Nikolett

Nikolett adatlapja

Regisztráció2014.09.11
Utoljára itt2014.12.02

2014. október 31.a párjával járt itt
Mi már egy ideje néztük az éttermet hogy be kellene ülni majd egyszer, aztán be is ültünk egy ebédre a párommal. A hely kellemes volt a kiszolgálás is tűrhető volt. Az ételek amiket ettünk pedig finomak voltak. Jól éreztünk magunkat, ezért ha lesz még alkalom akkor újra be ülünk de akkor már egy vacsira :) Csak ajánlani tudom a helyet másoknak is.
Kiváló 2014. szeptember 11.a párjával járt itt
Nagyon finomak voltak az ételek és a hely is szép volt, hangulatos, a kiszolgálás pedig kiváló volt, a felszolgálók nagyon barátságosak voltak. Összességében mindennel elégedettek voltunk. A vasárnapi ebéd széles választéka nagyon tetszett nekünk. Csak ajánlani tudom a helyet annak aki egy finom ebédet szeretne megenni vagy sütit kóstolni a cukrászdában.
Kiváló 2014. október 31.egyedül járt itt
Miután hat évet éltem Egerben, sok helyet felfedeztünk a barátokkal, de ide mindig nagy örömmel nah és persze éhesen mentünk, mert akkora hamburgert adnak ott amit csak üres hassal lehet megenni. Szerintem nagyon finomak a hamburgerek és nagyon nagyok, az ára pedig tűrhető. . Amikor Egerbe járok akkor mindig be ugrok egy hambira.