Tercia Fertőendréd Étterem Fertőendréd
9442 Fertőendréd, Győri út 2.

Tercia Fertőendréd Étterem Fertőendréd a térképen

Szállások Fertôendréd városában
Wellness csomagok Fertôendréd városában

Tercia Fertőendréd Étterem Fertőendréd vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Már többször voltam ,és mindig elégedetten távoztam. A kiszolgálás gyors,nagyon udvarias pincérek. Az ételek ,finomak és bőségesek.Árban is megfelelő. Nyáron a teraszon nagyon kellemes,több helyiségből áll mindenki megtalálja a neki megfelelőt.Nem mellékes nagy parkolóval rendelkezik!Aki arra jár próbálja ki nem csalódik!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
Sopronból hazafelé tartva sok éttermet kipróbáltunk már, most a fertőendrédi elágazásnál éheztünk meg igazán. A parkolóban még árnyékos helyeket is lehet találni (napsütésben ez sem utolsó szempont). A több részből álló vendégtérben mindenki találhat mentalitásához közel álló elhelyezkedésű asztalt. A felszolgálóra szinte nem is kellett várni, hamar megjelent az étlappal.

2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Útközben álltunk meg, egy buszra való ember tódult be. A kerthelyiségben ültünk le, hamar rendeltünk és hozták is az ételeket. Gusztusos tálalás, méretes adagok. Az asztalnál ötünk közül egynek nem ízlett az étel, de ez az ő ízlésén múlott. Semmi extra, de finom, ételek. Az árakkal már annyira nem voltam megbékélve, de jelen esetben a csoport együtt fizetett, úgyhogy annyira nem volt zavaró.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Egy hete jártam a párommal és anyukámmal az étteremben. Első benyomásom sajnos nem volt valami pozitív. Az ablak mellett ültem, ahol nagyon sok légy mászkált a párkányon. . . . Ököruszály levest ettünk, ami átlagosnak mondható volt. Két személyes Tercia tálat rendeltük, ami bőséges volt (még hárman sem tudtuk elfogyasztani), de a köret petrezselymes burgonya nem igazán volt összekeverve a petrezselyemmel, időbe került mire megtaláltam a petrezselymet rajta.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 19.
2015. julius 11. -ken szombaton voltunk ebben az etteremben es 2 szemelyes Tercia talat rendeltunk. Az egy dolog,hogy rosszul van beallitva a napernyok tobbsege pont nem az asztal felett,hanem mellette. . . . De! A zoldseg ami a koretkent volt elkeszitve es felszolgalva az a selejt es gusztulansag ne tovabbja! Nyaron(! ) mirelit azaz gyorsfagyasztott zoldseg?

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
2015. május elején jártunk ismét ebben az étteremben,ahol egyidejűleg több rendezvény is zajlott, lakodalom és ballagások, mégis fogadtak bennünket. Az ételre elég sokat kellett várni és amikor kihozták enyhe csalódás vett rajtam erőt. Az étterem büszkesége az Andaui csirkerögök, melyet hasábburgonyával rendeltünk.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 25.
Bécs felé menet tértünk be a jó út menti átlag étterem reményében. De ennél jóval többet találtunk. A téli kert jellegű rész tágas,ízléses,hangulatos,a gyerekeknek játszó-résszel(kint játszótérrel). A rendelhető ételek szuper jó fotói is szemrevételezhetők(ezt nagyon értékeljük,de kevés helyen tapasztaljuk).

2055 hasznos szavazat
2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sopron felé haladtunk, amikor a gyerekek észrevették a játszóteret az út mellett, így nem volt apelláta, meg kellett állnunk. A leparkolást követően hosszasabban maradtunk, bár csak innivalót akartunk venni, végül így egy ebédet is beiktattunk a programba. A belső tér tágas, szépen meg voltak terítve az asztalok, de a jó időre tekintettel, a többi vendéghez hasonlóan mi is inkább a teraszon foglaltunk helyet.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 22.
Fertőd környéki kirándulás alkalmával egy barátommal látogattunk el az étterembe. A választék nagy, egy-két különlegességgel is lehet találkozni. Az adagok átlagosak, az étel ízletes. A kiszolgálás kiváló. Az étterem méretét elnézve, ide érdemes nagyobb összejöveteleket is szervezni. Az ár/érték aránnyal elégedettek voltunk. Mindenkinek ajánlani tudom!

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha a környéken járunk soha nem hagyjuk ki, hogy bemenjünk az étterembe. Voltunk már itt barátokkal szilveszterkor is. Nagyon finomak és bőségesek az ételek udvarias a kiszolgálás. Elfogadnak SZÉP kártyát,Erzsébet utalványt és még törzsvásárlói kártyát is kaptunk, amivel kedvezményt vehetünk igénybe. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Fertőendréden és környékén
Brigitte Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Regia Panzió
Halászi
2 nap/1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Caesar Panzió
Pápa
2-4 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.27. - 2020.06.25.
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.122 - 20.659,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2018.12.06. - 2021.03.10.
Danubius Hotel Bük
3 nap/2 éjszaka 20.700 - 24.075,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2019.10.31.
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.26.
Hotel Bassiana
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.20.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 17.350,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertyafényes vacsorával, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.07.15. - 2019.12.31.
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
2 nap/1 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Fertőendréd környékén
Hotel Viktória Fertőendréd
Caramell Premium Resort Fertőendréd
Palatinus Hotel Fertőendréd
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)

Tercia Fertőendréd Étterem FertőendrédX