8230 Balatonfüred, Tagore sétány

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 23.
Férjemmel házassági évfordulónkat ünnepeltük az étteremben. Tetszik,hogy bár elég sok vendég foglal helyet a földszinti nagy teremben, mégis hangulatosan, jól elkülöníthetők az asztalok. Különleges ételeket választottunk, előételnek lazactatárt, főételnek óriásgarnélát és szarvast. Minden finoman volt elkészítve, ízlésesen tálalva.

Vereske TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Férjemmel és a fiammal indultunk a borhetek ideje alatt étterem keresőbe este 21:00 után, miután a szerencsétlenül választott vacsorázó helyünkön elfogyasztott vacsora kevésnek bizonyult, és megéheztünk. A fiammal desszertre ültünk be (gundel palacsinta) a férjem Bécsi szeletet rendelt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen a Balaton parton van az étterem. Mi kétszemélyes tálat ettünk és nagyon bőséges volt. Minden friss volt a tálon, nem mirelit semmi. Az ízesítés nagyon jó. Az étterem tisztasága megfelelő. A kiszolgálás is jó volt. Volt kétszemélyes asztal is így kényelmesen tudtunk a párommal vacsorázni. Ha legközelebb Balatonfüreden járunk biztosan eljövünk még egyszer ide.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Finom ételek kellemes ízek, adagok teljesen megfelelőek.
Több alkalommal jártunk itt, biztos visszatérünk.
Személyzet udvarias ,kilátás, környezet pazar.Minden évszakban kipróbáltuk, még soha nem csalódtunk.Családi eseményekre kiválóan alkalmas.Ár érték arányban. Mindenki talált kedvére valót ételt is italt is.Mindenkinek szívből ajánlom.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Telente egyszer-kétszer ki szoktunk látogatni a füredi mólóra vizimadarakat etetni. Ezt követően pedig általában a Borcsa következik. Jó volt beülni a kellemesen temperált étterembe, ahol hamar megjelent a pincérünk. Nagy vonalakban ismerem már a gazdag étlapot, mégis jól esett az ételek között mazsolázgatni. Nagyon finom és bőséges volt minden étel.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Először jártunk a Borcsában, késői (10 óra utáni) érkezésünk ellenére is kedvesen fogadtak bennünket. A választék bőséges, az ételekre (frissensültekre) aligha 10 percet kellett várni. A bennünket kiszolgáló pincér kedves, jó humorú egyén volt. A hangulat kellemes, nyugalmat árasztott.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Balatonfüreden a legjobb étterem számunkra. Az árak nem magasak, az ételek mennyisége és minősége kiváló. Sajnos elég sokat kellett várni az ebédünkre, a számlára pedig még többet. Viszont jó idő volt, kint ültünk a teraszon, így nem volt olyan vészes. Maga az étterem szép, nagyon jó helyen van. Szeptemberben, mikor már nem fizetős a strand, közvetlenül ki is tudtunk menni a partra.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Szép helyen van, kellemes az étterem is. Ami nem tetszett, hogy összesen 4 nem dohányzó asztal van, a bejárat mellett közvetlenül, a fal mellett, ahol a pincérek és a vendégek 30 másodpercenként mennek el melletted ki-be. Amikor kérdeztem, hogy hol van nem dohányzó rész, még meg voltak sértődve. . .

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
Több, mint egy óra várakozás után vacsora és innivaló (!!!) nélkül távoztunk. Azt se kérdezték meg, hogy minek vagyunk ott.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Mindig itt kezdjük a füredi gasztro túránkat. Imádjuk a helyet, mert kellemes a környezet, kinti helynél páratlan kilátással a tóra, a kiszolgálás profi. Az ételekben még soha nem csalódtunk. Isteni halételek vannak, a haltriót érdemes megkóstolnia annak, aki szereti a finom halakat. A gyerekek kaptak színezőt a kedves szimpatikus pincér fiatalembertől.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Pallone
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.30. - 2020.10.03.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.26. - 2021.01.31.
Balla Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 20.400,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2020.04.10. - 2020.04.14.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással és borkóstolóval, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.06.25.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.04.30. - 2020.09.26.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 25.000 - 33.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.02. - 2020.12.17.
Hotel Bakony
Bakonybél
2 nap/1 éjszaka 13.785 - 48.497,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.17. - 2021.12.29.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
2020.02.25. - 2020.05.31.
Fresh Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.16. - 2020.08.31.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gépek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.06.30.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2021.01.01.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.07.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion  Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX