monejaka

monejaka adatlapja

Regisztráció2013.04.17
Utoljára itt2015.09.04

Kiváló 2013. április 17.gyerekekkel járt itt
Vasárnap volt szerencsém itt ebédelni a kis családommal! ! ! Nagyon finom volt a halászlé! ! :) A bakonyi is ízletes volt. Mindenkinek nagyon ízlett az ebéd! ! Nagyon tele ettük magunkat! ! Mindenkinek merem ajánlani! ! Csupa pozitívum! ! ! :) Finom ételetek,Jó kiszolgálás! ! ! :) :)Mindenképpen érdemes itt megállni az arra járóknak!
Kiváló 2013. április 17.barátokkal járt itt
Nagyon barátságos és hangulatos a hotel a város közepén! ! Párommal és barátainkkal töltöttünk el három éjszakát itt! ! Mi nagyon jól éreztük magunkat! ! Igaz a szálloda felújításba mi is belecsöppentünk, de mivel mi, napközben a várfürdőben töltöttük el időn nagy részét így minket ez nem zavart! !
Kiváló 2014. május 26.barátokkal járt itt
Mi egy baráti párral a párommal voltunk itt! Nekem nagyon tetszett de a többiek is nagyon jó véleménnyel voltak a szállásról! Nagyon jól éreztük magunkat az ott töltött hétvégén! A masszás is nagyon jó volt! A wellness részleg is nagyon jó! Az itt elfogyasztott reggelik nagyon finomak és tartalmasak voltak!