Momo69

Momo69 adatlapja

Regisztráció2016.05.06
Utoljára itt2016.07.07

Átlagos 2016. május 11.a párjával járt itt
Egy hete jártam a párommal és anyukámmal az étteremben. Első benyomásom sajnos nem volt valami pozitív. Az ablak mellett ültem, ahol nagyon sok légy mászkált a párkányon. . . . Ököruszály levest ettünk, ami átlagosnak mondható volt.
Kiváló 2016. május 15.a párjával járt itt
Tegnap jártam a férjemmel a Borcsa vendéglőben. Sajnos az esős idő miatt nem tudtunk a teraszon ebédelni, így a belső étteremrészben foglaltunk helyet. Spárgakrém levest ettem, ami kicsit másabb ízű, mint ahogy én készítem, de nagyon ízlett. Egy személyes Szárnyastálat kértünk, melyen annyi ízletes hús és köret volt, hogy a leves után ketten alig bírtuk elfogyasztani.
2016. május 6.a párjával járt itt
Szilvásváradra szerettem volna eljutni, ekkor jutott eszembe a La Contessa hotel. Nem igazán szeretem a kastélyhoteleket, de biztatónak tűnt az ajánlatuk, hát belevágtunk! Nagyon tetszett a hotel eleganciája a Swarovski csillár, a márvány burkolat,a minőségi bútorok, így kicsit megváltoztatta a véleményemet amit a kastélyhotelekben tapasztaltam.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk, nagyon köszönjük, hogy időt szánt Kastélyunk értékelésére. Örömünkre szolgál, hogy meg voltak elégedve szállodánk szolgáltatásaival. Észrevételeit köszönjük, továbbítjuk az illetékes kollégák felé. A félreértések elkerülése végett kérem, engedje meg, hogy megjegyezzük, hogy a kinti medencénk a változékony időjárásra való tekintettel még nincs feltöltve és hintaágyunk sincs.
2016. május 10., La Contessa Kastélyhotel