Papa's & Mama's Étterem és Kávéház Hévíz

3,3
az 52 hévízi étterem közül
étterem, vendéglő
Papa's & Mama's Étterem és Kávéház Hévíz
Papa's & Mama's Étterem és Kávéház HévízPapa's & Mama's Étterem és Kávéház Hévíz

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
Kedvezményes ajánlat reggelivel
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Papa's & Mama's Étterem és Kávéház Hévíz vélemények

Kiváló 2024. január 17.barátokkal járt itt
Színvonalas kiszolgálás, teljes mértékben elégedetten távoztam az étteremből!Az árak is teljesen megfelelőek!
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
2021. szeptember 12.a párjával járt itt
Már a fürdőbe menet kinéztük e helyet. A táblájuk hirdette, hogy menüt is lehet kapni. Így is volt. Több féle leves és többféle második fogásból lehetett választani. Húslevest, Ananászos csirkemellett és majorannás csirkemájat ettünk. Finom volt és pont elég is. Csapolt söt kért férjem én meg egy gyümölcsös limonádét. Ez is jó volt, de az ára kicsit húzós.
Gyenge 2021. augusztus 14.a párjával járt itt
Magával az étellel nem volt gond, de az itallal lehúzták rendesen. Míg a felszolgáló pálinka ajánlására elfogadtuk a Szatmári szilvát, amiből előbb 1-1 db 4 centest kértünk majd a vacsora végén 1 db 4- és 1 db 2 centest kértünk. Sajnos nem néztem meg a számlán amin 2 db eszencia volt felszámolja 6000 Ft értékben, illetve a sima pálinkaként 1999 és 999 Ft.
Papa's & Mama's Étterem és Kávéház Hévíz - Egyéb
Szörnyű 2021. augusztus 11.családjával járt itt
A szakács ténykedése enyhén szólva is kívánnivalót hagyott maga után , a tulajdonos meg védte ezerrel pedig ő sem ette volna meg a halfilét amit az asztalunkra tettek . Senkinek nem ajánlom a helyet , kifizették az étel árát , annak ellenére , hogy vissza vitték az ételt , mert ehetetlen volt ! ! ! ! Az étterem az utolsó helyet nem érdemli meg ! ! !
Kiváló 2020. június 18.barátokkal járt itt
Kerestünk egy jó ebédelőhelyet, igy bukkantunk rá erre a kellemes kerthelyiségre, ahol a csobogó víz hangja volt az aláfestő zene.
nagy öröm volt, hogy a kevés helyen kapható finom békacomb is szerepelt az étlapon. Az ételek finomak és megfelelő mennyiségüek voltak, jó áron.
Sajnos a személyzet eléggé tapasztalatlan volt, de nagyon igyekezett.
Ide még visszatérünk.
Papa's & Mama's Étterem és Kávéház Hévíz - Étel/italPapa's & Mama's Étterem és Kávéház Hévíz - Étel/italPapa's & Mama's Étterem és Kávéház Hévíz - Külső képPapa's & Mama's Étterem és Kávéház Hévíz - Külső kép
2018. december 11.családjával járt itt
Hévízen gyors ebédelési lehetőséget kerestünk és örömmel láttuk, hogy itt még működik a menüztetés. Menühöz képest levesből és főételből is kielégítő volt a választék. A felszolgálás sebessége a kis személyzethez képest elfogadható volt. Az ételek mennyisége és minősége is meghaladta a menütől várt szintet.
Átlagos 2018. május 31.a párjával járt itt
Nejemmel jártunk Hévízen, egy jó menű ebédet szerettünk volna enni. Az ajánlatban 5 féle leves és 15 második ételkínálat volt. Az 5 levesből kettő nem volt. Sikerült kiválasztani a két menüt.
Átlagos 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Valójában ez a hely a kilencvenes években is így nézett ki. Mi itt jártunkkor egy sütire és egy ásványvízre tértünk csak be. A sütemény az finom volt a kiszolgálás is elfogadható mértékű, a tisztaság viszont igencsak kívánni valót hagy maga után.
Papa's & Mama's Étterem és Kávéház Hévíz - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. július 9.a párjával járt itt
Feleségem születésnapját ünnepeltük meg ezen a helyen. Mint utólag kiderült, nem bántuk meg. Bár nagyon sok értékelés olvasható az oldalon ezzel a hellyel kapcsolatban, ne tudom, az emberek mi a fenére számítanak? ! A kiszolgálás udvarias, gyors, az ételek minősége kiváló. Rendeltünk két koktélt, amely gyorsan meg is érkezett és nagyon finom volt.
Szörnyű 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Nem túlzás azt írnom, hogy a legrosszabb étterem ahol életemben jártam! ! Kis kert helységben foglaltunk helyet( ahol kb. 12 asztal volt). Hosszas várakozás után odajött a pincér felvette a rendelést. Az üdítőből csak az én kólámat hozták ki mondván, hogy az őszi levet mindjárt hozza a kolléganő.