nferi

nferi adatlapja

Regisztráció2013.05.22
Utoljára itt2014.10.30

Kiváló 2013. november 18.a párjával járt itt
Valamelyik blogon olvastam a helyről, hogy egy család elindított egy tök jó tapas bárt a városban, és hogy isteni a madridi pacaljuk. Mivel szeretem a pacalt és tapas téren még csak a Pata Negra-t próbáltam, így gondoltam érdemes lenne ezt is megnézni. Első próbálkozásunk foglalás nélkül volt, nyilván sikertelenül, mert elég kicsi a hely, másodszorra viszont már enni is tudtunk.
2013. május 22.a párjával járt itt
Nagyon finomak a péksütemények és a francia desszertek, viszont sajnos a legnagyobb nyomot az hagyta bennünk, hogy a pultos hölgyek nagyon lekezelőek és flegmák voltak. Ráadásul a megrendelt kávét konkrétan elfelejtették kihozni, pedig nem egy nagy hely, szerintem összesen 10 ember ha le tud ülni egyszerre.
Átlagos 2014. augusztus 12.a párjával járt itt
Ahogy a korrábbi kommnetekben is olvasható mi is egy Olimpia és a LaciPecsenye! után, főleg Takács Lajos miatt és a keleti ételek iránti nyitottságunkból adódóan döntöttünk a Bao Bao mellett. Tapasztaltunk kettős volt, mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek tekintetében.