Tercia Hubertusz étterem Sopron
9400 Sopron, Hubertusz út 1.

Tercia Hubertusz étterem Sopron a térképen

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Tercia Hubertusz étterem Sopron vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Érettségi találkozott tartottunk ott. Szép környezetben van az étterem, kissé osztrákos stílusban. Ez nem mondható el a kiszolgálásra és az ételek minőségére. Egyikünk több mint egy órás várakozás után kapta meg a rendelését- többszöri érdeklődésre. Mindenki befejezte az étkezést amikor kiszolgálták. . . . savanyúság nélkül. Egy elnézést sem kaptunk a pincértől.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Viszonylag gyors kiszolgálás, bőséges kínálat. Kint a szabadban tudtunk enni, ami egy szép nyári napon felbecsülhetetlen. Az ebédünk finom volt, bár mélyebb nyomot nem hagyott bennünk. A pincér kedves és gyors volt, a személyzet segítőkész. Arra az esetre tökéletesen megfelel, ha a bobozás után megéhezünk, és már nincs kedvünk éttermet keresgélni, hiszen nagyon közel van.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Soproni wellness hétvégére érkeztünk - korán. A szállodában minden jó várt ugyan ránk, de még odébb volt a délután kettő, mikor be lehet csekkolni. Hasunk korgása ugyanakkor jelezte, itt az idő feltölteni azt. Így tértünk be ide. Egy teraszos részen nyertünk elhelyezést, itt a nyár, madárcsicsergés, zöld lombok.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Némelyik étel nem adta vissza azt a minöséget amit az ár képvisel.És a vegyes saláta lehetne tényleg ,,vegyes''!

Flótás TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Hangulatos hely, nagyszerű konyhával, udvarias, gyors kiszolgálással, tényleg csak ajánlani tudom. Az ár/érték aránya is jó, a mellékhelyiségek tiszták, tágasak. Külön öröm volt a hatalmas parkoló és a belső üzlet ami igazán jól felszerelt. Először jártunk ott, de ha Sopronba megyünk, biztosan visszatérünk, mert nagyon kellemes meglepetés volt számunkra.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Évek óta visszajáró vendégei vagyunk az étteremnek, nem véletlenül esett rájuk a választásunk a lakodalmunk esetében is. Az ételek kifogástalanok, az ott dolgozók segítőkészek és nagyon jól végzik a dolgukat. A gyermekekre is mindig gondolnak egy kis színezőkészlettel, hogy az ételek elkészültéig ne unatkozzanak. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Idén, október 18. -án tértünk be az egyetemista koromból ismert étterembe egy jó vasárnapi ebéd reményében. Az étterem nagyméretü, régi-, nagyon jó izléssel berendezett: a faragott söntéspult-pohárszék szépségében páratlan, eleve megadja a jó hangulat lehetőségét. Nagy volt a forgalom. telt házba érkeztünk, A rendelésfelvétel meglepő gyorsasággal megtörtént.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hazafelé úton álltunk meg ebédelni, szép nagy adagokat kaptunk, Szerintem egyáltalán nem drága. Kellemes csalódás volt ez a hely, mert nem nagyon szeretünk ismeretlen helyeken megállni a csalódás elkerülése érdekében. A pincérek kicsit sietősek voltak, de biztosan a telt ház miatt. Legközelebb is biztosan betérünk, ha a környéken járunk. Ajánlani tudom.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
A Tűztoronyban kértünk javaslatot, hogy melyik éttermet ajánlják a közelbené, és egyértelműen azt a helyet javasolták. Nagyszerű hely, kiváló ételekkel, figyemes kiszolgálással. Az ételekre nem kellet sokat várni, a főpincér ügyesn mozgatta a személyzetet. Egyetlen negatívum a klíma hiánya volt, a kinti 38 fok után a benti 28-30 csalódás volt.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 19.
Egy nagyon szépen kialakított étterem, profi kedves kiszolgálással. Az ételek íze, adagja, tálalása is elnyerte tetszésünket,talán a leves lehetett volna egy picit melegebb. A vasárnap déli őrületet is nagyon jól megoldották, bátran ajánlom mindenkinek. Kérem a tulajdonosokat fizessék jól meg a személyzetet, mert nem szeretnénk azt, hogy a pincérek innen is Ausztriába menjenek el!

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes éttermi fogyasztással és Sopron Gokart pálya használattal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.21. - 2020.03.31.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 9.500.- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.03.31.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2020.02.29.
Patonai Panzió
Fertőd
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.12.07.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.675,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2021.01.03.
Spirit Hotel Thermal Spa
Akár 1 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.06. - 2019.12.16.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2020.07.02.
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/7 éj ártól: önellátással
2020.07.01. - 2020.08.31.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 55.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2020.12.20.
Onyx Luxury Sárvár
3 nap/2 éjszaka 7.750 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.06.17.
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.12.07.
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.540,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.29. - 2019.12.26.

Szállodák Sopronban
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Lövér Sopron
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Tercia Hubertusz étterem SopronX