Borcsa Étterem Balatonfüred

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
3. helyezett Balaton-

Wellness csomagok Balatonfüred városában

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

nagytamasne TOP szállásértékelő
2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 23.
Tágas, sok embert befogadó étterem szinte folyamatos volt a vendégek érkezése. Kétszer is itt vacsoráztunk. Az első alkalom nyugodtabban telt el, egy kedveskedő pálinkakóstolót is kaptunk. Később, az időjárás miatt bentre kényszerültünk ez már zajosabb és idegesítőbb lett. A kiszolgálás gyorsaságával nekünk nem volt gond.

Amy69 TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Nyertem egy 10ezer ft-os éttermi fogyasztásra jogosító kupont, aminek nagyon megörültem. Bár szegediek vagyunk, de Húsvétkor épp arra jártunk a rokonainknál, így gyorsan el is költöttük. Mivel ebéd után indultunk hazafelé, mind az öten arra szavaztunk, h hozzuk el az ételt. A kocsiból telefonon megrendeltem, a 4 személyes, családi tálat.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szezonon kívüli vasarnapi ebédre tértünk be. Szinte teltház volt. Ennek ellenére a kiszolgálás, a gyorsaság, az ételek minősége kifogástalan volt. GM étkezés sem jelentett problémát, az étlapon minden igenyt kielégítő ételválasztek van. Nagyon pozitív élménnyel távoztunk, biztosan visszatérünk még.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Hatalmas az étlap, mindenki talál kedvére valót. Az adagok nagyok, az ételek ízletesek. A kiszolgálás profi, télen főleg a törzsgárda van, akik tapasztaltak, gyorsak. Az ablakoknál balatoni panorámában gyönyörködhetünk, viszont az elhúzható üvegfalak beengedik a hideget, ezzel számoljunk. Van, hogy szintetizátoron játszik egy ember, sőt énekel is lagzis számokat.

Lucerna77 TOP szállásértékelő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Egész évben nyitva tartó étterem. Közvetlen Balaton parti elhelyezkedéssel, tágas kellemes remek hely, nem lehet megunni. Óriási a választék, így mindenki megtalálja a kedvencét az étlapon. A pincérek nagyon kedvesek, a kiszolgálás rendkívül gyors, hangulatos élőzene van, csak ajánlani tudom.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31.
Előnyök (ami hirtelen eszünkbe jutott):
- az ételek tálalása és minősége kiváló, az adagok mégis elegendően nagyok
- hihetetlenül gyors tálalás
- óriási választék
- ülőhelyek "box"-os kialakítása
- élőzene volt, de kicsit mulatós stílusban, ami szerintem nem annyira illett a hely hangulatához, de ez szubjektív.
Veszprém
Zirc

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Voltunk mi már a Borcsában, de most a szülinapos kedvéért mentünk ide. Csodálatos szeptemberi vasárnap nem foglaltunk helyet - gondoltuk lefutott már a nyári csúcs. Hát nem! De a kedves felszolgálónk megoldotta: - Majd egy négyszemélyesből csinálunk egy ötszemélyest. A Balaton-oldali teraszon kaptunk egy szép asztalt. Egyedül "darázs-barátunk" okozott némi ijedelmet.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9.
Más sokszor ebédeltünk-vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Kifejezetten jó a konyha, mindent ételt finoman készítenek el. A tálalás igényes, az adagok teljesen rendben vannak. Kellemes meglepetés, hogy koktélokkal is szolgálnak, ami nyári melegben jól esik. Sajnos meglátásom szerint a konyha nem igazán bírja kiszolgálni a jelenlegi méretet, emiatt az ételekre néha akár 30-40 percet is várni kell.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán finoman szólva így lehetne kifejezni a főpincér viselkedését. Ezen a hétvégén este akartunk vacsorázni az étteremben és amikor beléptünk a főpincér flegma, szinte lekezelő módon úgy hogy közben meg sem ált, közölte nincs hely az étteremben. A történethez hozzá tartozik, hogy éppen vihar készülődött, és a teraszról az embereket be kellett telepíteni az étteremben, és sokan voltak, de ez akkor sem megoldás.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, elektromos kerékpár és túrabot használattal, gyermek játszószoba használatattal, koktélakcióval, internet elérhetőséggel
2017.08.28. - 2017.12.22.
Aura Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.21. - 2017.12.31.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 vagy 7 éjszaka 19.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand és sportpályák használatával, felnőtt- és gyermek sport- és animációs programokkal
2017.07.02. - 2017.08.31.
Riviéra Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.05.16. - 2017.12.31.
Thermal Hotel Igal
Igal
5 nap/4 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő-belépővel, masszázs- és koktélkuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.20.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, nordic walking bothasználattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.21. - 2017.12.22.
Hotel Pallone
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárhasználattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.28.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3-5 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sport- és szabadidős szolgáltatásokkal, gyermek foglalkozásokkal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.09.02.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, kávéval és süteménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
7 nap/6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Balaton Best Carddal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.26.
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 4.300,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással
2017.02.01. - 2017.12.15.
Hotel Villa Classica
Pápa
6 nap/5 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és tea bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.24.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Balatonfüred
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Wellamarin Balatonfüred
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Őszi wellness akció (min. 2 éj)
WellAtlantisz (1 éjtől)
Nyárutó a Balatonon (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX