7635 Pécs, Középmakár dűlő 4

H-Szo 07:00-10:00
18:00-22:00
V 08:00-11:00
18:00-22:00
borozó, büfé, club, étterem, koktél bár, söröző, teázó - teaház, bár, szórakozóhely, borpince, szálláshely étterme, tejivó - tejbár, all inclusive, vendéglő
angol, francia, görög, horvát, magyar, szerb, török
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
Teniszcsarnok - max. 1000 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser

Hotel Makár Óbester Étterem Pécs bemutatkozása

A Hotel Makár Óbester Étterem Pécs csendes zöldövezetében, a PTE orvosegyetem szomszédságában, a szálloda részeként működik. Az ÉTLAP -on elsősorban a tájjellegű magyar és nemzetközi konyha könnyű trendi ételei szerepelnek. Az étterem egész évben nyitva tart!

Hotel Makár Óbester Étterem Pécs képei

Hotel Makár Óbester Étterem Pécs vélemények

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Barátnőimmel voltunk itt wellnessezni meg vacsizni egyet. Látszik az egész helyen, hogy nem egy nagy szálloda, de azért mindenből van egy kicsi, szóval mindenki megtalálta a magának valót mind a wellnessnél, mind a vacsora asztalnál. A svédasztalos vacsoránál 2 féle levest, 3 féle főételt és 2 féle desszertet lehetett megkóstolni.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27.
Igényes szálloda minőségi étterme. Meglepve láttam milyen nagy a kínálat. Amúgy minden a legnagyobb rendben volt. Szép igényes belső tér, választékos étlap, kellemes ízek, gyors kiszolgálás, barátságos felszolgálók. Kifizethető, ennyi! Máskor is be fogok ugrani, sőt ajánlani fogom barátaimnak. Köszi Óbester!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
A Makárban történő szállásfoglalásunk kapcsán ismertük meg az éttermet, félpanziós ellátást igényeltünk. A reggelivel elégedettek voltunk, friss és aránylag bőséges választékkal. A vacsorák annál nagyobb csalódást okoztak az üres csévingekkel, az ételre és tiszta tányérra várással. Az ételek kínálata és íze elhanyagolható.

2049 hasznos szavazat
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Makár Hotelben nyaraltunk családunkkal, a félpanziós ellátás keretében a reggelit és vacsorát svédasztalos formában az Óbester Étteremben fogyasztottuk el. A svédasztal eléggé visszafogott, csak 3-4 főételt, 2 féle levest és 2-3 féle desszertet tartalmazott, bár ez összhangban állt a vendégek számával, nyilván egy viszonylag kis hotelben nincs értelme túl sok ételt megfőzni, mert akkor sok megmaradna.

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 15.
Lakodalmunkat tartottuk az étteremben. Az ételek minősége ránézésre is rossz volt. (egyáltalán nem vagyunk finnyásak, kényesek! ) A tálalás szörnyű volt, nem minden asztalra került mindenből, úgy vadászták össze a vendégek, hogy melyik tálon mi van. Az étteremvezető segítségét kértük az éjféli étel mennyiségét illetően, és tapasztalatában bízva hallgattunk rá.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Kitűnő kiszolgálás, az ételek mennyisége, és minősége is példás! Mozarellás csirkemellet ettem, nagyon finoman volt elkészítve. Nagyon jó borokat kostoltunk az előétel mellé. Gyönyörű helyen, rengeteg szolgáltatás a helyieknek, és szállóvendégeknek (medencék, szaunák, tenisz, squash, stb.

2013. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Király estét töltöttünk itt november hetedikén. Jó helyen, az egyetem közelében van az étterem. Sok fiatal sportoló lány is jár ide. Vacsiztunk, zárásig piálgattunk barátaimmal, végül minden a legnagyobb rendben volt. Változatos étlap, gyors barátságos felszolgálás, szép barátságos belső. Az italválaszték és árak is rendben, Gösser csapolt sört, többféle folyóbort, sőt biobort is tartanak.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Marilyn City Center Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.11.10.
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Arkadia
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.17. - 2019.12.31.
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
2016.08.21. - 2019.12.28.
Meridian Thermal Hotel Akupunktúra és Természetgyógyászati Centrum Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.24. - 2019.07.31.
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Hotel Castello Pécs
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Mediterrán őszi hétköznapok (min. 2 éj)
Pihentető hétköznapok - extra kedvezménnyel (min. 3 éj)

Hotel Makár Óbester Étterem PécsX