Nyugdijjas Gastronom

Nyugdijjas Gastronom adatlapja

Regisztráció2014.12.06
Utoljára itt2019.07.23

Szörnyű 2014. december 6.barátokkal járt itt
November közepén voltunk egy pár (4) napot Hévizen! Az étlap Olyan választékos hogy szakács legyen a talpán aki ezt az étlapot naponta végigfözi! ! ! Vagy a tegnapi vagy azelötti ételt tálajaa ma is! ! Igy jártung a nagymama huslevesével egy össze eszkábalt improvizalt borzaszto leves a hus kemeny a zöldség lefagyasztva stb (elkeszitési idö 20 perc ennyi idö alatt nemlehet huslevest fözni)!
Gyenge 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Tegnap voltunk (31. juli 12016) ebédidöben déli 12 kor asztalt elöre nemfoglaltunk s igy egy többszemélyes asztalnál elfoglaltun 2 helyet. Étlapot csak 1 darabot kaptunk mert nem volt több szabad. Sok vendég volt már 3/4 12-kor. Rendeltünk ket bográcsaban halászlét.
2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Tegnap délben voltunk ebédelni a Deck bisztroban,(13. 09. 2016) izléses berendezés pazar környezet. A fedett teraszra ültünk,ahonnan késöbb asztalcserére kenyszerültünk mert olyan meleget sugárzott a müanyag áttetszö tetö,mintha szaunában lettünk volna! ! Gyors kedves szakszerü kiszolgálás M. felszolgalotol.
Felhasználó fényképei:
Deck Bistro & Bar Szombathely - Deck Bistro & Bar Szombathely -