Hotel Tókert Lillafüred ★★★

Hotel Tókert Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 3.

Hotel Tókert Lillafüred a térképen

Hotel Tókert Lillafüred értékelése:

2. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hotel Tókert Lillafüred bemutatkozása

A Hotel Tókert egyedülálló környezetben várja vendégeit Lillafüreden, a Hámori-tó partján. A vízesések és hatalmas fák ölelésében megbújó hotel háromcsillagos kényelemmel, látványkonyhával és számos kikapcsolódási lehetőséggel várja az ide látogatókat. Az erdei kisvasút a gyerekek kedvencévé válhat, a túrázók feltérképezhetik a Bükk rejtekeit, a fürdőzni és relaxálni vágyók pedig ellátogathatnak Miskolctapolcára, ahol a különleges Barlangfürdőben kényeztethetik testüket-lelküket egyaránt.

Hotel Tókert Lillafüred képei

Hotel Tókert Lillafüred

Hotel Tókert Lillafüred vélemények

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. november 5.
Mivel már mindkét húgommal voltam itt, harmadszor az öcsémmel jöttünk, s most is teljes mértékben elégedetten távoztunk. Önmagában az, hogy harmadszor visszatértem, bizonyítja a hotel minőségét. A recepciós fiatalember még két szobát is megmutatott, hogy válasszunk.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó fekvés, kényelem, szép kilátás, kiváló étterem, jó ár-érték arány, minden nagyszerű! Pihenésre, kirándulásra kiváló, gyönyörű tájak, látványosságok a közelben. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a csendet, nyugalmat, szeret kirándulni, pihenni.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavalyi jó benyomásaim alapján ismét ellátogattunk ide, most a másik húgom kedvéért. Ugyanaz a figyelmesség, tisztaság, a fürdőszoba igazi "ékszerdoboz". Tavaly épp felújították az éttermet, ami most teljes pompájával fogadott. A reggeli választéka kiemelkedő, friss meleg fogásokkal az egyhangú rántotta és virsli kínálaton felül.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hamarabb érkezve is kaptam szobát, sőt, a kedves recepciós hölgy tiltakozásom ellenére felhozta a bőröndömet az emeletre. Kedves, tágas, kényelmes szoba, laptévé, szuper fürdőszoba. Maximális figyelmesség mindenben. Részletes tájékoztató a tévé használatról, mi minden igényelhető a recepción / pl szék a fürdőszobába, papucs, stb.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
Nem ismertük eddig ezt a hotelt, de igazán érdemes volt megismerni. Nagyon jó áron, majdnem olyan csodás, mint a mellette lévó nagy szálló. A Hámori tóra néző szobát kaptunk. A nagy hóeésben gyönyörű látvány volt mind a tó, mind a környék. A szálló személyzete nagyon kedves, a reggelik finomak. A szomszédos Palotaszállóban kitünő wellnessben volt részünk.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 7.
Nagyon szép szobát kaptunk, óriási fürdőszobával. A reggelik finomak voltak, a táj gyönyörű. Éjjel nagyon hűvös volt a levegő, még a júliusi kánikulában is. A klímát nem is használtuk. A teraszról csodás a kilátás a tóra, ahol csónakáztunk is. Rövid sétára van a vízesés, a barlangok, a kisvasút és a játszótér is. Kicsit hosszabb séta a libegő és a kalandpark.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
Sok jó értékelést olvastam ezen az oldalon is a neten,de én sikeresen belefutottam a nagy pofonba. :(( A páromnak vettem névnapjára a kupont,ezzel érkeztünk és sikerült igen rosszul megélni ezt a pár napot. Az étterem feletti 4 szobából kaptuk az egyiket. Ezek a szobák mélyen elmaradnak a hotel másik épületében lévőitől,azok pár éve átestek egy felújításon,ezek nem.

Délibusz TOP szállásértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A korábban szólókkal ellentétben mi nem kuponnal, hanem csak úgy a lehetőségekből kiválasztva foglaltunk egy hosszú hétvégét a Tókertben. Nem csalódtunk. A szállás korrekt, minden rendben volt. A konyha KIFOGÁSTALAN! Bármit kértünk (vagy kínáltak, ide értve a svédasztalos reggelit is) kimondottan finom volt.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
2017. május 21-24-ig jártunk a szállóban unokámmal és férjemmel. Nagyon szép helyen fekszik. A szálloda szép tiszta. Reggeli bőséges svédasztal Személyzet nagyon kedves. Gyönyörű a kilátás. Hajduszoboszlóra is elmentünk, a barlangfürdőbe.A környéken sok barlang található. Sajnos a Hermann Ottó Múzeum nem volt nyitva.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Téli mese. . . talán ez a jó kifejezés. Bónusz Brigád által érkeztünk, de senki nem éreztette velünk, hogy nem teljes árban történt foglalással mentünk. A szoba megfelelő nagyságú, tiszta, a fürdőszoba szó szerint ragyogott. Síkképernyős TV és wifi, kényelmes ágyak. Reggeli svédasztalos, de ilyen fantasztikus kínálattal még nem találkoztam, pedig megfordultam már pár helyen.

Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 18.400,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 38.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 15.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, borkóstolóval, értékmegőrzési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
1-2 éjszaka 14.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, meglepetés vendéggel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, tombolával és tüzijátékkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hegyi Panzió
Margaréta Apartmanház
Bogács
4 nap/3 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szilveszteri vacsorával, tombolával, borkóstolóval
Érvényes: 2021.01.03-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

LillafüredX