mloksa

mloksa adatlapja

Regisztráció2013.10.14
Utoljára itt2016.06.15

2015. október 31.a párjával járt itt
Kedves kiszolgáló személyzet,Jó, és izletes ételek. A wellness részleg- gel megvoltunk elégedve, főleg azért mert nem volt túlzsúfolt. Az ágy kényelmetlen volt, amin , ha javitanak egy nagyon kellemes kikapcsolódásra lesz alkalmas a hely, melynek a panorámája csodálatos.. Összeségében megvoltunk elégedve.
Kiváló 2013. október 14.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet, finom borok. Az ellátás szuper. A személyzet kedves. A szobák tiszták, kényelmesek, jól felszereltek. A wellnes részleg csodálatos, szinte a szobából egyenesen a medencébe lehet belépni. A medence élményelemekkel rendelkezik. Sajnos a borkóstolásról és a pincelátogatásról lemaradtunk,valószínü a mi 3 nap 2 éjszaka hétköznap csomagunkban ez nem szerepelt.
Kiváló 2014. március 20.a párjával járt itt
Nyugodt, szép tiszta. Udvarias kiszolgálás. Bőséges reggeli és vacsora a szép tiszta és barátságos étteremben. Nagyon jól éreztük magunkat. Ajánlom mindenkinek. Közel Budapesthez. Szép környezet, A wellness részleg medencéi kiválóak. A fürdőszoba modern, nagyon szép. igaz csak pár napot töltöttünk itt, de szívesen visszamennénk.