8095 Pákozd, Szúnyogsziget

Szállások Pákozd városában
Wellness csomagok Pákozd városában

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd vélemények

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
Meglepődve olvasom a véleményekben hogy hatalmas adagok. Mi 4-en voltunk, 4 személyes tálat rendeltünk. Mikor kihozták, rákérdeztem, mindenből 4 szelet? Mindenből 2 szelet, volt a válasz. A szalonnába tekert hús kb. negyed szelet húst tett ki, de feleztünk, hogy mindenki meg tudja kóstolni. A csirke mell szelet kb.

Bolya TOP étteremértékelő
2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Sajnos a honlapon nyitásnak 10 óra van megadva minden napra. Ezért mentünk a korábbi hajóval Agárdról, hogy időben visszatérjünk. A pincérhölgy közölte, hogy 12-kor nyitnak, de nagyon udvarias volt és foglalt nekünk asztalt. Kis gyerekkel nehezen telt az idő, visszamentünk 12 órára és akkor már több asztalnál is ültek, ezek szerint korábban nyitottak.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 3.
Néhány évvel ezelőtt barátokkal egy tó-kerülő kerékpártúra alkalmával tévedtünk el erre, szó szerint. Már akkor beleszerettünk a miliőbe: nyugalom, a béke szigete, az emberek arcán derű, miközben az ott dolgozók pörögtek kedvesen. Nem sokkal később utána olvastunk, és 90% feletti arányban csak jót írtak róla (nem véletlen, hogy előre kell asztalt foglalni).

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Bicózás közben megéhezve tértünk be az étterembe. A sok ember láttán, biztosak voltunk benne, hogy valami extra finom fogással lepnek meg bennünket. . . . , sajnos tévedtünk. Az adagok hatalmasak voltak, viszont az ízekben és az ételek frisességében volt némi kivetnivaló. Nem akkor készültek, maximum a hal grillezése és sajnos a fűszerek is elkeveredtek valamerre, mert a mi tányérunkon se híre, se hamva nem volt.

UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Véletlenül kerültünk ide, nagyon megéheztük és gyorsan kerestünk egy helyet, ahol jóllakhatunk. Maga a hely kívülről és belülről nagyon egyszerű, a környezet nem túl szép, nem is rossz, olyan semmilyen. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étel adagok hatalmasak, ekkorát eddig csak egy másik [moderálva - a szerk. ] étteremben ettem és nagyon ízletesek is.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22.
Évek óta járunk a Halászcsárdába, és nagyon szeretjük. Finom ételek, nagy adagok és korrekt ár.Külön örömömre szolgál, hogy nem sózzák agyon az ételt. Nálam az első helyen áll! Nem véletlen, hogy nyáron ebédidőben nehéz szabad asztalt találni, érdemes előre lefoglalni. Köszönet a Csárda minden dolgozójának!!!!

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Csendes, hangulatos hely. Az asztalfoglalás kicsit nehézkes, odaérkezésünkkor csak ácsorogtunk a teraszon, mire megszánt minket egy pincér és kerített egy szabad asztalt. Az asztalunkhoz tartozó pincér, nem igazán volt kedves, csak a borravalóval tudtuk mosolyra fakasztani, de egyébként udvarias volt. Az étel átlagos, semmi kiemelkedőt nem tapasztaltam.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 11.
Annyira jó hely,hogy csak előre lefoglalva lehet bejutni. Egy rokoni találkozó kapcsán voltunk itt ebédelni. Étel igényünket előre leadtuk, igy gyorsabb volt a kiszolgálás. Csapatunk 40 főböl állt. A kiszolgálás gyors volt,készséges,barátságos pincérekkel. Az ételek beváltották a hozzáfüzött reményeinket,finomak és"óriás"adagok voltak. A desszert pl.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
A hangulat kedvéért minden évben teszek itt egy próbát, de talán ez volt az utolsó alkalom. Kb. 10 éve itt realizáltam először, hogy a harcsapaprikás afrikai harcsából is készülhet egy tradicionális halászcsárdában (ezt a pincér kérdésemre elárulta).
Tatabánya

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyáron lehetetlen ide eljönni, csak úgy! Előre be kell jelentkezni, mert elég nagy a forgalom. Mi is így jártunk, kidobtuk a benzinpénzt, nem engedtek be ebédelni, mivel nem volt időpontunk. Egyébként nem annyira jó hely, inkább egyedüli a velencei tó északi oldalán, az autópálya kijáró mellett.

Legnépszerűbb csomagok Pákozdon és környékén
Öreg-tó Hotel
Tata
1-2 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal vagy fürdőbelépővel, kedvezménykártyákkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.24. - 2019.11.30.
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.994 - 23.169,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.01.02.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 54.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg és játszóház használatával, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.23. - 2019.11.03.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.865,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyermekprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.22.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.12.22. - 2019.12.27.
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 21.383,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni kakaópartival, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától ajándékkal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.477 - 7.474,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2020.03.31.

Szállodák Pákozd környékén
Hotel Laroba Pákozd
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Zichy Park Hotel Pákozd
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Pákozd
Karácsony (min. 2 éj)
Disznóvágás - teljes ellátással (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)

Szúnyogszigeti Halászcsárda PákozdX