navara

navara adatlapja

Regisztráció2014.01.02
Utoljára itt2018.08.23

Átlagos 2014. január 7.a párjával járt itt
Sajnos összességében csalódás volt nekünk a hotel. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt végig. A szobákra ráférne már egy kis felújítás, a fürdőszobában a zuhanyzón pl. sem függöny, sem ajtó nem volt. . . Foglaláskor azt is elfelejtették közölni, hogy a külső medence nem használható, le van zárva.
Kiváló 2014. január 7.barátokkal járt itt
Viszonylag gyakran járunk az étterembe, tényleg nem csalódtunk még soha. Az ételek finomak, bőségesek, fantáziadúsak. Ki nem állhatom azokat az éttermeket, ahol még mindig azt hiszik, hogy a rántott hús a favorit... A ragulevesek nagyon finomak. A kiszolgálás figyelmes, hozzáértő. Csak ajánlani tudom azoknak, akik erre járnak!
2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Nem először jártunk az étteremben, mindig elégedetten távoztunk. Legutóbb nem tudtunk ott ebédelni, mert annyira teltház volt, így előre foglaltunk asztalt. Most először találkoztunk az új étlappal, kicsit csalódott voltam, hogy a libamáj lekerült róla. A választékot egy picit kevésnek tartom, egy-egy ételből jó lenne legalább két féle variációból választani.