Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény
2617 Alsópetény, Petőfi út 141.

Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény a térképen

2000 Ft (kb. ár)
Visa
Gösser

Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény bemutatkozása

Nálunk mindig otthon érezheti magát. Kellemes és nyugodt környezetben kínálunk ízletes ételeket és különböző italokat. Akár családi, akár üzleti beszélgetésekre ideális, ünnepi rendezvényeket is szívesen vállalunk.
Kínálatunk mindig friss és ... Tovább >>
Kínálatunk mindig friss és változatos ételeket tartalmaz, aktuális ajánlatainkért böngéssze weboldalunkat vagy térjen be hozzánk. Legfontosabb célunk, a magas színvonalú vendéglátás, a tartalmas étel elkészítésétől a hozzáértő felszolgálásig, s mind rendkívül kedvező áron. Valamint ételeinket fatálon szolgáljuk fel, ami maradandó élményt szerez minden vendég számára. Az étterem 2008-ban benne volt a 100 legjobb étterem között. Asztalfoglalás ajánlott!

Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény képei

Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény vélemények

botigyu TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
Családi ebédet szerveztünk az étterembe, előre asztalt foglalva, különben esélytelen lenne szabad helyet találni. Az ételek finomak és bőségesek voltak, a kiszolgálás picit lassú, de ezt betudtuk a nagy forgalomnak. Mi jól éreztük magunkat, szívesen mennénk vissza, a falu is kedves, a Prónay kastély pedig gyönyörű! :)

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem hinném, hogy bárki is el tudna itt fogyasztani egy egyszemélyes menüt - úgy értem, leves vagy előétel, egy bármilyen húsétel második fogásnak és desszert. Egy rendkívül kedves faluban található az étterem, ami a nevét az ebben a községben, Werbőczy István 1514ben itt összeállított törvénykönyvként alkalmazott kötetéről kapta.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerős ajánlatára kerestük fel a családdal 2017. március 15-én. Meglehetősen egyoldalú (fatányéros! ) ételválasztékkal, és igen szerény, de drágán kínált borokkal szembesültünk. Egy könnyű, és friss ÚJBORT, a Varga Pincészet Csabagyöngyét választottuk. Kaptunk KINYITVA (igen, a felszolgáló kidugózva hozta a bort az asztalhoz!

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
Úgy érkeztünk meg egy túráról, hogy minden asztalon foglalt tábla volt, de mégis sikerült kettőnknek helyet kapnunk. Nem tudtuk, hogy ekkorák az adagok, hatalmasak és díszesek, szemre is szépek, nem csak az íze. A halászlé nagyon jó volt sok hallal mindössze a szálkából lehetett volna kevesebb. Néhány helyen már szálka nélkül készítik.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ezelőtt is többször megfordultam már itt, családdal, barátokkal. Nem bízom a véletlenre, mindíg foglalunk asztalt. Az utolsó alkalommal is így volt. Az hogy az ételek finomak, a felszolgálás udvarias, ezt már többen leírták előttem. Viszont az egyik felszolgáló srác ma nagyon meglepett minket, azt hiszem Krisztiánnak hívják.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretjük ezt helyet itt mindig jókat eszünk a párommal és a barátjainkkal is :)
Kiszolgálás gyors és nagyon kedvesek !

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ilyen kivalo ettetemben meg nem jartunk Ajanlom mindenkinek hogy latogasson el.Nagyon finomak az etelek hatalmas adagok Kivalo a kiszolgalas.Egyszeruen minden nagyon rendben volt ilyen ettermek kellenek.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Megint nem csalódtunk,bőséges volt a választék,jó hangulat,udvarias,gyors kiszolgálás.Ez a mi kis falunkban található.Állandó lakásunk Pesten van,de ha tehetjük mindig ott ünneplünk.Biztos tudjuk hogy továbbra is igy lesz.Ajánlottunk több ismerösünknek hogy lehetőség van különterem bérlésére,ünneplésre,esküvőre.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap jártunk itt,harmadik alkalommal. Ezúttal testvéremékkel. Már nagyon kíváncsiak voltak és nem csalódtak! Volt velünk 2 válogatós kamasz,csak úgy tolták befele a jobbnál jobb ételeket. Az adagok hatalmasak,még a nagyevőkön is kifog. A maradékot elhoztuk,még bőven kitart,így az ára duplán kedvező. A kiszolgálás jó,a környezet szép.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom és bőséges ételek, jó hangulat
2017. januárjában jártunk az étteremben, ismerős ajánlására. Meg voltunk elégedve az étel és az ital kínálattal, a kiszolgálás udvarias, nem tolakodó. Az adagok nagyok, "emberesek", egy adag két személyre elegendő. Francia hagymakrémlevest, palóc levest és húslevest ettünk. Második fogásnak cordon bleu-t és magyaros tálat.
Válasz az értékelésre - 2017. január 17.
Köszönjük,hogy minket választottak!

Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
2020.10.18. - 2021.09.28.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 5.876,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Hotel Amadeus
Napi árak, reggelivel
2020.09.28. - 2021.09.28.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.799 - 26.317,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.14.
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 18.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel, Medvefarm belépőkkel, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 34.777,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2020.12.29.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.09.28. - 2020.12.31.

Szállodák Alsópetény környékén
City Hotel Unió  Alsópetény
Libra Hotel Alsópetény
Thermal Hotel Visegrád Alsópetény
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Hármaskönyv Fogadó étterme AlsópetényX