Kispityer Halászcsárda Szombathely

Ensana Thermal Sárvár

Kispityer Halászcsárda Szombathely vélemények

2082
Kiváló 2024. január 31.családjával járt itt
Ma úgy alakult, hogy. . . szóval, dolgom volt Szombathelyen, öcsém meg ezt a helyet javasolta. Nekem nem sok emlékem volt erről, de szívesen fejet ugrottam az ebédkalandba. Jó benyomást kelt nagyon a csárda (egyébként fogalmam sincs, hogyan kerül egy halászcsárda Szombathely közepére), kellemes a fogadtatás, barátságos a belső tér, viszonylag kevés vendég az étteremben.
Kispityer Halászcsárda Szombathely - BelsőKispityer Halászcsárda Szombathely - BelsőKispityer Halászcsárda Szombathely - BelsőKispityer Halászcsárda Szombathely - BelsőKispityer Halászcsárda Szombathely - BelsőKispityer Halászcsárda Szombathely - EgyébKispityer Halászcsárda Szombathely - Étlap/itallapKispityer Halászcsárda Szombathely - Étlap/itallapKispityer Halászcsárda Szombathely - Étlap/itallapKispityer Halászcsárda Szombathely - Étlap/itallapKispityer Halászcsárda Szombathely - Étlap/itallapKispityer Halászcsárda Szombathely - Étel/italKispityer Halászcsárda Szombathely - Étel/italKispityer Halászcsárda Szombathely - Étel/italKispityer Halászcsárda Szombathely - Étel/italKispityer Halászcsárda Szombathely - Külső kép
Kiváló 2023. április 24.a párjával járt itt
Igényes környezet, gyors és pontos kiszolgálás, hatalmas adagok, nagyszerű ízek : egyszerűen tökéletes. És szép kártyával is lehet fizetni.
Átlagos 2023. március 19.családjával járt itt
3-an mentünk ebédelni, egy nagyon erős időszakban, nagyon sokan voltak. A pincéreknek nem volt idejük velünk foglalkozni, végül találtunk egy 3 fős asztalt, ahova leültünk. Egy halászcsárdába azzal a gondolattal megyek, hogy ott érdemes halas ételt enni. Ketten is azt rendeltünk. Mindkettőnknek csalódás volt.
Átlagos 2019. október 7.gyerekekkel járt itt
Nehéz igazán jó halételt kináló éttermet találni,a kispityer megfelelö lenne ha a profit hajhászat nem vinné el a lényeget.
Nyitottak egy "különtermet ami olyan ódivatú jellegtelen mintha a semmit ötvöznék a 80" évekkel,az étel ehetö de hideg ,összecsapott jellege volt a krémleves szerintem porból volt némi feljavitással,nem jövök ide többet
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. május 31.a párjával járt itt
Azért választottuk ezt az éttermet, mert szeretjük a halételeket. Itt pedig kiemelkedően nagy ezekből a választék. De legyen is, ha egyszer halászcsárdának nevezik a helyet. Szóval az étterem hangulata kellemes, és elfogadhatóan kényelmes. Bár parkolási lehetőség elég körülményes a környékén.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. december 14.a párjával járt itt
Igazi nagyüzem ment, mikor ott jártunk: a különteremben lagzi, ahol mi ettünk, ott is teltház. A felszolgálók profin pörögtek, ügyesen tették a dolgukat. Az étel meglepően hamar elkészült, de finom volt, és jó adagokat kaptunk. A helynek nincs egy kifejezett hangulata, boxokban kényelmesebb lenne, kicsit úgy éreztük, hogy az út közepén ülünk.
Gyenge 2018. november 30.a párjával járt itt
Igen, az összefoglaló cím a pontos kifejezése a csárda mentalitásának! Tegnap a születésnapomon jártunk először a párommal a csárdában. Egy-egy tányér levest, valamint második fogásnak különböző halételt rendeltünk. Italt mindketten "csak" csapvizet kértünk. Jó langyosan meg is kaptuk.
2017. szeptember 23.barátokkal járt itt
Vasárnap mentünk ebédelni. Nem foglaltunk előre asztalt. Bár majdnem telt ház volt, azonnal kaptunk asztalt, étlapot. Tartottunk tőle, hogy hosszú lesz a várakozási idő, de nem. Rövid időn belül megkaptuk a levest és utána azonnal a második fogást. Részben kis adagokat kértünk. Az ételek elegendőek és finomak voltak. Az árral is elégedettek voltunk. Semmi rendkívülit nem tapasztaltunk.
Kiváló 2017. július 17.gyerekekkel járt itt
Már a külső megjelenése is hívogató,előre vetíti az elvárt színvonalat. A belső hangulata sem csalódás,hűen tükrözi a halászcsárda jelleget. Telt ház fogadott bennünket,kicsit félve foglaltuk el asztalunkat,hogy sokáig tart majd a kiszolgálásunk. Itt sem kellett csalódnunk,udvarias kiszolgálás mellett,a vártnál sokkal hamarabb kaptuk meg italainkat,készültek el a megrendelt ételek.
Kispityer Halászcsárda Szombathely - Étel/ital
Átlagos 2017. június 23.családjával járt itt
Szombathelyiként nosztalgikus emlékektől vezérelve céloztuk meg a vendéglőt. Igaz az elmúlt években már szereztünk rossz tapasztalatokat de az utolsó is két éve volt már ezért azt gondoltuk hátha. . Nos már a megérkezéskor sejteni lehetett hogy nem ránk vártak feltétlenül. Kettő pincér mellett haladtunk el a kiválasztott asztalig de köszönésünket egyik sem viszonozta.