8230 Balatonfüred, Tagore sétány

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
Minőségi ételek, italok és minőségi kiszolgálás.
Kétszer ebédeltünk a Borcsa étterem teraszán, mindkét alkalommal kellemesen éreztük magunkat.
A vendégek toleranciájára viszont ráférne némi bárdolás, különösen a többi vendéggel szemben.

A Tagore sétányra néző teraszon a bajúszos pincér úrnak külön dícséret.

2020. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
Családdal érkeztünk ide.Már többször is jártunk itt mert mindig elégedetten távoztunk innen Ezért amikor a környéken kirándultunk már vártuk, hogy ismét kinyissanak.Előre foglaltunk asztalt, jól is tettük mert telt ház fogadott minket. Gyors volt a kiszolgálás. A rendelt fogások színvonala továbbra is magas.Az ár-érték arány megfelelő.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 23.
Férjemmel házassági évfordulónkat ünnepeltük az étteremben. Tetszik,hogy bár elég sok vendég foglal helyet a földszinti nagy teremben, mégis hangulatosan, jól elkülöníthetők az asztalok. Különleges ételeket választottunk, előételnek lazactatárt, főételnek óriásgarnélát és szarvast. Minden finoman volt elkészítve, ízlésesen tálalva.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Férjemmel és a fiammal indultunk a borhetek ideje alatt étterem keresőbe este 21:00 után, miután a szerencsétlenül választott vacsorázó helyünkön elfogyasztott vacsora kevésnek bizonyult, és megéheztünk. A fiammal desszertre ültünk be (gundel palacsinta) a férjem Bécsi szeletet rendelt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen a Balaton parton van az étterem. Mi kétszemélyes tálat ettünk és nagyon bőséges volt. Minden friss volt a tálon, nem mirelit semmi. Az ízesítés nagyon jó. Az étterem tisztasága megfelelő. A kiszolgálás is jó volt. Volt kétszemélyes asztal is így kényelmesen tudtunk a párommal vacsorázni. Ha legközelebb Balatonfüreden járunk biztosan eljövünk még egyszer ide.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Finom ételek kellemes ízek, adagok teljesen megfelelőek.
Több alkalommal jártunk itt, biztos visszatérünk.
Személyzet udvarias ,kilátás, környezet pazar.Minden évszakban kipróbáltuk, még soha nem csalódtunk.Családi eseményekre kiválóan alkalmas.Ár érték arányban. Mindenki talált kedvére valót ételt is italt is.Mindenkinek szívből ajánlom.
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Telente egyszer-kétszer ki szoktunk látogatni a füredi mólóra vizimadarakat etetni. Ezt követően pedig általában a Borcsa következik. Jó volt beülni a kellemesen temperált étterembe, ahol hamar megjelent a pincérünk. Nagy vonalakban ismerem már a gazdag étlapot, mégis jól esett az ételek között mazsolázgatni. Nagyon finom és bőséges volt minden étel.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Először jártunk a Borcsában, késői (10 óra utáni) érkezésünk ellenére is kedvesen fogadtak bennünket. A választék bőséges, az ételekre (frissensültekre) aligha 10 percet kellett várni. A bennünket kiszolgáló pincér kedves, jó humorú egyén volt. A hangulat kellemes, nyugalmat árasztott.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Balatonfüreden a legjobb étterem számunkra. Az árak nem magasak, az ételek mennyisége és minősége kiváló. Sajnos elég sokat kellett várni az ebédünkre, a számlára pedig még többet. Viszont jó idő volt, kint ültünk a teraszon, így nem volt olyan vészes. Maga az étterem szép, nagyon jó helyen van. Szeptemberben, mikor már nem fizetős a strand, közvetlenül ki is tudtunk menni a partra.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Szép helyen van, kellemes az étterem is. Ami nem tetszett, hogy összesen 4 nem dohányzó asztal van, a bejárat mellett közvetlenül, a fal mellett, ahol a pincérek és a vendégek 30 másodpercenként mennek el melletted ki-be. Amikor kérdeztem, hogy hol van nem dohányzó rész, még meg voltak sértődve. . .

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.036 - 49.511,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.23. - 2021.12.21.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 12.960 - 24.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2021.05.01. - 2022.01.02.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2021.08.27. - 2022.06.23.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 10.800 - 27.720,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2021.04.28. - 2021.10.02.
Apartman Bella Panzió
2021.06.22. - 2022.06.23.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 60.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2022.01.02.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
Balatonmáriafürdő
2021.06.23. - 2021.09.25.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.08.19. - 2021.08.22.
Dorina Wellness Apartman
2021.06.23. - 2022.06.23.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 15.160 - 18.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.09.03.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX