Mandula Étterem & Bisztró Orosháza
5900 Orosháza, Bajcsy-Zsilinszky u. 2.

Mandula Étterem & Bisztró Orosháza a térképen

Szállások Orosháza városában
Wellness csomagok Orosháza városában

Mandula Étterem & Bisztró Orosháza vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Ez a hely tényleg remek. Azt nézve pláne, hogy nem egy óriási városról van szó. Másodjára voltunk itt, számomra mindkét étkezés tökéletes volt ! ! ! Partnerem elájulva ugyan nem volt, de rosszat sem tud mondani, szívesen térne ő is vissza. A kiszolgálás kedves, a tisztaság nagyon rendben van. Igényes, letisztult, barátságos hely.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Nagyon hangulatos, szép hely. Sok a választék, nagy adag :) és finom. Máskor is jövünk. Ár érték arány tökéletes.

2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Az ittjartam. hu ajánlásai alapján már jártam ebben a kis étteremben, s 2017 június elején újra erre vitt munkám - s mostmár a saját tapasztalat hozott ide vissza. Kollegával betértünk ebédelni, s kellemes környezetben igen finom, bőséges ebédet kaptunk, kedves személyzettől. Nem egy agyonszofisztikált hely, csak annyit ad, amit ígér: finom, jó ételeket, kellemes környezetben, jó árakon.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen megközelíthető, családbarát, hangulatos hely. A választék ugyan nem túl bőséges, de amit kaptunk, azt nem felejtjük el! Rendkívül gyors kiszolgálás, finom életek és udvarias pincérek jellemzik. Családi vacsorát töltöttünk el egy kellemes hétfő estén a Mandula Étteremben, legközelebb is őket választjuk!! Szeretettel ajánlom mindenkinek!

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos kis hely. Lehet étlapról is rendelni illetve van menü, valamint a pultból menza jellegű, de nagyon finom ételek. Mondjuk annak, aki nagyon siet és nem akar várni a rendelt ételre. Mi vegyesen ettünk. Érdemes volt várni a zsírjában sült libamájra hagymaboglyával. Ár/érték arányban nincsenek elszállva. Pici hely, folyamatosan cserélődtek a vendégek.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem a város szívében, könnyen megközelíthető helyen található. A belsőt a mai kor igényeinek megfelelően alakították ki, bár hozzáteszem nem sok asztal van, déli időben előfordul, hogy nem tud leülni a vendég. A kiszolgálás kiváló, a felszolgáló hölgyek mindegyike nagyon kedves, valóban jó érzés itt elkölteni egy ebédet, vacsorát.

Legnépszerűbb csomagok Orosházán és környékén
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2-5 éjszaka 18.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel, finn szauna használattal, belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással
2021.06.27. - 2021.08.29.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 33.840,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2021.05.14. - 2023.04.17.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2021.05.13. - 2022.01.03.
Toscana Apartman
2021.05.13. - 2022.05.13.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 15.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsfotel és szolárium használattal, masszázskuponnal, meglepetéssel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.23. - 2021.12.27.
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.750 - 22.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.05. - 2022.04.29.

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Orosháza
Grand Hotel Glorius Orosháza
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Mandula Étterem & Bisztró OrosházaX