Hudák Apartman Tokaj

Senior nyugdíjas csomag hétközben
2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Hudák Apartman Tokaj vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2017. június 7.családjával járt itt
Kimondottan édes bort inni mentünk a városba , és mivel a párom vezet , nem tudna inni , így egy éjszakára megszálltunk , és így esett a választásunk az apartmanra . A Bodrog, és a Tisza találkozásánál a Bodrog partján van az apartman , szép , csendes környezetben , közel a városközponthoz , és egy nagyobb sétára a híres szerelempincesorhoz .
Hudák Apartman Tokaj - SzobákHudák Apartman Tokaj - SzobákHudák Apartman Tokaj - SzobákHudák Apartman Tokaj - SzobákHudák Apartman Tokaj - SzobákHudák Apartman Tokaj - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 11 helyen első értékelő
Kiváló 2017. május 22.a párjával járt itt
Tökéletes apartman. Tiszta, kényelmes, teljesen felszerelt. Értem ezalatt: mikrosütő, gáztűzhely, melegszendvics sütő, kenyérpiritó, kotyogós kávéfőző, poharak (talpas és pálinkás is), tányérok, edények, kések, mosogatószer, konyharuha. Tartozik még a konyhához: kávé, tea, cukor, citromlé, kávékrémpor, só, olaj, ecet, ásványvíz.
Hudák Apartman Tokaj - Külső képHudák Apartman Tokaj - KörnyékHudák Apartman Tokaj - Szobák