8230 Balatonfüred, Tagore sétány

Wellness csomagok Balatonfüred városában

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

nagytamasne TOP szállásértékelő
2020. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
Családdal érkeztünk ide.Már többször is jártunk itt mert mindig elégedetten távoztunk innen Ezért amikor a környéken kirándultunk már vártuk, hogy ismét kinyissanak.Előre foglaltunk asztalt, jól is tettük mert telt ház fogadott minket. Gyors volt a kiszolgálás. A rendelt fogások színvonala továbbra is magas.Az ár-érték arány megfelelő.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 23.
Férjemmel házassági évfordulónkat ünnepeltük az étteremben. Tetszik,hogy bár elég sok vendég foglal helyet a földszinti nagy teremben, mégis hangulatosan, jól elkülöníthetők az asztalok. Különleges ételeket választottunk, előételnek lazactatárt, főételnek óriásgarnélát és szarvast. Minden finoman volt elkészítve, ízlésesen tálalva.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Férjemmel és a fiammal indultunk a borhetek ideje alatt étterem keresőbe este 21:00 után, miután a szerencsétlenül választott vacsorázó helyünkön elfogyasztott vacsora kevésnek bizonyult, és megéheztünk. A fiammal desszertre ültünk be (gundel palacsinta) a férjem Bécsi szeletet rendelt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen a Balaton parton van az étterem. Mi kétszemélyes tálat ettünk és nagyon bőséges volt. Minden friss volt a tálon, nem mirelit semmi. Az ízesítés nagyon jó. Az étterem tisztasága megfelelő. A kiszolgálás is jó volt. Volt kétszemélyes asztal is így kényelmesen tudtunk a párommal vacsorázni. Ha legközelebb Balatonfüreden járunk biztosan eljövünk még egyszer ide.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Finom ételek kellemes ízek, adagok teljesen megfelelőek.
Több alkalommal jártunk itt, biztos visszatérünk.
Személyzet udvarias ,kilátás, környezet pazar.Minden évszakban kipróbáltuk, még soha nem csalódtunk.Családi eseményekre kiválóan alkalmas.Ár érték arányban. Mindenki talált kedvére valót ételt is italt is.Mindenkinek szívből ajánlom.
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Telente egyszer-kétszer ki szoktunk látogatni a füredi mólóra vizimadarakat etetni. Ezt követően pedig általában a Borcsa következik. Jó volt beülni a kellemesen temperált étterembe, ahol hamar megjelent a pincérünk. Nagy vonalakban ismerem már a gazdag étlapot, mégis jól esett az ételek között mazsolázgatni. Nagyon finom és bőséges volt minden étel.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Először jártunk a Borcsában, késői (10 óra utáni) érkezésünk ellenére is kedvesen fogadtak bennünket. A választék bőséges, az ételekre (frissensültekre) aligha 10 percet kellett várni. A bennünket kiszolgáló pincér kedves, jó humorú egyén volt. A hangulat kellemes, nyugalmat árasztott.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Balatonfüreden a legjobb étterem számunkra. Az árak nem magasak, az ételek mennyisége és minősége kiváló. Sajnos elég sokat kellett várni az ebédünkre, a számlára pedig még többet. Viszont jó idő volt, kint ültünk a teraszon, így nem volt olyan vészes. Maga az étterem szép, nagyon jó helyen van. Szeptemberben, mikor már nem fizetős a strand, közvetlenül ki is tudtunk menni a partra.

Andi88 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Szép helyen van, kellemes az étterem is. Ami nem tetszett, hogy összesen 4 nem dohányzó asztal van, a bejárat mellett közvetlenül, a fal mellett, ahol a pincérek és a vendégek 30 másodpercenként mennek el melletted ki-be. Amikor kérdeztem, hogy hol van nem dohányzó rész, még meg voltak sértődve. . .

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
Több, mint egy óra várakozás után vacsora és innivaló (!!!) nélkül távoztunk. Azt se kérdezték meg, hogy minek vagyunk ott.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 19.635 - 25.691,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, heti két alkalommal zenés-táncos esttel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.24.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.11. - 2021.07.07.
Astoria Hotel és Étterem
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.07.03. - 2020.08.29.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2021.07.07.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
2020.07.07. - 2020.09.27.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.07.17.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2021.07.07.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.677 - 57.265,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2020.12.30.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 27.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2022.01.02.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2020.12.31.
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 8.745,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy palack bor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strandbelépővel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.09.27.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2022.04.30.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Borcsa Étterem BalatonfüredX