3. helyezett Balaton-

Csopak
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Telente egyszer-kétszer ki szoktunk látogatni a füredi mólóra vizimadarakat etetni. Ezt követően pedig általában a Borcsa következik. Jó volt beülni a kellemesen temperált étterembe, ahol hamar megjelent a pincérünk. Nagy vonalakban ismerem már a gazdag étlapot, mégis jól esett az ételek között mazsolázgatni. Nagyon finom és bőséges volt minden étel.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Először jártunk a Borcsában, késői (10 óra utáni) érkezésünk ellenére is kedvesen fogadtak bennünket. A választék bőséges, az ételekre (frissensültekre) aligha 10 percet kellett várni. A bennünket kiszolgáló pincér kedves, jó humorú egyén volt. A hangulat kellemes, nyugalmat árasztott.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Balatonfüreden a legjobb étterem számunkra. Az árak nem magasak, az ételek mennyisége és minősége kiváló. Sajnos elég sokat kellett várni az ebédünkre, a számlára pedig még többet. Viszont jó idő volt, kint ültünk a teraszon, így nem volt olyan vészes. Maga az étterem szép, nagyon jó helyen van. Szeptemberben, mikor már nem fizetős a strand, közvetlenül ki is tudtunk menni a partra.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Szép helyen van, kellemes az étterem is. Ami nem tetszett, hogy összesen 4 nem dohányzó asztal van, a bejárat mellett közvetlenül, a fal mellett, ahol a pincérek és a vendégek 30 másodpercenként mennek el melletted ki-be. Amikor kérdeztem, hogy hol van nem dohányzó rész, még meg voltak sértődve. . .

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
Több, mint egy óra várakozás után vacsora és innivaló (!!!) nélkül távoztunk. Azt se kérdezték meg, hogy minek vagyunk ott.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Mindig itt kezdjük a füredi gasztro túránkat. Imádjuk a helyet, mert kellemes a környezet, kinti helynél páratlan kilátással a tóra, a kiszolgálás profi. Az ételekben még soha nem csalódtunk. Isteni halételek vannak, a haltriót érdemes megkóstolnia annak, aki szereti a finom halakat. A gyerekek kaptak színezőt a kedves szimpatikus pincér fiatalembertől.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Értékelések alapján mentünk el a párommal és a barátainkkal nem csalódtunk sok éttermet ki próbáltunk Balatonfüreden de ez volt a legjobb .Egy kicsit sokat kellett várni de megérte friss finom egyszerűen tökéletes megéri várni az ételre.Igy tovább és ha Füreden járunk biztos hogy idemegyünk enni.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor odaérkeztünk nem volt akkora méretű asztal ahányan voltunk, de a pincér megoldotta. Balatonra néző teraszon voltunk. A hely a sétány vége felé van, szép jó és hangulatos, igényes. 5en voltunk mindenkinek izlett az étel és elég is volt, bár nem túl nagy adag. Egy furcsa dologgal találkoztam, az pedig az volt amikor köretként édesanyám rizibit kapott és náluk úgy nézett ki hogy rizs és mellé tették a cukorborsót.

2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 25.
Szép időben a Balaton part közelében lehet itt finomakat enni. A kiszolgálás gyors és kedves. Negatívum talán, hogy ár/érték arányban valószínűleg itt ittam a Balaton legrosszabb rozé-hosszúlépését: közepes minőségű bor, 2 dl szénsvavemntes vízzel 580 Ft-ért. Ennek ellenére visszatérnék bármikor szívesen, majd mást iszok :)

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Megérkezéskor egy kedves kis pincér fogadott minket, aki épp egy asztalhoz akart vezetni, mikoris "átvett" bennünket egy idősebb kolléga, aki cseppet sem kedvesen egy asztalhoz irányított. . . Na innentől óriásit fordult a hely ázsiója, mert egy remek, jó humorú, hozzáértő és készséges pincér szolgált fel nekünk egy igazan ízletes vacsorát, jól elkészített, ropogós kacsát és sült husikat, csodás desszerttel zárásként.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.433 - 11.233,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.02.16. - 2019.12.22.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.29. - 2020.02.16.
CE Napfény Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.19. - 2019.09.28.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi élménypark belépővel, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.07.07.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyermekprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.22.
Sissi Panzió
Vonyarcvashegy
2019.06.01. - 2019.09.30.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, széf használattal
2019.02.17. - 2019.03.13.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, gyermekanimációval, szaunaszeánszokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.17. - 2019.04.22.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.09. - 2019.12.20.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
2019.02.16. - 2020.02.16.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
6 nap/5 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.30. - 2019.08.25.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Balatonfüred
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonfüred
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Prémium Hotel Panoráma Balatonfüred
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)
Nemzeti felüdülés (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX