni ezt a híres helyet.
Ma végre sikerült helyet kapnunk, pedig sokan voltak a jó idő és a "szabadság " miatt. Nagyon finom halászlé és túroscsusza, valamint egyéb finomságok voltak. A sok vendég ellenére a kiszolgálás gyors, kedves és figyelmes volt. Az adagok is nagyok voltak és aránylag nem is drágán.
Remélem máskor is visszatérünk.
Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Étel/italSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Étel/italSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Étel/italSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Külső kép
Szörnyű 2020. augusztus 28.barátokkal járt itt
Minden szezonban 5-10 alkalommal ettem a halászcsárdában. Szomorú látni azt, hogy ha finom valahol az étel és kb mindig ha jó idő van tele van az étterem, akkor a tulajdonos vagy üzletvezető mennyire arrogáns p@raszttá válik. Ma 40 perc várakozás után derült ki, hogy a “konyha elkeverte” a desszert rendelésünk.
Szörnyű 2020. június 22.a párjával járt itt
Hangulatosnak tűnt a hely,de az ételek minősége szörnyű volt, nagy csalódás volt sajnos és rádásul drága is!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. augusztus 23., csoporttal járt itt
Meglepődve olvasom a véleményekben hogy hatalmas adagok. Mi 4-en voltunk, 4 személyes tálat rendeltünk. Mikor kihozták, rákérdeztem, mindenből 4 szelet? Mindenből 2 szelet, volt a válasz. A szalonnába tekert hús kb. negyed szelet húst tett ki, de feleztünk, hogy mindenki meg tudja kóstolni. A csirke mell szelet kb.
2019. július 26.családjával járt itt
Sajnos a honlapon nyitásnak 10 óra van megadva minden napra. Ezért mentünk a korábbi hajóval Agárdról, hogy időben visszatérjünk. A pincérhölgy közölte, hogy 12-kor nyitnak, de nagyon udvarias volt és foglalt nekünk asztalt. Kis gyerekkel nehezen telt az idő, visszamentünk 12 órára és akkor már több asztalnál is ültek, ezek szerint korábban nyitottak.
Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd - Étel/ital
Kiváló 2018. június 3.egyedül járt itt
Néhány évvel ezelőtt barátokkal egy tó-kerülő kerékpártúra alkalmával tévedtünk el erre, szó szerint. Már akkor beleszerettünk a miliőbe: nyugalom, a béke szigete, az emberek arcán derű, miközben az ott dolgozók pörögtek kedvesen. Nem sokkal később utána olvastunk, és 90% feletti arányban csak jót írtak róla (nem véletlen, hogy előre kell asztalt foglalni).
Gyenge 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Bicózás közben megéhezve tértünk be az étterembe. A sok ember láttán, biztosak voltunk benne, hogy valami extra finom fogással lepnek meg bennünket. . . . , sajnos tévedtünk. Az adagok hatalmasak voltak, viszont az ízekben és az ételek frisességében volt némi kivetnivaló.