2025 Visegrád, 11-es főút mellett, a Kék Duna kempingben

Wellness csomagok Visegrád városában

Ételbárka Visegrád vélemények

2021. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2021. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csoporttal jártunk az Ételbárkában. Nagyon figyelmes, kedves vendéglátásban volt részünk.Helyi specialitással, nagyon finom eperborral is megvendégelt bennünket a vendéglátó.Az elfogyasztott ételek nagyon finomak, frissek voltak, az adagok pedig óriásiak.Mindenkinek ajánlani tudnám, én szeretném még máskor is meglátogatni ezt a jó kis éttermet!

HULAMA TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
Véletlenszerűen döntöttünk az Ételbárka mellett. Túl nagy elvárásaink nem voltak, mivel láttuk, hogy inkább büfé jellegű a helyiség. Nem sok jót írtak az előzőekben róluk, igaz kivételesen előtte nem olvastam el a véleményeket, csak jóval utána. Ha valaki éhes, akkor a legközelebbit keresi és olyat, ami a pénztárcájához is passzol.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Két gyerkőccel voltunk Visegrádon. Három helyre próbáltunk beülni ebédelni, de minden teltházas volt. Így keveredtünk ide. Nem fűztünk túl nagy reményeket a helyhez, de összeségében nem csalódtunk. A kiszolgálás nagyon gyors volt és kedves. Hekket ettünk, rántott sajtot és rántott húst (sülttel nem lehet nagyon megjárni) Minden finom volt és elégséges.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Valóban mi azt tapasztaltuk, hogy itt a legtisztább hely itt a mosdó! Különös, de így van pedig egy ócska kinézetű konténer van átalakítva, de belül kellemes illatú és megfelelően tiszta! Az étterem többi része viszont tapasztalatom szerint majdhogynem ragad a kosztól sajnos! A pisztráng amit ettünk az ehető kategóriába tartozott, és szerintem a hely jellegéhez képest drága is volt.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szimpatikus hely, nagy ételválasztékkal, és minden nagyon olcsó. A gyerekek élvezték, hogy olyan az egész, mint egy igazi hajó. Nagy képernyős TV van, kedves a személyzet, minden nagyon szuper. Nem egy luxus étteremnek kell elképzelni, hanem inkább olyan hangulata van, mint a strandbüféknek.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.545 - 56.323,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.05.10. - 2022.06.30.
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.535 - 41.087,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.08.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.066 - 18.306,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.07.01. - 2023.03.15.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2021.06.24. - 2022.06.24.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
Portobello Hotel Visegrád
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Tök jó szünidő (min. 2 éj)

Ételbárka VisegrádX