Tercia Fertőendréd Étterem Fertőendréd
9442 Fertőendréd, Győri út 2.

Tercia Fertőendréd Étterem Fertőendréd a térképen

Szállások Fertôendréd városában
Wellness csomagok Fertôendréd városában

Tercia Fertőendréd Étterem Fertőendréd vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Már többször voltam ,és mindig elégedetten távoztam. A kiszolgálás gyors,nagyon udvarias pincérek. Az ételek ,finomak és bőségesek.Árban is megfelelő. Nyáron a teraszon nagyon kellemes,több helyiségből áll mindenki megtalálja a neki megfelelőt.Nem mellékes nagy parkolóval rendelkezik!Aki arra jár próbálja ki nem csalódik!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
Sopronból hazafelé tartva sok éttermet kipróbáltunk már, most a fertőendrédi elágazásnál éheztünk meg igazán. A parkolóban még árnyékos helyeket is lehet találni (napsütésben ez sem utolsó szempont). A több részből álló vendégtérben mindenki találhat mentalitásához közel álló elhelyezkedésű asztalt. A felszolgálóra szinte nem is kellett várni, hamar megjelent az étlappal.

2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Útközben álltunk meg, egy buszra való ember tódult be. A kerthelyiségben ültünk le, hamar rendeltünk és hozták is az ételeket. Gusztusos tálalás, méretes adagok. Az asztalnál ötünk közül egynek nem ízlett az étel, de ez az ő ízlésén múlott. Semmi extra, de finom, ételek. Az árakkal már annyira nem voltam megbékélve, de jelen esetben a csoport együtt fizetett, úgyhogy annyira nem volt zavaró.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Egy hete jártam a párommal és anyukámmal az étteremben. Első benyomásom sajnos nem volt valami pozitív. Az ablak mellett ültem, ahol nagyon sok légy mászkált a párkányon. . . . Ököruszály levest ettünk, ami átlagosnak mondható volt. Két személyes Tercia tálat rendeltük, ami bőséges volt (még hárman sem tudtuk elfogyasztani), de a köret petrezselymes burgonya nem igazán volt összekeverve a petrezselyemmel, időbe került mire megtaláltam a petrezselymet rajta.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 19.
2015. julius 11. -ken szombaton voltunk ebben az etteremben es 2 szemelyes Tercia talat rendeltunk. Az egy dolog,hogy rosszul van beallitva a napernyok tobbsege pont nem az asztal felett,hanem mellette. . . . De! A zoldseg ami a koretkent volt elkeszitve es felszolgalva az a selejt es gusztulansag ne tovabbja! Nyaron(! ) mirelit azaz gyorsfagyasztott zoldseg?

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
2015. május elején jártunk ismét ebben az étteremben,ahol egyidejűleg több rendezvény is zajlott, lakodalom és ballagások, mégis fogadtak bennünket. Az ételre elég sokat kellett várni és amikor kihozták enyhe csalódás vett rajtam erőt. Az étterem büszkesége az Andaui csirkerögök, melyet hasábburgonyával rendeltünk.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 25.
Bécs felé menet tértünk be a jó út menti átlag étterem reményében. De ennél jóval többet találtunk. A téli kert jellegű rész tágas,ízléses,hangulatos,a gyerekeknek játszó-résszel(kint játszótérrel). A rendelhető ételek szuper jó fotói is szemrevételezhetők(ezt nagyon értékeljük,de kevés helyen tapasztaljuk).

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sopron felé haladtunk, amikor a gyerekek észrevették a játszóteret az út mellett, így nem volt apelláta, meg kellett állnunk. A leparkolást követően hosszasabban maradtunk, bár csak innivalót akartunk venni, végül így egy ebédet is beiktattunk a programba. A belső tér tágas, szépen meg voltak terítve az asztalok, de a jó időre tekintettel, a többi vendéghez hasonlóan mi is inkább a teraszon foglaltunk helyet.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 22.
Fertőd környéki kirándulás alkalmával egy barátommal látogattunk el az étterembe. A választék nagy, egy-két különlegességgel is lehet találkozni. Az adagok átlagosak, az étel ízletes. A kiszolgálás kiváló. Az étterem méretét elnézve, ide érdemes nagyobb összejöveteleket is szervezni. Az ár/érték aránnyal elégedettek voltunk. Mindenkinek ajánlani tudom!

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha a környéken járunk soha nem hagyjuk ki, hogy bemenjünk az étterembe. Voltunk már itt barátokkal szilveszterkor is. Nagyon finomak és bőségesek az ételek udvarias a kiszolgálás. Elfogadnak SZÉP kártyát,Erzsébet utalványt és még törzsvásárlói kártyát is kaptunk, amivel kedvezményt vehetünk igénybe. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Fertőendréden és környékén
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
Hotel Villa Classica
Pápa
3-4 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri gálavacsorával, Polyák Lilla énekesnő koncerttel, városlátogatás vezetővel, választható belépőjeggyel, bakonyi kirándulással, fürdőköntös és szaunatörölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Rábahídvég
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2019.09.23. - 2020.09.22.
Caramell Premium Resort
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 52.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.03.02. - 2020.12.22.
Aquasol Resort
4 nap/3 éjszaka 65,- EUR/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Claudius
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 15.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna- és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.05. - 2019.12.31.
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.09.30.
Hotel Piroska
4 nap/3 éjszaka 27.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 8.798 - 16.511,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2020.06.30.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Póczáné Vendégszobái

Szállodák Fertőendréd környékén
Hotel Szieszta Fertőendréd
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Aqua Hotel Termál Fertőendréd
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Sopron Hotel Fertőendréd
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)