mirmur

mirmur adatlapja

Regisztráció2013.11.22
Utoljára itt2016.05.17

Kiváló 2013. november 22.családjával járt itt
Jó helyen,és nagyon jó Wellness részleggel rendelkezik. Az étkezés tekintetében bőséges,és sokrétű,az árat illetően ezidáig látogatott szállodákat illetően messze a legjobb. Csak ajánlani tudom azoknak akik tényleg pihenni szeretnének. A személyzet segítő -kész,külön jó, hogy a parkolás megoldott , fürdőköntös a szobába bekészítve,és nem kell külön fizetni érte .
Felhasználó fényképei:
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő -
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Ezen a nyáron párommal töltöttem el egy hosszú hétvégét itt. Már évekkel ezelőtt jártam itt és kíváncsi voltam a felújítások után milyen lett a szálloda és a wellness rész. Párom először járt itt és nagyon elvolt ragadtatva az egésztől. A wellness rész szerintem jobb lett , a szobák is , csak a klíma nem működött a szobában, és a tisztaságra szerintem azért még jobban odalehetne figyelni.
Felhasználó fényképei:
Hotel Eger & Park Eger - Hotel Eger & Park Eger - Hotel Eger & Park Eger -
2014. szeptember 17.a párjával járt itt
Ezt a pár napot ajándékba kaptam a páromtól. Jól éreztük magunkat, és szívesen maradtam volna még. A wellnes részleg nagyon tetszett,az ételek is csak a reggeli volt mindkét nap ugyanaz, ezt én kicsit kifogásoltam. A másnapi vacsora az nagyon ízletes volt gratulált is párom a séfnek,nagyon elvolt találva minden.