Morzsi

Morzsi adatlapja

Regisztráció2015.06.21
Utoljára itt2021.02.27

Gyenge 2015. június 21.a párjával járt itt
Egy pihenni vágyónak,igazi paradicsom lehetne. De! A szobában éppen szétmáló kanapé várt. Nem lehet használni mert kanapéfoszlány borít mindent10 perc ücsörgés után. A reggeli ehető-de semmi ötlet-változatosság. A vacsora az rémálom! Az ehetetlenség határát surolja. Pihenni érkeztünk hétvégére.
2015. október 27., kollégákkal járt itt
Kértem a szobám közel legyen a folyosó végénlévő dohányzó részhez közel legyen. Naná,hogy a legtávolabbit kaptam. Szóvátettem,de lepergettt a recepciósrol! Hideg volt,nagyon fáztunk! Az étterem,és az ott dolgozók,kárpótoltmindenért,bár a választék elég szegényes. A wellness részleg kiválló,bár az úszómester nemvolt a hejzet magaslatán.
Gyenge 2019. szeptember 24.a párjával járt itt
Szép környezetben van a szálloda. A négy csillagból párat le kellene szedni. Így kicsit átverésnek éreztem. A szálloda kopottas,szerény berendezésű és koszos. Az ételekre alacsony színvonalon semmi választék jellemző. A pékárú viszont friss,finom. Az all inclusive-be tartozó italok: folyóbor-kommersz pálinka. Naggyon drágán semmi.