8095 Pákozd, Szúnyogsziget

Szállások Pákozd városában
Wellness csomagok Pákozd városában

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd vélemények

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
Meglepődve olvasom a véleményekben hogy hatalmas adagok. Mi 4-en voltunk, 4 személyes tálat rendeltünk. Mikor kihozták, rákérdeztem, mindenből 4 szelet? Mindenből 2 szelet, volt a válasz. A szalonnába tekert hús kb. negyed szelet húst tett ki, de feleztünk, hogy mindenki meg tudja kóstolni. A csirke mell szelet kb.

Bolya TOP étteremértékelő
2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Sajnos a honlapon nyitásnak 10 óra van megadva minden napra. Ezért mentünk a korábbi hajóval Agárdról, hogy időben visszatérjünk. A pincérhölgy közölte, hogy 12-kor nyitnak, de nagyon udvarias volt és foglalt nekünk asztalt. Kis gyerekkel nehezen telt az idő, visszamentünk 12 órára és akkor már több asztalnál is ültek, ezek szerint korábban nyitottak.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 3.
Néhány évvel ezelőtt barátokkal egy tó-kerülő kerékpártúra alkalmával tévedtünk el erre, szó szerint. Már akkor beleszerettünk a miliőbe: nyugalom, a béke szigete, az emberek arcán derű, miközben az ott dolgozók pörögtek kedvesen. Nem sokkal később utána olvastunk, és 90% feletti arányban csak jót írtak róla (nem véletlen, hogy előre kell asztalt foglalni).

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Bicózás közben megéhezve tértünk be az étterembe. A sok ember láttán, biztosak voltunk benne, hogy valami extra finom fogással lepnek meg bennünket. . . . , sajnos tévedtünk. Az adagok hatalmasak voltak, viszont az ízekben és az ételek frisességében volt némi kivetnivaló. Nem akkor készültek, maximum a hal grillezése és sajnos a fűszerek is elkeveredtek valamerre, mert a mi tányérunkon se híre, se hamva nem volt.

UtazóMia TOP étteremértékelő
UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Véletlenül kerültünk ide, nagyon megéheztük és gyorsan kerestünk egy helyet, ahol jóllakhatunk. Maga a hely kívülről és belülről nagyon egyszerű, a környezet nem túl szép, nem is rossz, olyan semmilyen. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étel adagok hatalmasak, ekkorát eddig csak egy másik [moderálva - a szerk. ] étteremben ettem és nagyon ízletesek is.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22.
Évek óta járunk a Halászcsárdába, és nagyon szeretjük. Finom ételek, nagy adagok és korrekt ár.Külön örömömre szolgál, hogy nem sózzák agyon az ételt. Nálam az első helyen áll! Nem véletlen, hogy nyáron ebédidőben nehéz szabad asztalt találni, érdemes előre lefoglalni. Köszönet a Csárda minden dolgozójának!!!!

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Csendes, hangulatos hely. Az asztalfoglalás kicsit nehézkes, odaérkezésünkkor csak ácsorogtunk a teraszon, mire megszánt minket egy pincér és kerített egy szabad asztalt. Az asztalunkhoz tartozó pincér, nem igazán volt kedves, csak a borravalóval tudtuk mosolyra fakasztani, de egyébként udvarias volt. Az étel átlagos, semmi kiemelkedőt nem tapasztaltam.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 11.
Annyira jó hely,hogy csak előre lefoglalva lehet bejutni. Egy rokoni találkozó kapcsán voltunk itt ebédelni. Étel igényünket előre leadtuk, igy gyorsabb volt a kiszolgálás. Csapatunk 40 főböl állt. A kiszolgálás gyors volt,készséges,barátságos pincérekkel. Az ételek beváltották a hozzáfüzött reményeinket,finomak és"óriás"adagok voltak. A desszert pl.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
A hangulat kedvéért minden évben teszek itt egy próbát, de talán ez volt az utolsó alkalom. Kb. 10 éve itt realizáltam először, hogy a harcsapaprikás afrikai harcsából is készülhet egy tradicionális halászcsárdában (ezt a pincér kérdésemre elárulta).
Tatabánya

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyáron lehetetlen ide eljönni, csak úgy! Előre be kell jelentkezni, mert elég nagy a forgalom. Mi is így jártunk, kidobtuk a benzinpénzt, nem engedtek be ebédelni, mivel nem volt időpontunk. Egyébként nem annyira jó hely, inkább egyedüli a velencei tó északi oldalán, az autópálya kijáró mellett.

Legnépszerűbb csomagok Pákozdon és környékén
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.30.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 23.680,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.12.31.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.041 - 11.568,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.24.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.408 - 20.971,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.03.16.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.30.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.24.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.028 - 64.776,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.12. - 2020.12.21.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.05. - 2020.12.17.

Szállodák Pákozd környékén
Nereus Park Hotel Pákozd
A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros...
City Hotel Unió  Pákozd
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Nereus vakáció (5 éjszaka)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Szúnyogszigeti Halászcsárda PákozdX