Pacsi64

Pacsi64 adatlapja

Regisztráció2019.11.10
Utoljára itt2023.11.08

Kiváló 2019. november 10.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként voltunk a szállodában, a színvonal még most is kiváló, mint évekkel ezelőtt. Finom változatos ételek, fantasztikus borok, kényelmes szoba, segítőkész, udvarias, kedves személyzet, nagyszerű wellness, mindenütt tisztaság és csodálatos környezet. Mindenkinek csak ajánlani tudom! ! ! ! Köszönet az élményért!
Kiváló 2022. április 24.családjával járt itt
3 alkalommal jártam már a szállodában, tavasszal, ősszel és karácsonykor. Mindig azt tapasztaltam, hogy a személyzet nagyon kedves, udvarias, értően teszi a dolgát. A szálloda elhelyezkedése szerencsés, egy utcával a vár fölött, az autót nem is használtuk az ottlétünk alatt. Néhány perces séta a belváros, a Dobó tér, ahol mindig akad látnivaló.
Kiváló 2022. április 24.a párjával járt itt
Másodjára jártam a Silver Hotelben, így már ismertem a körülményeket. Ezért is döntöttem úgy, hogy a karácsonyt ott töltjük. A szobák jól felszereltek, az ágy minden képzeletet felülmúlt, a CARDO matracok extra kényelmesek. A szoba és a wellness felszerelve kézmosó, tusfürdő folyadékkal, papírtörlőkkel.
Silver Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen értékelését, illetve dicsérő szavait.
Örülünk, hogy ismét kellemes élményekkel távoztak szállodánkból.
Várjuk vissza Önöket sok szeretettel.
2022. április 25., , Silver Hotel