Malomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös

$$$$
Hely jellege
cukrászda, étterem, szálláshely étterme
Malomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös
Malomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház GyöngyösMalomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös
15 fotó

2021.12.23-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
69.720 Ft / fő / 2 éj-től félpanzióval

Malomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 95 városban járt márFelfedező - 68 helyen első értékelőNépszerű író - 383 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1683 feltöltött kép
2020. augusztus 13.a párjával járt itt
Ha az ember kocsival elhagyja a Mátrát, és nincs kedve még a főváros útjain a szmogban és forgalomban cammogni, hanem még egy kicsit élvezni a hegyvidék közelségét, akkor a „régi” 3as utat választja. Ehhez (nálunk) hozzátartozna egy jó cukrászda, sütivel vagy fagyival, kávéval… Ezt találtuk, nehezen, hát betértünk.
Itt fényképeztem:
Malomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - Külső képMalomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - Külső képMalomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - Étel/italMalomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - Étel/italMalomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - Étel/italMalomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - BelsőMalomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - Mosdó / Fürdőszoba
Még több kép (4 db) >>
2019. október 19.gyerekekkel járt itt
Egy mátrai kirándulás után tértünk be a cukrászdába. A választék elég, van diabetikus kínálat is. A kitett torták kifejezetten ízletesnek néztek ki. A személyzet nem túlzottan barátságos,de korrektek voltak és gyorsan kiszolgáltak. Az árak arányosak a hellyel. Kicsit retro hangulata van a berendezésnek,főleg a kinti műanyag székekkel. A sütemények finomak voltak, ahogy a kávé is.
2019. július 7.barátokkal járt itt
Egy kb. 60-65 fős lakodalomra mentünk az étterembe és néhányan ott is aludtunk az étterem-cukrászda-panzió komplexum panziójában. Az étterem: Jó elhelyezésű, lehet bent és kint is lenni, szépen elfértünk, az udvar is elég tágas. Van légkondicionálás. A berendezés ízléses, és a lagzira is kellemesen feldíszítették.
3Ár / érték arány
Kiváló 2017. február 9.egyedül járt itt
Kellemes hely, maximálisan udvarias személyzettel, finom ételekkel, véletlenül tértem be, de nem bántam meg sőt
5Tisztaság
Malomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 88 helyen első értékelőNépszerű író - 182 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép
2016. október 9.családjával járt itt
Otthonülő emberek lakják Gyöngyöst, vasárnap délután alig találtunk nyitva tartó helyet, ahol egy jó kávét megihattunk volna. Így aztán a Malomudvar cukrászdájának akkor is megörültünk volna, ha nem lenne ilyen szép. A cukrászda nagyon hangulatos - lehetne, ha megtelne élettel. A berendezés elegáns, a dekoráció stílusos, a sütemények guszták.
2Hangulat
Itt fényképeztem:
Malomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - Külső képMalomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - BelsőMalomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - BelsőMalomudvar Étterem, Cukrászda , Panzió & Rendezvényház Gyöngyös - Étel/ital
Még több kép (1 db) >>
Szörnyű 2016. augusztus 19.egyedül járt itt
Hol a sütemény a süteményesben? Van--jön a válasz, na igen de hol vannak az ehető sütemények? Nem szeretek negativ véleményt írni mert úgy vagyok vele ha nem tetszik nem megyek többet de hát Isten adta ez egy olyan oldal ahol a negativ kritika is kritika.
1Ételek / Italok
1Hangulat
3Ár / érték arány
Szörnyű 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Főleg a cukrászda része, a sütemények és torták szörnyűek! Nagy csalódás volt! Többször is voltunk itt, de a személyzet egyik fele mindig az ismerőseivel beszélgetett. A torta, amit rendeltünk ehetetlen volt, nem a megszokott íz, amikor szóvá tettük, azt állították, hogy mi tévedünk, mert a cukrász ugyanúgy csinált mindent.
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
Átlagos 2016. május 31.családjával járt itt
Többszemélyes (7fő) családi vacsora. . . Időpontra mentünk, más vendég nem volt, mégis sokat kellett várni az ételre (csalódás1). Kétszemélyes malomtálak voltak rendelve. Kaptunk talán másfél személyeset (csalódás2). Szerencse, hogy kisebb étvágyúak is voltak a családban, így talán éhes nem maradt senki, igaz jól sem lakott.
2Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
1Ár / érték arány
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
A környezet hangulatos, kellemes, különösen tetszik a sok fa, a kékfestő textília és a falvédők összhangja.
A személyzet készséges, bár legutoljára az egyik pincér unottan és hanyagul szolgálta fel a fogásokat.
Az ételek finomak, és bőségesek, még eddig mindig elégedetten és jóllakottan távoztunk.
A Mátrai borzas a kedvencem, bár még sosem tudtam megenni egy egész adagot.
Kiváló 2014. szeptember 11.a párjával járt itt
Nagyon finomak voltak az ételek és a hely is szép volt, hangulatos, a kiszolgálás pedig kiváló volt, a felszolgálók nagyon barátságosak voltak. Összességében mindennel elégedettek voltunk.
A vasárnapi ebéd széles választéka nagyon tetszett nekünk.
Csak ajánlani tudom a helyet annak aki egy finom ebédet szeretne megenni vagy sütit kóstolni a cukrászdában.
5Tisztaság
13 értékelés / 2 oldalon