Bao Bao Dim Sum Bar Budapest

2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Bao Bao Dim Sum Bar Budapest vélemények

Kiváló 2014. október 23.egyedül járt itt
A Bazilika előtti nagy téren a Sas utca felől nyílik az étterem, pont a sarkon. A bejárattól balra a jól ismert Lacipecsenye, szemben a Bao Bao Sim Sum nyílik (közös tulajdonos, de 2 külön konyha és koncepció). Nekem ez némi képzavart okoz, először nem is értettem, megszűnt a Lacipecsenye és helyette lett ez a keleti étterem?
Bao Bao Dim Sum Bar Budapest - Külső képBao Bao Dim Sum Bar Budapest - BelsőBao Bao Dim Sum Bar Budapest - BelsőBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Étel/italBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Étel/italBao Bao Dim Sum Bar Budapest - BelsőBao Bao Dim Sum Bar Budapest - BelsőBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Étel/italBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Étel/italBao Bao Dim Sum Bar Budapest - BelsőBao Bao Dim Sum Bar Budapest - BelsőBao Bao Dim Sum Bar Budapest - BelsőBao Bao Dim Sum Bar Budapest - BelsőBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Étel/italBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Külső képBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Külső képBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Külső kép
Átlagos 2014. augusztus 12.a párjával járt itt
Ahogy a korrábbi kommnetekben is olvasható mi is egy Olimpia és a LaciPecsenye! után, főleg Takács Lajos miatt és a keleti ételek iránti nyitottságunkból adódóan döntöttünk a Bao Bao mellett. Tapasztaltunk kettős volt, mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek tekintetében.
Kiváló 2014. július 21.barátokkal járt itt
Takács Lajos neve garancia a minőségre. Eddig a Gold bisztróban, az Olimpiában és a LaciPecsenyében volt Hozzá szerencsém, soha nem okozott csalódást. Katarzist annál inkább. Most távolkeleti bisztrót nyitott, mely étteremnek gyors, gyorsétteremnek slow, összességében meg iszonyú jó.
Bao Bao Dim Sum Bar Budapest - Külső képBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Étlap/itallapBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Étel/italBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Étel/italBao Bao Dim Sum Bar Budapest - BelsőBao Bao Dim Sum Bar Budapest - Belső
Kiváló 2014. július 15.barátokkal járt itt
Takács Lajos már az Olimpia étteremben bizonyította, hogy a magyar séfek közt az egyik legsokrétűbb és kísérletező kedvű is. A Laci! Pecsenye (Szt István bazilika) oldalában egy kis sarokban nyitotta meg ázsiai utcai bárját. Péntek este egy gasztro-felfedező túra alatt estünk be ide.
Bao Bao Dim Sum Bar Budapest - Étel/ital