Deck Bistro & Bar Szombathely
9700 Szombathely, Kenderesi u. (a Csónakázó tó partján)

Deck Bistro & Bar Szombathely a térképen

Pomáz
Battonya
Létavértes

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
A Deck bisztrót némi világhálós kutakodás után választottuk ki, miután eldöntöttük, hogy Szombathelyen ebédelünk családilag, útban Ausztriából hazafelé. Nem csalódtunk. Azt már a neten közzétett étlap elolvasásakor észleltük, hogy itt meghaladják az elmúlt évtizedek sablonjait, de úgy, hogy közben a magyar konyha bevett ízeire és fogásaira építenek, melyeket a séf néhány nemzetközi klasszikussal egészített ki.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Férjemmel látogattunk el az étterembe, ez olyan igazi kiöltözős hely. Korábban, mikor nem este mentünk, voltak gyerekes családok, rájuk is fel vannak készülve, de kettesben esti vacsorának ideális. A pincér szuper volt, kedves, közvetlen, de mégsem tolakodó. Az ételek nagyon finomak, ami nem meglepetés, hogy az adagok egy ilyen étterem stílusának megfelelően nem túl nagyok.

2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombathelyen a belvárostól nem messze van a Csónakázó-tó, amit érdemes felkeresni, ha egy kis természetközeli élményre vágyunk. Magam is így tettem és az ittjartam értékelései szerint itt van a város legjobb étterme is. Így minden kívánságom teljesült, amit szerettem volna megvalósítani egy több órás koncentrációt igénylő munka után.

Rózsa TOP étteremértékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Valójában csak kávézni tértünk be a Deck-be, de a felszolgáló olyan kedvesen ajánlotta, hogy egy kis desszertet is ettünk hozzá. Egy kicsit lassú volt a kiszolgálás, de nem bántuk, mert nem siettünk. A panoráma csodás, a csónakázó tóra néz a terasz, mivel gyönyörű indián nyári idő volt, a nyitott teraszon fogyasztottuk el a kávékülönlegességeket.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember végén csoporttársammal az egyetem után beültünk egyet dumcsizni, iszogatni. Én egy presszókávét ittam tejszínhabbal, valamint egy cukormentes limonádét. A kávéhoz a tejszínhabot külön pohárkában hozta a pincérhölgy, kaptam hozzá egy pohár vizet is, amit sok helyen elfelejtenek. Az asztalon egy szép kis dobozban különböző cukrok és édesítőszerek voltak kihelyezve.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25.
Második alkalommal voltunk a családdal az étteremben. A hely remek, az ételek finomak, csak kicsit drágák. Annak ellenére, hogy péntek délben csak néhányan ebédeltek rajtunk kívül, nagyon lassú volt a kiszolgálás. A levesre legalább 15 percet kellett várni. Miután elvitte a pincér a leveses tányérokat, újabb 15-20 perc telt el, míg a második fogás megérkezett.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel először jártunk az étteremben, eddig mindig csak elfutottunk a terasza alatt :) Most csónakkölcsönzéssel kezdtünk, ami igazán hangulatos program. Ezután pedig beültünk egy kellemes vacsorára az étterem teraszára. Mivel végig üveges - illetve jó időben ezek ki is vannak nyitva - , nagyon szép kilátás tárul a Csónakázó tóra.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az itteni ajánlás következtében mentünk be ebédelni ebbe az étterembe, amikor Szombathelyen jártunk. A pincér hölgy először jelezte, hogy nincs hely, csak a teraszon, de aztán mégis felszabadult egy asztal. A limonádék gusztusosak és finomak voltak, majd a társaság minden tagja puha marhapofát kért dödöllével és hagymamártással.

mary-anna TOP szállásértékelő
2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
A Csónakázótóba benyúló terasszal, csodás kilátással, udvarias kiszolgálással várja vendégeit a Deck. Olyan különleges a választék, hogy nagyon nehéz volt a választás. A rukkolakrémleves ráknyárssal, a mediterrán paradicsomos halleves nagyon jó döntésnek bizonyult. A második fogás is telitalálat volt, a limonádéik finomak, felszolgálnak cukormentes változatot is.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap délben voltunk ebédelni a Deck bisztroban,(13. 09. 2016) izléses berendezés pazar környezet. A fedett teraszra ültünk,ahonnan késöbb asztalcserére kenyszerültünk mert olyan meleget sugárzott a müanyag áttetszö tetö,mintha szaunában lettünk volna! ! Gyors kedves szakszerü kiszolgálás M. felszolgalotol. Az aktuális ajánlat az amerikai steak választék szakmai tudást sugároz.

Legnépszerűbb csomagok Szombathelyen és környékén
Garda Hotel
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 5.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.05.31.
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2019.11.30.
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.723,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, fitnesz terem és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.13.
Spirit Hotel Thermal Spa
Akár 1 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.06. - 2019.12.16.
Büki Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.10.30.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.21. - 2020.04.20.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2020.01.06.
Bajor Panzió Aparthotel
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jakuzzihasználattal és behűtött pezsgővel, infraszauna használattal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.04.20. - 2019.12.20.
Mika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanzió ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, aromafürdővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.04.30.
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.15. - 2019.12.31.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és medence használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.21. - 2019.08.31.

Szállodák Szombathely környékén
Hotel Viktória Szombathely
Sopron Hotel Szombathely
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Palatinus Hotel Szombathely
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Tavaszi wellness akció 2=3
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár reggelivel

Deck Bistro & Bar SzombathelyX