Malomudvar Étterem, Cukrászda & Rendezvényház Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Pesti út. 57.

Malomudvar Étterem, Cukrászda & Rendezvényház Gyöngyös a térképen

Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha az ember kocsival elhagyja a Mátrát, és nincs kedve még a főváros útjain a szmogban és forgalomban cammogni, hanem még egy kicsit élvezni a hegyvidék közelségét, akkor a „régi” 3as utat választja. Ehhez (nálunk) hozzátartozna egy jó cukrászda, sütivel vagy fagyival, kávéval… Ezt találtuk, nehezen, hát betértünk.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy mátrai kirándulás után tértünk be a cukrászdába. A választék elég, van diabetikus kínálat is. A kitett torták kifejezetten ízletesnek néztek ki. A személyzet nem túlzottan barátságos,de korrektek voltak és gyorsan kiszolgáltak. Az árak arányosak a hellyel. Kicsit retro hangulata van a berendezésnek,főleg a kinti műanyag székekkel.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Egy kb. 60-65 fős lakodalomra mentünk az étterembe és néhányan ott is aludtunk az étterem-cukrászda-panzió komplexum panziójában. Az étterem: Jó elhelyezésű, lehet bent és kint is lenni, szépen elfértünk, az udvar is elég tágas. Van légkondicionálás. A berendezés ízléses, és a lagzira is kellemesen feldíszítették. Tánchoz is jutott hely bőven.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 9.
Kellemes hely, maximálisan udvarias személyzettel, finom ételekkel, véletlenül tértem be, de nem bántam meg sőt

Útközben TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Otthonülő emberek lakják Gyöngyöst, vasárnap délután alig találtunk nyitva tartó helyet, ahol egy jó kávét megihattunk volna. Így aztán a Malomudvar cukrászdájának akkor is megörültünk volna, ha nem lenne ilyen szép. A cukrászda nagyon hangulatos - lehetne, ha megtelne élettel. A berendezés elegáns, a dekoráció stílusos, a sütemények guszták.

2016. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hol a sütemény a süteményesben? Van--jön a válasz, na igen de hol vannak az ehető sütemények? Nem szeretek negativ véleményt írni mert úgy vagyok vele ha nem tetszik nem megyek többet de hát Isten adta ez egy olyan oldal ahol a negativ kritika is kritika.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Főleg a cukrászda része, a sütemények és torták szörnyűek! Nagy csalódás volt! Többször is voltunk itt, de a személyzet egyik fele mindig az ismerőseivel beszélgetett. A torta, amit rendeltünk ehetetlen volt, nem a megszokott íz, amikor szóvá tettük, azt állították, hogy mi tévedünk, mert a cukrász ugyanúgy csinált mindent.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 31.
Többszemélyes (7fő) családi vacsora. . . Időpontra mentünk, más vendég nem volt, mégis sokat kellett várni az ételre (csalódás1). Kétszemélyes malomtálak voltak rendelve. Kaptunk talán másfél személyeset (csalódás2). Szerencse, hogy kisebb étvágyúak is voltak a családban, így talán éhes nem maradt senki, igaz jól sem lakott.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A környezet hangulatos, kellemes, különösen tetszik a sok fa, a kékfestő textília és a falvédők összhangja. A személyzet készséges, bár legutoljára az egyik pincér unottan és hanyagul szolgálta fel a fogásokat. Az ételek finomak, és bőségesek, még eddig mindig elégedetten és jóllakottan távoztunk. A Mátrai borzas a kedvencem, bár még sosem tudtam megenni egy egész adagot.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 11.
Nagyon finomak voltak az ételek és a hely is szép volt, hangulatos, a kiszolgálás pedig kiváló volt, a felszolgálók nagyon barátságosak voltak. Összességében mindennel elégedettek voltunk. A vasárnapi ebéd széles választéka nagyon tetszett nekünk. Csak ajánlani tudom a helyet annak aki egy finom ebédet szeretne megenni vagy sütit kóstolni a cukrászdában.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2021.12.20.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.02. - 2021.12.23.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.03.31.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 13.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenével, szombat esti műsorral, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 23.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.450 - 26.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.01.12. - 2021.10.31.
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2021.12.31.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2021.10.31.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.944 - 24.012,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.03.16. - 2021.11.30.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kastélyhotel Sasvár Gyöngyös
D&A Apartmanház Gyöngyös
Aquarell relax (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)

Malomudvar Étterem, Cukrászda & Rendezvényház GyöngyösX