Borcsa Étterem Balatonfüred

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
3. helyezett Balaton-

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 25.
Szép időben a Balaton part közelében lehet itt finomakat enni. A kiszolgálás gyors és kedves. Negatívum talán, hogy ár/érték arányban valószínűleg itt ittam a Balaton legrosszabb rozé-hosszúlépését: közepes minőségű bor, 2 dl szénsvavemntes vízzel 580 Ft-ért. Ennek ellenére visszatérnék bármikor szívesen, majd mást iszok :)

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Megérkezéskor egy kedves kis pincér fogadott minket, aki épp egy asztalhoz akart vezetni, mikoris "átvett" bennünket egy idősebb kolléga, aki cseppet sem kedvesen egy asztalhoz irányított. . . Na innentől óriásit fordult a hely ázsiója, mert egy remek, jó humorú, hozzáértő és készséges pincér szolgált fel nekünk egy igazan ízletes vacsorát, jól elkészített, ropogós kacsát és sült husikat, csodás desszerttel zárásként.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Tetszett az étterem összességében. Finomak voltak az ételek. Nem volt őrült nagy mennyiség, de jól lehet lakni vele még akkor is, ha az ember nem eszik 3 fogásos ebédet / vacsorát. A pincérek udvariasak, egy picit lehetnének barátságosabbak. Egy kis mosoly már elég is lenne. :)

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 23.
Tágas, sok embert befogadó étterem szinte folyamatos volt a vendégek érkezése. Kétszer is itt vacsoráztunk. Az első alkalom nyugodtabban telt el, egy kedveskedő pálinkakóstolót is kaptunk. Később, az időjárás miatt bentre kényszerültünk ez már zajosabb és idegesítőbb lett. A kiszolgálás gyorsaságával nekünk nem volt gond.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Nyertem egy 10ezer ft-os éttermi fogyasztásra jogosító kupont, aminek nagyon megörültem. Bár szegediek vagyunk, de Húsvétkor épp arra jártunk a rokonainknál, így gyorsan el is költöttük. Mivel ebéd után indultunk hazafelé, mind az öten arra szavaztunk, h hozzuk el az ételt. A kocsiból telefonon megrendeltem, a 4 személyes, családi tálat.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szezonon kívüli vasarnapi ebédre tértünk be. Szinte teltház volt. Ennek ellenére a kiszolgálás, a gyorsaság, az ételek minősége kifogástalan volt. GM étkezés sem jelentett problémát, az étlapon minden igenyt kielégítő ételválasztek van. Nagyon pozitív élménnyel távoztunk, biztosan visszatérünk még.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.
Balatonfüred

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Hatalmas az étlap, mindenki talál kedvére valót. Az adagok nagyok, az ételek ízletesek. A kiszolgálás profi, télen főleg a törzsgárda van, akik tapasztaltak, gyorsak. Az ablakoknál balatoni panorámában gyönyörködhetünk, viszont az elhúzható üvegfalak beengedik a hideget, ezzel számoljunk. Van, hogy szintetizátoron játszik egy ember, sőt énekel is lagzis számokat.

Lucerna77 TOP szállásértékelő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Egész évben nyitva tartó étterem. Közvetlen Balaton parti elhelyezkedéssel, tágas kellemes remek hely, nem lehet megunni. Óriási a választék, így mindenki megtalálja a kedvencét az étlapon. A pincérek nagyon kedvesek, a kiszolgálás rendkívül gyors, hangulatos élőzene van, csak ajánlani tudom.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31.
Előnyök (ami hirtelen eszünkbe jutott):
- az ételek tálalása és minősége kiváló, az adagok mégis elegendően nagyok
- hihetetlenül gyors tálalás
- óriási választék
- ülőhelyek "box"-os kialakítása
- élőzene volt, de kicsit mulatós stílusban, ami szerintem nem annyira illett a hely hangulatához, de ez szubjektív.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, koktélkuponnal, internet elérhetőséggel
2017.11.10. - 2018.03.14.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
3 nap/2 éjszaka 8.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.30. - 2018.09.01.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kávé és sütemény délutánnal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.01.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes boros dézsafürdővel, wellness-kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.10. - 2018.04.27.
Hotel Halászkert
Badacsony
8 nap/7 éjszaka 8.429,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2018.03.20.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és sportpályák, sporteszközök használatával, saját stranddal, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.05.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2018.02.27. - 2018.06.15.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.03. - 2018.03.02.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2-4 éjszaka 11.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekfoglalkozásokkal, sport- és szabadidős szolgáltatásokkal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.28.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.19. - 2018.06.01.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.06.30.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 palack borral, kedvezményes fürdőbelépővel, múzeum megtekintésével
2017.11.01. - 2018.02.11.

Szállodák Balatonfüred környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Prémium Hotel Panoráma Balatonfüred
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Húsvéti wellness piknik (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX