mkimike

mkimike adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2018.03.14

2014. június 5.barátokkal járt itt
Valentin hosszúhétvégére érkeztünk Zalakarosra egy baráti házaspárral. Nagyon tetszett a szálloda, merem ajánlani mindenkinek. Nagyon pozitiv dolog,hogy egy folyosón, köntösben lehet megközeliteni a fürdőt, bár a folyosó télen lehetne kicsit melegebb, de ez csak egy kis negativ megjegyzés részemről.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
2014. áprilisában töltöttünk ott pár napot. Minden nagyon jó volt, csak ajánlani tudom mindenkinek! Tiszta, rendes, szálloda, rendkivül kedves személyzettel, nagyon jó elhelyezkedéssel! A svédaszt lehetne egy kicsit bőségesebb, de ezt leszámitva mindennel meg voltunk elégedve! Kicsit kevés a parkolóhely a szállodának, de ezek már csak mellékes dolgok!
Kiváló 2018. március 14.gyerekekkel járt itt
Már több alkalommal jártunk a hotelben, mindig nagyon jól éreztük magunkat! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Kisgyerekkel érkezőknek is ideális. Játszótér, kinti medence van. A szálloda vezetősége, személyzete nagyon kedves, barátságos, segitőkész. A konyhája kiváló. Tiszta, szép szobákkal rendelkezik a hotel.