Nagy csalódás

Nagy csalódás adatlapja

Regisztráció2015.04.06
Utoljára itt2020.02.18

Szörnyű 2015. április 6.a párjával járt itt
Először voltunk ebben a szállodában,mikor megkaptuk a szobát a fürdőszoba látványa sokkolt! ! Superior szobában voltunk azt írták róla elegáns fürdő,ehhez képest egy munkásszálló fürdőszobájának felelt meg! ! /lepusztult,koszos,rozsdás vízköves,kicsi. . Étkezésnél:zsúfoltság,több perces sorban állás,íztelen ételek,szabad helyeket az asztaloknál úgy kellett vadászni!
Felhasználó fényképei:
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros -
Átlagos 2013. január 2.a párjával járt itt
Remek szilveszteri programnak ígérkezett az este amit egy kb 10-fős társaság lehúzott egy kocsma színvonalára!A másik amit felháborítónak találok,hogy egy pohár pezsgő csődbe vitte volna a hotelt???!A szilveszter pont arról szól,hogy pezsgővel köszöntsük az új évet!!!Jó véleménnyel csak a szauna szeánszról van!
Kiváló 2013. november 4.a párjával járt itt
Tökéletes volt minden aki egy kényeztető hétvégére vágyik arra ez a hotel kiválóan alkalmas! A személyzet kedvessége a kiszolgálás a környezet a programok minden, minden fantasztikusan jó volt. Ami nekem nem tetszett,hogy egyik nap sem volt párolt ,sült, vagy rántott zöldség ami számomra nagyon hiányzott!