mtundi

mtundi adatlapja

Regisztráció2014.09.28
Utoljára itt2020.02.24

2014. szeptember 28.a párjával járt itt
Az elmúlt években pizzát már sokszor rendeltünk házhozszállítással,semmi gondunk nem volt. Az elmúlt másfél hétben 2 alkalommal jártunk személyesen a pizzériában. Egy hétköznap este ketten fogyasztottunk el egy vacsorát(nem pizzát). A felszolgált étel mennyisége és minősége mindent felülmúlt bgy. -i viszonylatban! ! !
Gyenge 2014. november 9.a párjával járt itt
Sok évvel ezelőtt többször jártunk itt. Mi is mindig maximálisan elégedetten távoztunk,aztán egy libanapi lakoma egy kis csalódást okozott,és egy pár évig nem mentünk. A mai napon ismét ellátogattunk ide,de ma még rosszabb szájízzel távoztam. A hölgy felszolgáló viszonylag kedves volt,de a férfi pincér igencsak mogorva-barátságtalan modorával rossz benyomást tett ránk.
Átlagos 2020. február 24.a párjával járt itt
Kicsit hosszabb idő után ma ismét itt ebédeltünk. Idáig mindig nagyon elégedettek voltunk(választék,ízek,ár,stb. ). Ma azonban egy pozitív,három negatív benyomás ért minket. Pozitív, hogy most az ételeknek nem volt vegeta íze. Bő menü, finom ízek! A negatívumok:1. -az ÁR (Tavalyhoz képest igencsak megemelkedett, +szervízdíj!