NGCH

NGCH adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2015.08.12

Kiváló 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
Netes vélemények alapján ide tértünk be "menüzni" júliusban. Az ételek mennyisége és minősége, ízvilága megfelelt várakozásunknak. A kiszolgálás gyors és kedves-mosolygós volt. A mellékhelyiség is tiszta volt és mindennel felszerelt. Az étterem ajtóján külön kézfertőtlenítő!
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
2013. júliusban jártunk az Abacusban a barátaink ajánlására. Érkezéskor kedvesen fogadtak a recepción, az elvárásoknak megfelelő szobát kaptunk. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan volt, sok finomságot tudtunk megkóstolni. A wellnes részleg szolgáltatásaival is nagyon elégedettek voltunk,a személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.
Kiváló 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
Tavasszal ezen az oldalon böngészve nagyon jó véleményeket olvastam erről a hotelről, ezért mi is ezt választottuk a nyaralás helyszínéül. Szinte már hihetetlennek tűntek az értékelések, de úgy látszik a sok jó tényleg mind igaz! Ide érdemes lesz visszajönni! Az all inclusive ellátás mindenki igényét kielégíthette, mind a választék, mind a minőség megérte az árát.