Miklós30

Miklós30 adatlapja

Regisztráció2013.12.30
Utoljára itt2017.03.24

2013. december 30.barátokkal járt itt
Először jártunk a szállodában 2013. október 26. -án és szinte mindennel nagyon meg voltunk elégedve. A szobák tágasak és nagyon jó, hogy erkélyesek. A vizes blokkokra viszont ráférne már egy felújítás. A személyzet kedves, szolgálatkész. Az étterem választéka kielégítő. A wellness részleg is tetszett bár egy kicsit zsúfolt az ágyaktól.
2014. január 29.a párjával járt itt
2014. január 20-22-ig voltunk a szálloda vendégei. Az ellátással és az elhelyezéssel meg voltunk elégedve és a wellness részleg is kiváló. Nagyon tettszett, hogy rengeteg nyugágy van a wellness részlegben. Ami viszont elszomorító, hogy a meghibásodásokat a szállodában nem javítják. Például a lépcsőház (Főépület)folyosóján a bejárati ajtótok repedt.
2016. április 18.barátokkal járt itt
Összességében nagyon jó benyomásokat szereztünk! A szálloda elhelyezkedése kitűnő. Az ételek és a szállás is megfelelő volt. A középkori "játékok" és a középkori vacsora kellemes időtöltés felnőtteknek és gyermekeknek is. A vár közelsége jó lehetőség egy nem túl fárasztó gyalogos kirándulásra.