Orchidea Hotel Lipót Lipót
9233 Lipót, Rákóczi u. 42-44.

Orchidea Hotel Lipót Lipót a térképen

Wellness csomagok Lipót városában

Orchidea Hotel Lipót Lipót vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben van a szálloda. A négy csillagból párat le kellene szedni. Így kicsit átverésnek éreztem. A szálloda kopottas,szerény berendezésű és koszos. Az ételekre alacsony színvonalon semmi választék jellemző. A pékárú viszont friss,finom. Az all inclusive-be tartozó italok: folyóbor-kommersz pálinka. Naggyon drágán semmi.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos 3 év alatt a színvonal jelentősen csökkent. Az étkezés inkább menüválasztásos( du kiírjak az esti menüt 2 leves kb 3-4 főétel 1 max 2 süti)
A csomagban lévő motorcsónakázás jó volt de a szálloda nem biztosít transzfert a kikötőig volt olyan család aki ez ok miatt nem tudta igénybe venni
Az étteremben/bárban lévő személyzet simán beszélgetett nem figyelt arra, hogy körbekérdezze ki kér valami italt stb

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben egy tiszta rendezett kis ékszerdoboz a szálloda. A belső berendezés ízléses és ragyogó tisztaság uralkodott. A wellness meglepően nagy a szálló méretéhez képest,a kinti medence is meleg vizes és w egy szép park veszi körbe. A személyzet udvarias látszik,hogy a vendég van a középpontban. Az ételek finomak és változatosak.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Annak idején, mikor ott voltunk még nem volt tele a világ Lipóti pékségekkel, mint manapság. Most mégis egy ilyen helyen vásárolt pogácsa hoztaaz ötletet: látogassunk el újra a hotel Orchideába! Olyan gyorsan ment, hogy másnap már ott is voltunk. Gyakorlatilag semmi nem változott utolsó ittlétünk óta. Téli időszak lévén a wellness részlegben kissé bezárva éreztük magunkat.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon megtetszett a hely a neten látottak alapján,de sajnos nem az volt amire számítottunk. Recepción a becsekkolásnál 15 percet vártunk mire találtunk valakit,hogy elfoglalhassuk a szobát. Elvileg a korlátlan italfogyasztás benne van az árban,gyakorlatilag nincs ugyanis 2 italra több mint fél órát vártunk,mert nem volt aki kiszolgáljon.

Juca TOP szállásértékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Azon hotelek közé tartozik, amin nem tudtam volna fogást találni, ha akartam volna sem. Szerepelt a terveink közt, de egy esküvői meghívás felgyorsította az eseményeket, így három napot itt töltöttünk. Már a falu is nagyon kellemes, gondozott, lehetőségekkel teli település.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek ajánlom, aki szép környezetben, kedves személyzet mellett keres kikapcsolódást, feltöltődést. Nemcsak a szálloda szép, tiszta, rendezett, ellátás a teljes panzióval még túl sok is volt számunkra, hanem közvetlen környezete és kiváló kirándulásokra is ad alkalmat, akár gyalogosan, akár autóval. Szigetköz csodálatos természeti adottságok.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017 januárjában baráti társasággal jártunk az Orchidea hotelban első alkalommal de reméljük nem utoljára:) Gyönyörű környezet,tiszta szálloda,tágas szoba,fürdő és kellemes wellness részleg fogadott minket. Az éttermi kínálat bőséges és választékos,külön kiemelném a lipóti pékség termékeit. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness részen nagyon jó a víz hőfoka.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mindössze 600-700 lakosú kis község. Szinte teljes a foglalkoztatottság, ami persze meglátszik az emberek viselkedésén. Igaz, itt nincsenek fővárosi fizetések, de a falu szinte teljes munkásságát foglalkoztató pékség és szálloda dolgozói elégedettek a munkájuk körülményeivel, lehetőségeivel, és nem is akarnak elmenni onnan.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csendes, kedves kis település hangulatos kis szállodájában töltöttünk el 3 csodálatos napot all inclusive ellátással kis családommal. Remek fogadtatásban volt részünk, a személyzet nagyon kedves, segítőkész, mindenre megoldást talál. Külön köszönet a recepción távozási napunkkor dolgozó Klaudiának, aki a távozás napját is teljes napi élménnyé tette.

Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.28-ig
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 10.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Halloween Party-val, sportos programokkal,
2019.11.01. - 2019.11.03.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2-3 éjszaka 14.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forralt borral, szauna használattal, gálavacsorával, éjféli koccintással, élő zenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Ibis Hotel Győr
Győr
2 nap/1 éjszaka 8.795 - 10.786,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Aquasol Resort
4 nap/3 éjszaka 72,- EUR fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Famulus
Győr
3 nap/2 éjszaka 26.964,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.13-ig
Aqua Hotel Termál
3-4 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi menüvacsorával és élőzenével, tombolasorsolással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással

Szállodák Lipót környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Famulus Győr
A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új...
Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)