Bibione Caffé Szentendre

4,4
a 90 szentendrei étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, vendéglő
Bibione Caffé Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Bibione Caffé Szentendre vélemények

Kiváló 2021. szeptember 21.családjával járt itt
Véletlenül jártunk ebben az utcában, már éhesek voltunk és úgy döntöttünk, hogy
betérünk ebbe a pizzériába! Később kiderült, hogy a legjobb választás volt! Jót beszélgettünk a tulajdonossal aki nagyon kedves volt,
miközben készült a pizzánk! A pizza 20perc alatt készült el ami normál idő ha egy kemencés pizzát kér
az ember!
Átlagos 2017. július 16.családjával járt itt
Kis étterem a fő utcával párhuzamos kis utcában. Első ránézésre csúfolt és sötét, de valójában semmi kivetni való nincs benne. Ár/értékre teljesen megfelel. A hely látszólag családi vállalkozás. A felszolgálónk egy műmosollyal ellátott hölgy volt, nem túl bizalomgerjesztő.
Kiváló 2016. június 14.a párjával járt itt
Először jártunk ott, de biztos hogy nem utoljára!

Az ételek frissek, finomak és megfelelő adagok voltak.
Az ott dolgozók kedvesek, figyelmesek!
Aki finomat szeretne enni jó áron, kellemes környezetben, az próbálja ki!
Kár hogy nem Szentendrén lakunk, akkor házhoz is sűrűn rendelnénk, mert a teljeskiörlésű tönkölybúzából készült pizza felejthetetlenül finom volt!
Kiváló 2014. október 12.a párjával járt itt
Nyitás óta tőlük rendelek haza is, illetve a saját szórakozni kívánó vendégeink részére is.
A pizza tészta kiváló és jó sok anyag van rajta! Frissen, gyorsan, tökéletesen érkezik a rendelt étel!
A benti rész nagyon tetszetős, hangulatos, jó a desing. . . Mindenkinek csak ajánlani tudom, nem fogtok csalódni benne! :) Szóval csak így tovább Bibione! Csak előre!
Gyenge 2014. október 10.a párjával járt itt
Brokkolikrém levest és tésztákat rendeltünk.
A levesbe szerintem beleborult a tökmagos zacskó. Illett a levesbe de olyan sok volt benne, hogy elvitte az ízét.
A tészták átlagos menza minőségek voltak.
Rajtunk kívül senki nem volt az étteremben. Ennek ellenére a levesre is min. 20-25 percet kellett várni.
Kiváló 2014. szeptember 30. járt itt
Csudijó,kellemes hely isteni kajákkal,kedves,gyors,rugalmas kiszolgálással és házhozszállítással,egészséges ételekkel,és egy jó kis csapattal. Bármi változtatást kértem,mindig megoldották,egy lánybúcsúhoz,vagy szülinapi bulihoz is tökéletes választás. Szentendre legfinomabb pizzái kaphatók itt akár teljes kiőrlésű verzióban is.
És persze nem utolsó sorban rettentő kedves a tulajdonos! ;) :)
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
A macskaköves utcákon bolyongva találtuk meg a Bibionét. Éhesen, kissé megfáradva léptünk be és azonnal otthon éreztük magunkat. Kedves mosoly, meleg fogadtatás, olvadó sajt illata fogadott bennünket. Gyors rendelés felvétel után is lesték minden kívánságunkat. Kisgyerekkel érkeztünk, akit külön kitüntettek a figyelmükkel, és a "kényesebb pillanatokat" is kedvesen megoldották.
Bibione Caffé Szentendre - Étel/ital
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Nagyon finom az összes étel, de a legjobb a Piedone pizzájuk! A kiszolgálás gyors és minőségi. Ha főtt ételt kérsz, akkor termetes adagokat adnak, egyszerre alig bírod majd megenni. S mindezt megfizethető áron nyújtják! A személyzet nagyon aranyos, és a helynek is meg van a maga varázsa. Csak ajánlani tudom az éttermet!
Kiváló 2014. szeptember 25.a párjával járt itt
Sokszor rendelünk innen ételt,mert nagyon igényesen főznek és általában gyorsan ki is szállítják. Az árak pedig viszonylag alacsonyak. Kedvencünk a sajtmester pizza,amin olyan bőséges a feltét hogy a 36cm-essel ketten is jóllakunk. Az étterem is nagyon szépen fel lett újítva,régen kocsmaként üzemelt. Az alsó szinten lehet biliárdozni és csocsózni.
Kiváló 2014. szeptember 25.a párjával járt itt
Szentendre közepén van, hangulatos, nyáron jó hűvös az alagsori rész, télen pedig jól befűtenek és kellemes meleg van fent is meg lent is. :)
A pizzájuk finom és jól meg van rakva a feltét, ráadásul a tészta sem túl vékony, hogy jól lakjak és nem túl vastag, hogy jól megsüljön. Az árak se vészesek.
Bibione Caffé Szentendre a térképen
2000 SzentendreKucsera Ferenc u. 11.
06 26 301588
• csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás