Padron Tapas Budapest

Padron Tapas Budapest
Padron Tapas BudapestPadron Tapas Budapest
Padron Tapas BudapestPadron Tapas Budapest

Padron Tapas Budapest bemutatkozása

A családias hangulatú Padron a Horánszky utcában fogadja a spanyol konyha szerelmeseit. Az étterem valóban az autentikus mediterrán bárok hangulatát idézi: egyszerű dekoráció, kevés asztal, a polcok zsúfolásig megtöltve konyhai eszközökkel és helyi italokkal.

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Padron Tapas Budapest vélemények

Kiváló 2018. augusztus 13., kollégákkal járt itt
Méltán közkedvelt spanyol tapas bár a 8. kerületben. Csak estefelé nyitnak ki, vacsoraidőre. Pici a hely, így feltétlenül ajánlott előzetesen asztalt foglalni, pláne, ha többen szeretnénk menni. Ellenkező esetben leginkább a vakszerencsében bízhatunk, hogy kapunk-e helyet. A berendezés egyszerű, funkcionális, de egyúttal nagyon otthonos is.
Padron Tapas Budapest - Külső képPadron Tapas Budapest - Étel/italPadron Tapas Budapest - Étel/italPadron Tapas Budapest - Étel/italPadron Tapas Budapest - Étel/italPadron Tapas Budapest - Étel/italPadron Tapas Budapest - BelsőPadron Tapas Budapest - Étlap/itallapPadron Tapas Budapest - Étlap/itallapPadron Tapas Budapest - Étlap/itallapPadron Tapas Budapest - Étlap/itallapPadron Tapas Budapest - Külső képPadron Tapas Budapest - BelsőPadron Tapas Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. március 19.családjával járt itt
Nem bántuk meg, hogy a minap itt ünnepeltünk születésnapot. Bár kicsi a hely, de a személyzet nagyon barátságos és a légkör családias. És nem utolsósorban az ételek nagyon finomak. A kiszolgálás gyors. Nagyon sokféle halas étel van, különösen finom a hallevesük.
Kiváló 2015. február 16.barátokkal járt itt
Egyik legkellemesebb élményünk volt a minap egy 9 állomásos turné keretében. A terem hangulata elég személytelen, de személyességgel telíti a természetes módon kedves kiszolgálás. Az alapkoncepciót szeretjük: kis adagok megfizethető áron. Rendeltünk ropogós sertésfület aiolival (690) és pacalt (1190), továbbá kenyeret, minden nagyon finom volt.
Padron Tapas Budapest - Étel/italPadron Tapas Budapest - Étel/italPadron Tapas Budapest - Étel/italPadron Tapas Budapest - Külső képPadron Tapas Budapest - Belső
Kiváló 2013. november 18.a párjával járt itt
Valamelyik blogon olvastam a helyről, hogy egy család elindított egy tök jó tapas bárt a városban, és hogy isteni a madridi pacaljuk. Mivel szeretem a pacalt és tapas téren még csak a Pata Negra-t próbáltam, így gondoltam érdemes lenne ezt is megnézni. Első próbálkozásunk foglalás nélkül volt, nyilván sikertelenül, mert elég kicsi a hely, másodszorra viszont már enni is tudtunk.