Pancsurka

Pancsurka adatlapja

Regisztráció2016.08.22
Utoljára itt2016.08.22

Szörnyű 2016. augusztus 22.családjával járt itt
Bíztam benne hogy klassz lesz ám hiába voltak a kedves pincérek a harcsa halászlé majd nem kivégzett! Ha most nem egy turista lettem volna hanem pl egy orvosi konferencia szószólója egészen biztos,hogy nem csak ennyi lenne az értékelésem hanem kiküldenék egy ellenőrt! ! ! Akit csak lehet lebeszélek a helyről ahol a felposhadt romlott ételt minden zokszó nélkül kiteszik az ember elé!
2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Törzsvendégek vagyunk ,s bizony sok minden mellette szól: az elhelyezkedés ,az ételkínálat/na volt már egyszer kis problémánk de azt igyekeztek kiküszöbölni/..a strand közelsége ,a kényelmes szuperior szoba, s a személyzet figyelmessége.Szeretünk oda visszajárni!!!Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Nagyszerű hotel minden kényelmével ,tisztaságával ,személyzet kedvességével,remek ételekkel csak kitűnő minősítést kaphat! ! ! Nagyon klassz hogy átjárás van a fürdőbe ami szintén a tökéletes kikapcsolódás élményét garantálja! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Remek az elhelyezkedése ,szép a környezete s maga a vár közelsége is sokat nyom a latban!