Tercia Hubertusz étterem Sopron
9400 Sopron, Hubertusz út 1.

Tercia Hubertusz étterem Sopron a térképen

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Tercia Hubertusz étterem Sopron vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Érettségi találkozott tartottunk ott. Szép környezetben van az étterem, kissé osztrákos stílusban. Ez nem mondható el a kiszolgálásra és az ételek minőségére. Egyikünk több mint egy órás várakozás után kapta meg a rendelését- többszöri érdeklődésre. Mindenki befejezte az étkezést amikor kiszolgálták. . . . savanyúság nélkül. Egy elnézést sem kaptunk a pincértől.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Viszonylag gyors kiszolgálás, bőséges kínálat. Kint a szabadban tudtunk enni, ami egy szép nyári napon felbecsülhetetlen. Az ebédünk finom volt, bár mélyebb nyomot nem hagyott bennünk. A pincér kedves és gyors volt, a személyzet segítőkész. Arra az esetre tökéletesen megfelel, ha a bobozás után megéhezünk, és már nincs kedvünk éttermet keresgélni, hiszen nagyon közel van.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Soproni wellness hétvégére érkeztünk - korán. A szállodában minden jó várt ugyan ránk, de még odébb volt a délután kettő, mikor be lehet csekkolni. Hasunk korgása ugyanakkor jelezte, itt az idő feltölteni azt. Így tértünk be ide. Egy teraszos részen nyertünk elhelyezést, itt a nyár, madárcsicsergés, zöld lombok.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Némelyik étel nem adta vissza azt a minöséget amit az ár képvisel.És a vegyes saláta lehetne tényleg ,,vegyes''!

Flótás TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Hangulatos hely, nagyszerű konyhával, udvarias, gyors kiszolgálással, tényleg csak ajánlani tudom. Az ár/érték aránya is jó, a mellékhelyiségek tiszták, tágasak. Külön öröm volt a hatalmas parkoló és a belső üzlet ami igazán jól felszerelt. Először jártunk ott, de ha Sopronba megyünk, biztosan visszatérünk, mert nagyon kellemes meglepetés volt számunkra.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Évek óta visszajáró vendégei vagyunk az étteremnek, nem véletlenül esett rájuk a választásunk a lakodalmunk esetében is. Az ételek kifogástalanok, az ott dolgozók segítőkészek és nagyon jól végzik a dolgukat. A gyermekekre is mindig gondolnak egy kis színezőkészlettel, hogy az ételek elkészültéig ne unatkozzanak. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Idén, október 18. -án tértünk be az egyetemista koromból ismert étterembe egy jó vasárnapi ebéd reményében. Az étterem nagyméretü, régi-, nagyon jó izléssel berendezett: a faragott söntéspult-pohárszék szépségében páratlan, eleve megadja a jó hangulat lehetőségét. Nagy volt a forgalom. telt házba érkeztünk, A rendelésfelvétel meglepő gyorsasággal megtörtént.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hazafelé úton álltunk meg ebédelni, szép nagy adagokat kaptunk, Szerintem egyáltalán nem drága. Kellemes csalódás volt ez a hely, mert nem nagyon szeretünk ismeretlen helyeken megállni a csalódás elkerülése érdekében. A pincérek kicsit sietősek voltak, de biztosan a telt ház miatt. Legközelebb is biztosan betérünk, ha a környéken járunk. Ajánlani tudom.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
A Tűztoronyban kértünk javaslatot, hogy melyik éttermet ajánlják a közelbené, és egyértelműen azt a helyet javasolták. Nagyszerű hely, kiváló ételekkel, figyemes kiszolgálással. Az ételekre nem kellet sokat várni, a főpincér ügyesn mozgatta a személyzetet. Egyetlen negatívum a klíma hiánya volt, a kinti 38 fok után a benti 28-30 csalódás volt.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 19.
Egy nagyon szépen kialakított étterem, profi kedves kiszolgálással. Az ételek íze, adagja, tálalása is elnyerte tetszésünket,talán a leves lehetett volna egy picit melegebb. A vasárnap déli őrületet is nagyon jól megoldották, bátran ajánlom mindenkinek. Kérem a tulajdonosokat fizessék jól meg a személyzetet, mert nem szeretnénk azt, hogy a pincérek innen is Ausztriába menjenek el!

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2022.06.20.
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2021.09.04.
Éden Apartman
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2020.12.20.
EMAN Apartmanház Sárvár
2-3 éjszaka 18.333,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.26. - 2020.12.20.
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2020.12.31.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.300 - 16.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2021.01.03.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.24. - 2020.12.20.
Artis Boutique Hotel
Szombathely
5 nap/4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, kávégép és ásványvíz bekészítéssel, szauna és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.27.
Kapuvár
2020.07.07. - 2021.07.07.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2021.01.02.

Szállodák Sopron környékén
Wolf Panzió Sopron
Caramell Premium Resort Sopron
Hotel Wolf Sopron
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Napi árak
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

Tercia Hubertusz étterem SopronX