3. helyezett Balaton-

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Értékelések alapján mentünk el a párommal és a barátainkkal nem csalódtunk sok éttermet ki próbáltunk Balatonfüreden de ez volt a legjobb .Egy kicsit sokat kellett várni de megérte friss finom egyszerűen tökéletes megéri várni az ételre.Igy tovább és ha Füreden járunk biztos hogy idemegyünk enni.

glbgabor TOP egyébhely értékelő
glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
Mikor odaérkeztünk nem volt akkora méretű asztal ahányan voltunk, de a pincér megoldotta. Balatonra néző teraszon voltunk. A hely a sétány vége felé van, szép jó és hangulatos, igényes. 5en voltunk mindenkinek izlett az étel és elég is volt, bár nem túl nagy adag. Egy furcsa dologgal találkoztam, az pedig az volt amikor köretként édesanyám rizibit kapott és náluk úgy nézett ki hogy rizs és mellé tették a cukorborsót.

2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 25.
Szép időben a Balaton part közelében lehet itt finomakat enni. A kiszolgálás gyors és kedves. Negatívum talán, hogy ár/érték arányban valószínűleg itt ittam a Balaton legrosszabb rozé-hosszúlépését: közepes minőségű bor, 2 dl szénsvavemntes vízzel 580 Ft-ért. Ennek ellenére visszatérnék bármikor szívesen, majd mást iszok :)

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Megérkezéskor egy kedves kis pincér fogadott minket, aki épp egy asztalhoz akart vezetni, mikoris "átvett" bennünket egy idősebb kolléga, aki cseppet sem kedvesen egy asztalhoz irányított. . . Na innentől óriásit fordult a hely ázsiója, mert egy remek, jó humorú, hozzáértő és készséges pincér szolgált fel nekünk egy igazan ízletes vacsorát, jól elkészített, ropogós kacsát és sült husikat, csodás desszerttel zárásként.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Tetszett az étterem összességében. Finomak voltak az ételek. Nem volt őrült nagy mennyiség, de jól lehet lakni vele még akkor is, ha az ember nem eszik 3 fogásos ebédet / vacsorát. A pincérek udvariasak, egy picit lehetnének barátságosabbak. Egy kis mosoly már elég is lenne. :)

nagytamasne TOP szállásértékelő
2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 23.
Tágas, sok embert befogadó étterem szinte folyamatos volt a vendégek érkezése. Kétszer is itt vacsoráztunk. Az első alkalom nyugodtabban telt el, egy kedveskedő pálinkakóstolót is kaptunk. Később, az időjárás miatt bentre kényszerültünk ez már zajosabb és idegesítőbb lett. A kiszolgálás gyorsaságával nekünk nem volt gond.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Nyertem egy 10ezer ft-os éttermi fogyasztásra jogosító kupont, aminek nagyon megörültem. Bár szegediek vagyunk, de Húsvétkor épp arra jártunk a rokonainknál, így gyorsan el is költöttük. Mivel ebéd után indultunk hazafelé, mind az öten arra szavaztunk, h hozzuk el az ételt. A kocsiból telefonon megrendeltem, a 4 személyes, családi tálat.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szezonon kívüli vasarnapi ebédre tértünk be. Szinte teltház volt. Ennek ellenére a kiszolgálás, a gyorsaság, az ételek minősége kifogástalan volt. GM étkezés sem jelentett problémát, az étlapon minden igenyt kielégítő ételválasztek van. Nagyon pozitív élménnyel távoztunk, biztosan visszatérünk még.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Hatalmas az étlap, mindenki talál kedvére valót. Az adagok nagyok, az ételek ízletesek. A kiszolgálás profi, télen főleg a törzsgárda van, akik tapasztaltak, gyorsak. Az ablakoknál balatoni panorámában gyönyörködhetünk, viszont az elhúzható üvegfalak beengedik a hideget, ezzel számoljunk. Van, hogy szintetizátoron játszik egy ember, sőt énekel is lagzis számokat.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
2018.06.21. - 2019.06.22.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.07.11.
Park Hotel Balatonlelle
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk!
2018.06.22. - 2018.08.21.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
2018.06.21. - 2019.06.22.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, zenés-táncos esttel, lovasjátékokkal, élménypark belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.09.02.
Veszprém
2018.06.24. - 2018.07.25.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.25. - 2018.10.31.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.475 - 5.475,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.24. - 2019.06.22.
Hotel Pallone
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárhasználattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.12.28.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.07.07.
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk!
2018.09.01. - 2018.09.16.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Balatonfüred
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Sungarden wellness pihenés főszezonban (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX