Nádor Vendéglő Győr

Golden Ball Club Hotel Győr

Nádor Vendéglő Győr vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 12.barátokkal járt itt
Ismerőssel szoktunk ide járni menüzni.
Nagyon finom a kajájuk, elég nagy adagot adnak. Ízletes minden, és az ár. érték arány is nagyon kedvező.
Mivel ezt rajtunk kivül más is tudja, ezért elég nehéz helyet találni, néha vadászni kell, hogy hol szabadul fel egy asztal.
A pincérek kedvesek és barátságosak.
Mindent összevetve egy kellemes ebédhez maximálisan jó.
Kiváló 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Sokszor térünk be ide ebédelni, és amellett, hogy szerintem kifejezetten házias ízekkel találkozik az ember, nagyon nagy előnye a vasárnapi menü. Csak azon csodálkozom, hogy ugyanaz a tulajdonosa, mint az első helyezett Szalai Vendéglőnek, mégis a 11. helyre került. Szerintem ugyanúgy a top 5-ben lenne a helye, maximális pontszámot kap.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. július 1.gyerekekkel járt itt
Budapestről érkeztünk vasárnap du. 2 óra körül, nagy örömömre parkolót is, asztalt is kaptunk a forgalmas menüző-étteremben. Éhesek voltunk, gyorsan választottunk a pár tételből és ugyanilyen gyorsan meg is kaptuk. Teltház volt, így a pincérek szabályszerűen rohangáltak, de mindenki megkapta időben a rendelést.
Átlagos 2016. május 19.barátokkal járt itt
Hétköznap a délben menüre tértünk be a Nádorba. Parkolni nem nagyon lehet. A szokásos telt ház fogad és rengeteg udvarias rohanó pincér. Gulyás levest választottunk, amelynek nem nagyon volt íze. Legalábbis már ettem ennél sokkal jobbat is, így kb. a fele, ami elfogyott. A második fogás pácolt tarja is érdekes volt.
Nádor Vendéglő Győr - Étel/ital
2015. december 24., kollégákkal járt itt
Az előzetesen megadott ünnepi menű jó volt. Kivéve a krumplipürét, melyet kétféleképpen készítettek el. A hosszúra reszelt mind kinézetre, mind ízre szörnyű volt. Állítólag az egyiket az egyik , a másikat a másik szakács csinálta. A mennyiség megfelelő volt. A tisztaságra a mellékhelyiség miatt adtam gyenge értékelést.
Kiváló 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
Netes vélemények alapján ide tértünk be "menüzni" júliusban. Az ételek mennyisége és minősége, ízvilága megfelelt várakozásunknak. A kiszolgálás gyors és kedves-mosolygós volt. A mellékhelyiség is tiszta volt és mindennel felszerelt. Az étterem ajtóján külön kézfertőtlenítő!
Kiváló 2014. november 21.a párjával járt itt
Nagy-nagy szakértelem és profizmus jellemzi a vendéglőt, nem véletlen a sok vendég. A kínálat gazdag, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors, a vendég az első. A pincérek udvariasak, nem tolakodók. Maximálisan elégedettek voltunk. A helynek van egy különleges varázsa, régi idők hangulata érződik. Az árak nagyon korrektek, biztosan visszatérünk.
Tibor és Mónika
Szlovákia
Átlagos 2014. november 16.családjával járt itt
Valamit tudhat a hely, mert amikor voltunk mindig telt ház volt. Dél körül jönnek menüzni az emberek és úgy néz ki nagyon szeretik. Nekem közepesen jött be. Zöldségleves volt és rántott sajt. Az ételek átlagosan jók, hátrány, hogy csak kétféle a menü. (De lehet valamikor több és nálunk épp kifogyóban volt az aznapi készlet.
Nádor Vendéglő Győr - Étel/ital
Kiváló 2014. október 29.barátokkal járt itt
Nádor étteremben gyakran jártunk ,menüzni . Még sehol ilyen gyorsan nem kaptam meg a levesem , leül az ember . . és ott van . Régi idős udvarias pincérek ,a régi jó világból , szakmai téren még nagy súlyt fektettek arra . . . mindent a vendégért . Kiváló a konyha , nagyon nagy az ízvilág .
Kiváló 2014. augusztus 16.barátokkal járt itt
Kedvenc éttermem, ha egy finom menüre vágyom. 11 órakor már lehet ebédelni, 3-4 féle ajánlat közül választva. Gyors, udvarias kiszolgálás, normál árak, remek ízek és kiváló minőség! Az adagok akkorák, hogy a külön választható desszertnek nehéz helyet találni. :) Mindenkinek szívesen ajánlom!