nemgonosz

nemgonosz adatlapja

Regisztráció2013.07.27
Utoljára itt2013.08.23

Kiváló 2013. július 27.a párjával járt itt
Megismerkedésünk ebben az étteremben teljesedett ki a párommal,akkor az étteremről elnevezett tálat rendeltük. Azóta háromszor -négyszer voltunk ott. Az Elizabeth-tál nagyon finom,a pincérek nagyon kedvesek. Legutóbbi alkalommal a két gyermekem is velünk volt. Ők is nagyon meg voltak elégedve az étellel,a desszerttel és a kiszolgálással is,akárcsak mi.
Átlagos 2013. július 27.családjával járt itt
Tegnap érkeztünk haza a szállodából. Szomorúan közlöm,rossz szájízzel jöttünk el. Már érkezésünkkor problémák adódtak,harmadik nekifutásra tudtuk elfoglalni csak a szobát,mert nem volt jó a kulcskártya. A fürdőben,a fogmosó poharak a wc tartály tetején "vártak" minket(polc híján),és tusolni is körülményes volt a törött gégecsővel!
Kiváló 2013. július 27.a párjával járt itt
Többször jártunk már ebben a szállodában. Nagyon szeretünk itt lenni. A személyzet nagyon kedves,segítőkész. A wellness részleg nyugalmat áraszt,igazi kikapcsolódós hely! A szoba,az étterem mind-mind kifogástalan. Mivel mi busszal utazunk,a megálló épp a hotel előtt van,ez is remek. Minden alkalommal megleptek valami programmal minket.