Noncsi91

Noncsi91 adatlapja

Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Akció-figyelő  •  Vízimádó
Regisztráció2015.12.08
Utoljára itt2016.05.11

Kiváló 2016. május 6.családjával járt itt
Családommal lassan 10 éve járunk Hajdúszoboszlóra, már akkor felfedeztük ezt az éttermet és azóta is minden évben ide járunk. Kellemes hangulat, fantasztikus ételek és kedves felszolgálók várnak minket. A kedvenc italunk a Szilfa koktél. A kiszolgálás gyors, kedves, ezzel minden rendben. Az élő zenés estek mindig a kedvenceink közé tartozik.
Kiváló 2015. december 8.a párjával járt itt
A szüleimnek választottam a hotelt, 20. házassági évfordulós ajándékként. Nagyon jól érezték magukat, semmiben nem találtak kifogást. Mind a személyzet, mind a szoba, az ételek nagyon tetszettek nekik. Nem utoljára voltak itt, legközelebb is visszalátogatnak majd. Köszönjük a remek hetet!
Kiváló 2017. július 13.a párjával járt itt
Kedves volt a fogadtatás, tiszta, kényelmes és jól felszerelt volt a szoba. A kiszolgálás átlagon felüli volt, a pincérek kedvesek és figyelmesek voltak. Az ételek is ízlettek, bár fordíthatnának rá nagyobb figyelmet. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom mindenkinek!