Molnár Attila

Molnár Attila adatlapja

Regisztráció2021.07.04
Utoljára itt2022.07.29

Átlagos 2021. július 12.családjával járt itt
Pénteken érkeztünk 11-órakor. A bejáratnál azt mondták, hogy csak 14-órakor foglalhatjuk el a faházat, mivel 11 és 14-óra között takarítják! Ehhez képest az ágy alól sok koszt és egy gyerekzoknit söpörtünk ki! A házban a szemetesnek nem volt teteje az LCD TV nem működött a szekrényajtó félig leszakadva, de ezek csak kisebb kellemetlenségek voltak!
Felhasználó fényképei:
Sobri Jóska Kaland- és Élménypark Apartmanok Kislőd - Sobri Jóska Kaland- és Élménypark Apartmanok Kislőd - Sobri Jóska Kaland- és Élménypark Apartmanok Kislőd - Sobri Jóska Kaland- és Élménypark Apartmanok Kislőd - Sobri Jóska Kaland- és Élménypark Apartmanok Kislőd - Sobri Jóska Kaland- és Élménypark Apartmanok Kislőd - Sobri Jóska Kaland- és Élménypark Apartmanok Kislőd - Sobri Jóska Kaland- és Élménypark Apartmanok Kislőd -
2021. szeptember 8.egyedül járt itt
Az étterem szép helyen van az étel amit ettem finom volt és megfelelően volt
elkészítve! Viszont a végén mikor a fizetésre került a sor észrevettem, hogy 400Ft-al többet
számoltak mint ami az étlapon szerepelt! Azt a választ kaptam, hogy szervízdíjat számoltak hozzá, viszont
erről nem tájékoztattak amikor a rendelést leadtam!
Szörnyű 2021. október 25.családjával járt itt
A hely nagyon szép, ezzel nem is volt semmi gond! Mi csak egy italra tértünk be, viszont amikor fizettem akkor jött a meglepetés! Egy kóláért és 4cl 40%-os pálinkáért 6050ft-ot fizettem! Ezt tudja mindenki, hogy teljesen irreális összeg és kb: 6 percig tartott míg megtalálták a blokkhoz az árát, ami felettébb gyanús!