Stop Panzió Debrecen

Stop Panzió Debrecen
Stop Panzió DebrecenStop Panzió Debrecen
Stop Panzió DebrecenStop Panzió Debrecen

Stop Panzió Debrecen bemutatkozása

A Stop Panzió Debrecen központjában, a város főbb látnivalóinak közvetlen szomszédságában várja vendégeit, kényelmes szobákkal, drinkbárral és biztonságos parkolóval.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Stop Panzió Debrecen vélemények

Kiváló 2017. február 6.a párjával járt itt
Egy kellemes adventi napot töltöttünk Debrecenben. A szállás remek helyen van, a belváros szívében, mégis csendes. A szoba tiszta, jól felszerelt, a személyzet nagyon kedves és készséges. Legközelebb is itt szállunk meg.A reggeliről nem tudok nyilatkozni mert azt kihagytuk , de legközelebb megkóstoljuk :)
Kiváló 2016. július 2.a párjával járt itt
Kétszer jártam itt. A tisztasággal és a kényelemmel nagyon meg voltam elégedve. Sajnos a falak egy kicsit vékonyak de minket nem zavart. Nyáron a nagy melegben esetleg lehetne klímaberendezés. Korán reggel indultunk tovább és így a reggeliről nem tudok véleményt mondani. Mi megvoltunk elégedve a szállással és ha lesz rá mód és lehetőség akkor legközelebb is itt szállunk meg. Minden kézzelfogható közelségben van.
Kiváló 2016. június 20.a párjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk Debrecenben. A szállás remek helyen van, a belváros szívében, mégis csendes. A szoba tiszta, jól felszerelt, a személyzet nagyon kedves és készséges. Legközelebb is itt szállunk meg.
2014. december 2.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként jártunk a Panzióban. Nem csalódtunk. Egyszerű, de nagyszerű szálláshely, figyelmes és kedves személyzettel a város központjában. Annak ellenére, hogy a központban van, és néhány perces sétával elérhetjük Debrecen nevezetességeit, csendes, pihenésre alkalmas hely. Kiváló az ár-érték arány.
2014. november 4.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van a panzió, kedves barátságos a fogadtatás, családias a hangulat, egyéni kérést is teljesítenek. Nemcsak a kiszolgálásra fordítanak gondot, hanem igyekeznek a vendéget megismerni. Meg vagyok elégedve mindennel,a bundáskenyerük isteni, úgy jó ahogy van. Nekem szimpatikus az is, hogy kicsi, minössze 12 szoba.
Gyenge 2014. július 23.barátokkal járt itt
Egyszerű, nem a mai kor igényeinek megfelelő szállás, ellátás.
Egyetlen pozitívum, hogy a belvárosban van. A reggeli, az ágynemű, minden úgy ahogy van borzalmas! 1 éjszakára két főnek ki lehet bírni, de a reggeli nem ajánlott!
Egy éjszakára a belvárosban kényszerszállásnak megfelel!
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő
2013. augusztus 18.a párjával járt itt
Egy kicsit egyszerű bútorzatú hely, amely az őszi hideg időszakban jól fűtött. Az elhelyezkedése és a személyzete miatt nagyon ajánlott panzió. Az emeleti szobák párok számára romantikus fekvésűek. Közel van egy szórakozóhely hozzá, de a hangok nem hallatszottak át, aki pihenésre vágyik az itt megtalálhatja számításait. A fürdőszoba egyszerű, de nagyon tiszta.
Átlagos 2013. július 22.a párjával járt itt
Erdélybe menet egy olcsónak mondható,elfogadható szállás reggelivel. Többször voltunk már itt,másodjára megújulást láttunk a fürdőszobában,aminek megörültünk. Egyszerű szállás,egyszerű bútorzat,nem túl kényelmes ágyakkal. Eléggé egyhangú reggeli . Kedves,beszélgetős recepciós. Javítani a bútorzaton és a gyengécske reggeli kínálaton lehetne.
2013. február 11.a párjával járt itt
Tetszett: kedves személyzet, bőséges reggeli, jól fűtött helységek, jó elhelyezkedés (bár nincs eléggé kitáblázva, így az utcához könnyen odatalálni, de az utcában nehezebb megtalálni)
Nem tetszett: vékony falak, minden áthallatszik