Nellcsi

Nellcsi adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2019.08.23

Gyenge 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A szállada új,szépen berendezett. Szerintem egy 4 csillagos szálloda nem spórol azon ,hogy a medencék ne legyenek fűtve! Állandóan szólni kellet ,hogy kapcsolják be mert meg lehet fagyni a vízben. Mindenki ezt kifogásolta,(hűvös esős idő volt éppen). Gyerek medence nincs csak egy nagyon kicsi jakuzzi.
Kiváló 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Csodás helyen fekszik a szálloda,lenyűgoző panoráma a dunakanyarra. Nagyon színvolnalas ,de árát is megkérik. Nagyon tetszett,hogy a gyerekere gondoltak vacsoránál színezővel,kifestővel illetve közvetlen az étterem mellett lévő játszó szobával. Ami kevésbé tetszett,hogy parkolásért is fizetni kellett. De ezt leszámítva ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2019. augusztus 21.családjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk el ebben a szép fekvésű holtelban a Kis-Duna parton. Nagyon szép modern ,igényes a szálloda. Az éttermi szolgáltatások kielégítőek,ízletesek az elkészített ételek. Két este is volt szerencsénk élőzenés szórakoztatásban. A személyzet segítőkész ,tisztelet tudó. Összességében egy nagyon kellemes hely.