paksimne

paksimne adatlapja

Regisztráció2015.11.28
Utoljára itt2022.07.09

Kiváló 2015. november 28.a párjával járt itt
Internetes nyereményem volt. Gyönyörű nagy,a várra néző szobát kaptunk. Szép tisztaság,finom kaja és kedves személyzet. Mindenkinek ajánlani tudom. Gyula nagyon szép város. Biztos ellátogatunk még ide. Csodálatos mosolyban gazdag napokat töltöttünk itt. A vár és a fürdő 2 percre van.
Kiváló 2016. február 6.a párjával járt itt
A személyzet átlagon felül kedves, segítőkész, az ételek egyszerűen fantasztikusak. Nagyon szuper,hogy étlapról lehetett rendelni ami finom és sok volt.Nagyon tetszett a szoba tisztasága.Csak ajánlani tudom mindenkinek.A vacsorához még egy pohár pezsgő is járt. Gyertyafényes vacsorát kaptunk. Emlékezetes születésnap volt.
Felhasználó fényképei:
Hotel Bassiana Sárvár - Hotel Bassiana Sárvár -
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
2016. 09. 05-től-09. 11-ig voltunk a Hotel Aquamarinban. Várakozással telve érkeztünk a Hotelbe mivel nem csak jókat olvastunk a szállásról. Kellemes csalódás ért minket. Az orvosi szobába kedvesen fogadtak és kivizsgáltak minket. A kezelések nagyon jók voltak és a személyzetről csak jókat tudok írni. A kaja 1.
Felhasználó fényképei:
Hotel Aquamarin Hévíz - Hotel Aquamarin Hévíz -
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt paksimne! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Nagyon örülünk, hogy „nem csak jó” bejegyzés ellenére esélyt adott szállodánknak! Mi sem igazán értjük, hogy mit várnak tőlünk vendégeink annak ellenére, hogy korrektül ismertetjük a szállodát és a lehető legarányosabban (időszak, szobatípus, stb.
2016. szeptember 27., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***