Müzli

Müzli adatlapja

Regisztráció2014.09.01
Utoljára itt2015.07.15

Gyenge 2014. szeptember 1.a párjával járt itt
Nem akarok olyat írni amit már előttem leírtak, nekünk is negatív élményünk volt, a többiek által tapasztaltakat mi is átéltük. Soha senkinek nem ajánlanám. A tulaj egy modortalan, arrogáns ember aki lesi minden pillanatban, hogy ki mit csinál. A pincéren kívül a személyzet teljesen alkalmatlan a vendéglátós feladatra, az idegenforgalom szégyene a hely.
Kiváló 2015. június 1.a párjával járt itt
Kuponnal utaztunk Lillafüredre, 2 éjszakát töltöttünk a Hotel Tókertben. A környezet csodálatosan szép! A szobánk kicsit komor volt, de tiszta. A fürdőszoba újabbnak tűnt,szintén nagyon tiszta volt. Az étterem kellemes, a negatív annyi, hogy nagyon ételszagosan jöttünk ki, mintha mi főztünk volna.
Gyenge 2015. július 15. járt itt
Lakodalmunkat tartottuk az étteremben. Az ételek minősége ránézésre is rossz volt. (egyáltalán nem vagyunk finnyásak, kényesek! ) A tálalás szörnyű volt, nem minden asztalra került mindenből, úgy vadászták össze a vendégek, hogy melyik tálon mi van. Az étteremvezető segítségét kértük az éjféli étel mennyiségét illetően, és tapasztalatában bízva hallgattunk rá.