Deck Bistro & Bar Szombathely
9700 Szombathely, Kenderesi u. (a Csónakázó tó partján)

Deck Bistro & Bar Szombathely a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
A Deck bisztrót némi világhálós kutakodás után választottuk ki, miután eldöntöttük, hogy Szombathelyen ebédelünk családilag, útban Ausztriából hazafelé. Nem csalódtunk. Azt már a neten közzétett étlap elolvasásakor észleltük, hogy itt meghaladják az elmúlt évtizedek sablonjait, de úgy, hogy közben a magyar konyha bevett ízeire és fogásaira építenek, melyeket a séf néhány nemzetközi klasszikussal egészített ki.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Férjemmel látogattunk el az étterembe, ez olyan igazi kiöltözős hely. Korábban, mikor nem este mentünk, voltak gyerekes családok, rájuk is fel vannak készülve, de kettesben esti vacsorának ideális. A pincér szuper volt, kedves, közvetlen, de mégsem tolakodó. Az ételek nagyon finomak, ami nem meglepetés, hogy az adagok egy ilyen étterem stílusának megfelelően nem túl nagyok.

gyanikó TOP étteremértékelő
2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombathelyen a belvárostól nem messze van a Csónakázó-tó, amit érdemes felkeresni, ha egy kis természetközeli élményre vágyunk. Magam is így tettem és az ittjartam értékelései szerint itt van a város legjobb étterme is. Így minden kívánságom teljesült, amit szerettem volna megvalósítani egy több órás koncentrációt igénylő munka után.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Valójában csak kávézni tértünk be a Deck-be, de a felszolgáló olyan kedvesen ajánlotta, hogy egy kis desszertet is ettünk hozzá. Egy kicsit lassú volt a kiszolgálás, de nem bántuk, mert nem siettünk. A panoráma csodás, a csónakázó tóra néz a terasz, mivel gyönyörű indián nyári idő volt, a nyitott teraszon fogyasztottuk el a kávékülönlegességeket.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember végén csoporttársammal az egyetem után beültünk egyet dumcsizni, iszogatni. Én egy presszókávét ittam tejszínhabbal, valamint egy cukormentes limonádét. A kávéhoz a tejszínhabot külön pohárkában hozta a pincérhölgy, kaptam hozzá egy pohár vizet is, amit sok helyen elfelejtenek. Az asztalon egy szép kis dobozban különböző cukrok és édesítőszerek voltak kihelyezve.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25.
Második alkalommal voltunk a családdal az étteremben. A hely remek, az ételek finomak, csak kicsit drágák. Annak ellenére, hogy péntek délben csak néhányan ebédeltek rajtunk kívül, nagyon lassú volt a kiszolgálás. A levesre legalább 15 percet kellett várni. Miután elvitte a pincér a leveses tányérokat, újabb 15-20 perc telt el, míg a második fogás megérkezett.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel először jártunk az étteremben, eddig mindig csak elfutottunk a terasza alatt :) Most csónakkölcsönzéssel kezdtünk, ami igazán hangulatos program. Ezután pedig beültünk egy kellemes vacsorára az étterem teraszára. Mivel végig üveges - illetve jó időben ezek ki is vannak nyitva - , nagyon szép kilátás tárul a Csónakázó tóra.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az itteni ajánlás következtében mentünk be ebédelni ebbe az étterembe, amikor Szombathelyen jártunk. A pincér hölgy először jelezte, hogy nincs hely, csak a teraszon, de aztán mégis felszabadult egy asztal. A limonádék gusztusosak és finomak voltak, majd a társaság minden tagja puha marhapofát kért dödöllével és hagymamártással.

mary-anna TOP szállásértékelő
2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
A Csónakázótóba benyúló terasszal, csodás kilátással, udvarias kiszolgálással várja vendégeit a Deck. Olyan különleges a választék, hogy nagyon nehéz volt a választás. A rukkolakrémleves ráknyárssal, a mediterrán paradicsomos halleves nagyon jó döntésnek bizonyult. A második fogás is telitalálat volt, a limonádéik finomak, felszolgálnak cukormentes változatot is.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap délben voltunk ebédelni a Deck bisztroban,(13. 09. 2016) izléses berendezés pazar környezet. A fedett teraszra ültünk,ahonnan késöbb asztalcserére kenyszerültünk mert olyan meleget sugárzott a müanyag áttetszö tetö,mintha szaunában lettünk volna! ! Gyors kedves szakszerü kiszolgálás M. felszolgalotol. Az aktuális ajánlat az amerikai steak választék szakmai tudást sugároz.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Hotel Claudius
2019.08.18. - 2019.12.31.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
2019.08.19. - 2019.12.31.
Hunguest Hotel Répce
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 22.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2020.01.01.
Hunguest Hotel Répce Gold
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 24.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2019.12.19.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 15.810 - 18.910,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.05.10. - 2019.12.30.
Kulcsos Vendégház
Ôriszentpéter
2019.08.25. - 2020.08.18.
Apartman Hotel Sárvár
2019.08.18. - 2020.08.18.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 34.035,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.09. - 2020.01.06.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.950,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, masszázs kedvezménnyel, kerékpár-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.23. - 2019.10.13.
Platán Hotel Sárvár
2019.08.18. - 2019.12.31.
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.19. - 2019.12.26.
Wolf Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással
2019.08.18. - 2020.01.05.

Szállodák Szombathely környékén
Hotel Viktória Szombathely
Caramell Premium Resort Szombathely
Hotel Szieszta Szombathely
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Augusztus 20-i ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)

Deck Bistro & Bar SzombathelyX