Elisabeth Étterem Szentendre

Aquaworld Resort Budapest

Elisabeth Étterem Szentendre vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2020. augusztus 19.a párjával járt itt
Szentendrén járva, ez a hely tűnt első ránézésre a legszimpatikusabbnak, főleg ha az árfekvést nézzük. Be is mentünk, jeleztük, hogy bringával érkeztünk, a pincérhölgy kedvesen mutatta, hogy nyugodtan lerakhatjuk őket az asztalok közé, nem lesz gond. Helyet foglaltunk és végigmustráltuk az étlapot.
Elisabeth Étterem Szentendre - Étel/italElisabeth Étterem Szentendre - Étel/italElisabeth Étterem Szentendre - Étel/ital
Kiváló 2019. május 28.gyerekekkel járt itt
Kellemes időben ,teraszon ülve igen jól éreztük magunkat a szép környezetben. Egy igen készséges felszolgáló hölgy szolgált 10 embert! mindent pontosan kihozott,és jó helyen landoltatta! Le a kalappal,igaz rutinos is lehetett,mert nem a legfiatalabb volt,de ez is csak annál inkább megsüvelendő! Ajánlom másoknak is ,és mi is keressük még ezt az éttermet!
Elisabeth Étterem Szentendre - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 11., csoporttal járt itt
Nagyon kellemes hely, kedves, kiszolgáló személyzettel. Bennünket egy hölgy szolgált ki, heten voltunk. A vendégeink kritikus német emberek voltak, akik nem találtak semmilyen kifogást, sem az ételekben, sem a a kiszolgálásban. Minden ételt dicsértek, mindent nagyon ízletesenek találtak. Szívesen ajánlom másoknak is, és mi is szívesen jövünk vissza a családdal. Gratulálunk!
Kiváló 2015. április 7.családjával járt itt
Az étterem teraszán ültünk le késő délután. Kicsit hűvös volt, ezért kaptunk plédet. Az étterem szép és hangulatos, nagyon jó helyen van, a forgalmas főtéren. A személyzet udvarias, a kiszolgálás gyors. A megrendelt étel nagyon finom volt, szépen volt tálalva. Az árak is elfogadhatók. Ajánlom mindenkinek aki Szentendrén éttermet keres.
Kiváló 2013. július 27.a párjával járt itt
Megismerkedésünk ebben az étteremben teljesedett ki a párommal,akkor az étteremről elnevezett tálat rendeltük. Azóta háromszor -négyszer voltunk ott. Az Elizabeth-tál nagyon finom,a pincérek nagyon kedvesek. Legutóbbi alkalommal a két gyermekem is velünk volt. Ők is nagyon meg voltak elégedve az étellel,a desszerttel és a kiszolgálással is,akárcsak mi. Remélem minden évben meg tudjuk ünnepelni Náluk az évfordulónkat!