Dolce Vita Pizzéria Balassagyarmat

2025.04.01-ig
Sztár Motel és Étterem Balassagyarmat

Dolce Vita Pizzéria Balassagyarmat vélemények

Kiváló 2019. november 2.gyerekekkel járt itt
Kedves fogadtatásban részesültünk. Pörgés van, lendületes, fiatalos, jókedvű kiszolgálás, pedig kisezren voltak. Megkérdezte tőlünk a pincér az ebédünk vége felé, hogy: "minden rendben van ? " Itt a tulaj valamit nagyon jól csinál. Házias ízek, finom olasz ételek, nem csak pizzák vannak az étlapon. Normál adagok, igen: rendben van minden.
Kiváló 2017. november 30.gyerekekkel járt itt
A menyem születésnapját tartottuk a Dolce Vita étterembe. Nagyon finom volt az ebéd a kiszolgálás. Minden rendbe ment. Ebéd után a torták kihozták feltálalták. Nagyon meg voltunk mindennel elégedve. Visszatérő vendégek leszünk! Olyan bőséges volt az ebéd, hogy nem birtuk megenni, a maradékot becsomagolták és elvihettük. A helyiség ízlésesen berendezett és tiszta!
Kiváló 2017. július 12., kollégákkal járt itt
Egy csodálatos, kedves hely, ahol nem csak pizzát, hanem különleges olasz ételeket, tésztaféléket és italokat fogyaszthat a betérő vendég. Az olasz ételkülönlegességek minden igényt kielégítő ízléses tálakban kerülnek a látogató elé. A személyzet udvarias, előzékeny és segítőkész. Az adagok hatalmasak, különleges ízesítésűek. Aki Balassagyarmaton jár, ezt a helyet mindenképp keresse fel.
2016. május 3.a párjával járt itt
A barátnőmmel nyertünk egy fotó pályázatot melynek fődíja egy romantikus vacsora volt az étteremben. Az étterem elrendezése nem igazán megfelelő egy romantikus vacsorához ha az asztalok túl közel vannak egymáshoz. Mindazonáltal külön terítettek meg nekünk, hogy nyugodtan és kettesben tudjunk vacsorázni.
2016. május 3.a párjával járt itt
Születésnapom alkalmából a barátom elvitt vacsorázni. A hely barátságos, szépen felújított, bár az elrendezése nem igazán egy romantikus vacsorához illik. Inkább egy baráti összejövetelre mennék el oda (elsősorban). Mikor leültünk a többi vendég 'közé' kissé feszélyezve éreztem magam, így nem is tudtam élvezni a barátom társaságát.
2014. szeptember 28.a párjával járt itt
Az elmúlt években pizzát már sokszor rendeltünk házhozszállítással,semmi gondunk nem volt. Az elmúlt másfél hétben 2 alkalommal jártunk személyesen a pizzériában. Egy hétköznap este ketten fogyasztottunk el egy vacsorát(nem pizzát). A felszolgált étel mennyisége és minősége mindent felülmúlt bgy. -i viszonylatban! ! !