az 55 gyöngyösi étterem közül

Hotel Villa Völgy Eger

La Maria Étterem Gyöngyös vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 8.barátokkal járt itt
Nem egy túl puccos étterem, de kellemes, barátságos! Többször volt már részünk ebédelni és vacsorázni is itt, kisebb - nagyobb társaságokkal is. Mindenkiben pozitív benyomást keltett az étterem, szívesen járunk ide, akár csak egy spontán kiruccanásról van szó, akár rendezvény lebonyolításáról.
2014. október 31.a párjával járt itt
Mi már egy ideje néztük az éttermet hogy be kellene ülni majd egyszer, aztán be is ültünk egy ebédre a párommal. A hely kellemes volt a kiszolgálás is tűrhető volt. Az ételek amiket ettünk pedig finomak voltak. Jól éreztünk magunkat, ezért ha lesz még alkalom akkor újra be ülünk de akkor már egy vacsira :) Csak ajánlani tudom a helyet másoknak is.
2014. augusztus 11.a párjával járt itt
Útban Eger felé ide tértünk be ebédelni. Az étterem kiválasztása a véletlen műve volt, merem mondani nem volt rossz választás. . . .
Az ételek mind minőségre, mind az adagra, valamint az elkészítés gyorsaságára is megfelelőek voltak. A személyzet semmi különös, de a - sejtésünk szerinti - tulaj barátságos.
A visszatérünk kategóriájába került nálunk.
Szörnyű 2014. augusztus 8.barátokkal járt itt
A pizza szörnyű, a kiszolgálás enyhén szólva is borzasztó. Miután beültünk (hatan) és nem tudtuk egy másodperc alatt eldönteni, hogy mit igyunk, a pincérnő toporzékolt és cümmögött. A pizzarendelésnél ugyanez megismétlődött, sőt, még rosszabb volt. Hát a borravalót garantáltan elvesztette. A pizzafeltétből semmi sem volt friss (üveges v.
Kiváló 2014. június 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól főznek. Köszönet érte Edinának! Nekem a vendéglátó egy könnyű salátát ajánlott, mondván ne feküdje meg a gyomrom. De akkora adag volt, hogy nem tudtam megenni. Az árai nagyon elfogadhatóak! Egyébként e tulaj mindig igyekszik újítani idényjellegű nassokkal is! A pizzájuk meg kimondottan finom, amit házhoz is szállítanak.
Szívesen ajánlom azoknak, akik Gyöngyösön finomat szeretnének enni! !
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. július 18.a párjával járt itt
Semmi szédítő magasság, semmi borzasztó mélység: az ételek meglehetősen középszerűre sikerültek, de az adagokra, az árra és a kiszolgálásra nem lehetett panasz. Az enteriőr szerintem nyomasztó (rengeteg faburkolat és sötét bordó terítők), de ne nézelődni mentünk :-) Átutazóban voltunk Gyöngyösön, így belefért.
Kiváló 2013. július 2.a párjával járt itt
Ismertem már hírből az éttermet, de amíg a facebook-on nem nyertem egy vacsorát, addig nem jártam, ott. Jó reklám az étterem részéről,hogy a Facebook-on rendszeresen megosztják a képeket. Gyakran van nyereményjáték, ahol az étterem választékából sorsolnak a kedvelőik közül. Legutóbb én voltam a nyertes.
La Maria Étterem Gyöngyös - Étel/ital