2025 Visegrád, Apátkúti-völgy

119. helyezett Budapest környékén - 884 étterem közül

magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes, csoportokat szívesen fogad ...
nincs

Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád bemutatkozása

Erdei éttermünk igazi újdonság az Apátkúti-völgyben.
2011 tavaszán nyitottuk meg, hogy elsősorban pisztráng- és vadétel-különlegességeikkel büszkélkedve elkápráztassuk a megfáradt turistákat, bicikliseket - megfizethető áron.

A ... Tovább >>
Erdei éttermünk igazi újdonság az Apátkúti-völgyben.

A szokásos éttermi ételek mellett gondoltunk a vegetáriánusokra is, hiszen a séf az erdei gombák legkülönfélébb elkészítési módjainak úgyszintén mestere!

Éttermünk egyik különlegessége a helyben füstölt pisztráng, amit vákuumfóliába csomagolva elvitelre is készítünk.

Téli nyitva tartás:
november 15-től március 1-ig:
szombat, vasárnap és ünnepnapokon: 12:00-20:00.

Tavaszi nyitva tartás:
március 1-től május 1-ig:
csütörtök, péntek, szombat, vasárnap és ünnepnapokon: 12:00-20:00.

Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád képei

Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Egy kis séta az erdőben. Csobogó patak, ficánkoló halacskák a tóban. Ügyetlenkedő pecások, vergődő pisztrángok a damilon. Mire az étteremhez érünk kellemesen elfáradunk. Hűsölünk a környezetbe símúló padokon az asztaloknál. Gyorsan kiszolgálnak. A pisztráng olyan finom mint tavaly, meg tavaly előtt . . . Néhány szúnyog belőlünk ebédelt.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24.
Nagyon kellemes az erdo melyen elhelyezkedo kis etterem. Eppen vadhajtas idejen erkeztunk, amely nalam meg nagyobb szintre emelte az elmenyt. Ket pillantas es mar elottunk volt a megrendelt fogás. Kedves, csaladias hangulat jellemezte a helyet, a berendezes pedig vadaszhaz jelleget adta. Ajanlom mindekinek, aki szeretne az erdo melyen, emberektol tavol szeretne egy nagyon jot enni.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Visegrádi vár "bevétele előtt, vagy után" szuper ételeket lehet itt enni, de persze mi természetesen pisztrángot ettünk. Egyszerű hely- oda való az erdőbe, de kedves, mosolygós fiatalok üzemeltetik. Azért a befejezéskor kapott túrógombot is muszáj dicsérni. Lehet a parkolón túl is sétálni egy nagyot - kutyával, gyerekkel és elég nagy játszótér is tartozik hozzá - futkározhatnak a gyerekek.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Másodszor jártunk itt, az első látogatás pozitív tapasztalata után. Sokan voltak ismét, de hamar felszabadult egy asztal. A fogásos közül a leves átlagos volt, kicsit több izre vártam. A fő fogás szarvas volt, ami nagyon omlós és ízletes volt, a deszertnek már nem maradt hely.
Összességében elégedetten távoztunk.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Nyaralás Visegrádon. . . Nem ismertük ezt az éttermet. A pisztrángos tavakhoz indultunk és így fedeztük fel az erdő közepén . Mivel vad és pisztráng a specialitásuk, sőt van halfüstölő is az udvaron, mellettük döntöttük. A füvészkert szomszédságában az erdő közepén, tiszta levegőn. . . gyönyörű hely. Hétköznap voltunk és elsőként érkeztünk nyitás után, így szinte azonnal kaptuk az étlapot.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 7.
Az ígéretemet betartottam, mivel ismét éhes lettem, egy pisztrángra. Most a füstöltet rendeltem, s nem csalódtam, bár fele volt mint a másik tányéron lévő. Az ízt nem nyomta el a füstölés,így minden, ami a tálon volt, a sült burgonya, saláta egyhamar eltűnt. A nagy tömeg ellenére a felszolgálók gyorsak voltak, s figyelmesen végezték a dolgukat.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Szép erdei környezet, kellemes étterem. Pisztrángozni mentünk, így nem volt probléma, hogy hat körül nem volt már szarvas, vaddisznó, desszertek stb. . . de pisztráng volt még :-) és isteni volt :-) baconos és füstölt pisztrángot ettünk, az árban a bőséges köret is benne foglaltatik. Legközelebb korábban megyünk, hogy saját magunk foghassuk ki, amit megeszünk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombaton délelőtt döntöttük el, hogy ebédre ellátogatunk az étterembe. Foglalni kell, ebből is látszik a hely közkedveltsége. Délután 1 helyett 2-re tudtak asztalt biztosítani, de tényleg minden asztalnál ültek is. Gyors volt a kiszolgálás, az ételek is hamar érkeztek. Nagyon tetszett a környezet, az erdő.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Vasárnap 13 környékén próbálunk meg ebédelni de sajnos közölték a felszolgálok, hogy sokat kell várni az asztalokra, gondoltuk semmi baj addig sétálunk egyet 3 órakor szerencsékre pont felszabadult egy asztal a teraszon. A pincéreken láttam, hogy kicsit besokallnak de bírják a tempót azonnal megkaptuk az étlapot.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 15.
Kétszer jártunk már itt. Nagyon hangulatos, kellemes hely, gyönyörű környezetben. Ami miatt viszont másodszor is visszatértünk az az isteni pisztráng amit itt készítenek. A kiszolgálás nem a leggyorsabb, de hozzá teszem, hogy rengetegen voltak. Az biztos ha lesz még rá alkalmunk visszatérünk.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.441,- Ft/fő/éj ártól;tt belépőjegy a Gellért, Lukács vagy Rudas Fürdőbe, 50% engedmény a Széchenyi Fürdő belépő árából, adók., WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.09.30.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 34.777,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.799 - 26.317,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.14.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 24.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.09.26. - 2021.09.27.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.18. - 2021.09.27.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2020.12.23.
Green Garden Plus Apartman
5 nap/4 éjszaka 4.446 - 5.646,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2022.01.02.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.587 - 13.057,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.358 - 30.602,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.30.

Szállodák Visegrádon és környékén
City Hotel Unió  Visegrád
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Visegrád
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Ördögmalom Erdei Étterem VisegrádX