2025 Visegrád, Apátkúti-völgy

24. helyezett Budapest környékén - 807 étterem közül

magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes, csoportokat szívesen fogad ...
nincs

Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád bemutatkozása

Erdei éttermünk igazi újdonság az Apátkúti-völgyben.
2011 tavaszán nyitottuk meg, hogy elsősorban pisztráng- és vadétel-különlegességeikkel büszkélkedve elkápráztassuk a megfáradt turistákat, bicikliseket - megfizethető áron.

A ... Tovább >>
Erdei éttermünk igazi újdonság az Apátkúti-völgyben.

A szokásos éttermi ételek mellett gondoltunk a vegetáriánusokra is, hiszen a séf az erdei gombák legkülönfélébb elkészítési módjainak úgyszintén mestere!

Éttermünk egyik különlegessége a helyben füstölt pisztráng, amit vákuumfóliába csomagolva elvitelre is készítünk.

Téli nyitva tartás:
november 15-től március 1-ig:
szombat, vasárnap és ünnepnapokon: 12:00-20:00.

Tavaszi nyitva tartás:
március 1-től május 1-ig:
csütörtök, péntek, szombat, vasárnap és ünnepnapokon: 12:00-20:00.

Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád képei

Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24.
Nagyon kellemes az erdo melyen elhelyezkedo kis etterem. Eppen vadhajtas idejen erkeztunk, amely nalam meg nagyobb szintre emelte az elmenyt. Ket pillantas es mar elottunk volt a megrendelt fogás. Kedves, csaladias hangulat jellemezte a helyet, a berendezes pedig vadaszhaz jelleget adta. Ajanlom mindekinek, aki szeretne az erdo melyen, emberektol tavol szeretne egy nagyon jot enni.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Visegrádi vár "bevétele előtt, vagy után" szuper ételeket lehet itt enni, de persze mi természetesen pisztrángot ettünk. Egyszerű hely- oda való az erdőbe, de kedves, mosolygós fiatalok üzemeltetik. Azért a befejezéskor kapott túrógombot is muszáj dicsérni. Lehet a parkolón túl is sétálni egy nagyot - kutyával, gyerekkel és elég nagy játszótér is tartozik hozzá - futkározhatnak a gyerekek.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Másodszor jártunk itt, az első látogatás pozitív tapasztalata után. Sokan voltak ismét, de hamar felszabadult egy asztal. A fogásos közül a leves átlagos volt, kicsit több izre vártam. A fő fogás szarvas volt, ami nagyon omlós és ízletes volt, a deszertnek már nem maradt hely.
Összességében elégedetten távoztunk.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Nyaralás Visegrádon. . . Nem ismertük ezt az éttermet. A pisztrángos tavakhoz indultunk és így fedeztük fel az erdő közepén . Mivel vad és pisztráng a specialitásuk, sőt van halfüstölő is az udvaron, mellettük döntöttük. A füvészkert szomszédságában az erdő közepén, tiszta levegőn. . . gyönyörű hely. Hétköznap voltunk és elsőként érkeztünk nyitás után, így szinte azonnal kaptuk az étlapot.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 7.
Az ígéretemet betartottam, mivel ismét éhes lettem, egy pisztrángra. Most a füstöltet rendeltem, s nem csalódtam, bár fele volt mint a másik tányéron lévő. Az ízt nem nyomta el a füstölés,így minden, ami a tálon volt, a sült burgonya, saláta egyhamar eltűnt. A nagy tömeg ellenére a felszolgálók gyorsak voltak, s figyelmesen végezték a dolgukat.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Szép erdei környezet, kellemes étterem. Pisztrángozni mentünk, így nem volt probléma, hogy hat körül nem volt már szarvas, vaddisznó, desszertek stb. . . de pisztráng volt még :-) és isteni volt :-) baconos és füstölt pisztrángot ettünk, az árban a bőséges köret is benne foglaltatik. Legközelebb korábban megyünk, hogy saját magunk foghassuk ki, amit megeszünk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombaton délelőtt döntöttük el, hogy ebédre ellátogatunk az étterembe. Foglalni kell, ebből is látszik a hely közkedveltsége. Délután 1 helyett 2-re tudtak asztalt biztosítani, de tényleg minden asztalnál ültek is. Gyors volt a kiszolgálás, az ételek is hamar érkeztek. Nagyon tetszett a környezet, az erdő.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Vasárnap 13 környékén próbálunk meg ebédelni de sajnos közölték a felszolgálok, hogy sokat kell várni az asztalokra, gondoltuk semmi baj addig sétálunk egyet 3 órakor szerencsékre pont felszabadult egy asztal a teraszon. A pincéreken láttam, hogy kicsit besokallnak de bírják a tempót azonnal megkaptuk az étlapot.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 15.
Kétszer jártunk már itt. Nagyon hangulatos, kellemes hely, gyönyörű környezetben. Ami miatt viszont másodszor is visszatértünk az az isteni pisztráng amit itt készítenek. A kiszolgálás nem a leggyorsabb, de hozzá teszem, hogy rengetegen voltak. Az biztos ha lesz még rá alkalmunk visszatérünk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31.
Két napja mentünk barátokkal egy kis "lájtos" kirándulás-séta után az étterembe. Nagyon hideg volt kinn, és kívülről nagyon úgy tűnt, hogy a belső rész már tele van, szerencsénkre volt még egy szabad asztal, kellemes meleg volt benn. Udvarias, kedves pincérek fogadtak bennünket. Hagymakrémlevest cipóban ettünk mindannyian, nagyon finom volt.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2019.12.23.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.19. - 2020.05.19.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, kezelésekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.28.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.267,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.05.31.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
2019.05.22. - 2019.06.19.
Vitta Hotel Superior Budapest
2019.07.01. - 2019.08.17.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.12.29.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.19. - 2020.05.19.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2-3 éjszaka 15.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal
2019.06.07. - 2019.06.10.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.05.26. - 2019.12.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Visegrád
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Royal Club Hotel Visegrád
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Ördögmalom Erdei Étterem VisegrádX