Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás király sétány 6.

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló a térképen

K 07:00-23:00
Sze 07:00-23:30
CS-V 07:30-23:30
étterem, gyorsétterem, vendéglő
arab, görög, keleti, magyar, nemzetközi, olasz
grill ételek ...
Élőzene:
cigányzene, dance, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, német, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Al-hamra Étterem a gyógyfürdő bejáratól 50 méterre, a Mátyás király sétány elején található. Magyaros, házias jellegű ételeit, gyrosát, 3 fajta napi menüválasztékát, finom italait a visszatérő vendégek dicsérik.
Fedett teraszán szép környezetben, ... Tovább >>
Fedett teraszán szép környezetben, hangulatos zene mellett fogyaszthatják el ételeiket, kóstolhatják meg az étterem frissítő italait. Zárt éttermi része hűvösebb idő esetén is alkalmas baráti társaságok megvendégelésére.
Az Al-hamra Étterem minden nap 07 és 23 óra között finom ételekkel, kedves kiszolgálással várja vendégeit.

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló képei

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
A közelmúlt legjobb választása. Sorozatos csalódás után (hajdúszoboszlói és a környékbeli vendéglátó helyek egyaránt), kellemes környezetben, ízletes ebédet fogyasztottunk el az étterem teraszán. Elégedettek voltunk a kiszolgálással, a kiválasztott ételek minőségével és mennyiségével is. Visszatérünk és ajánljuk az ismerőseinknek is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Zárás előtt tértünk be ebbe a nagyon hangulatos, "zöld-szigetre", mivel vacsora időben teljes telt ház volt, így nem jutott itt hely, máshol vacsoráztunk. Az étterem igazi hangulatát a vendéglő teraszán, az asztalok között lévő rengeteg zöld növény adja. Fél óra sem volt már a zárásig, a teraszon még javában szólt az élő zene, a 70-80-as évek slágereivel.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
A nagyszülők kérték, hogy jöjjünk ide. Kellemes csalódás volt az étterem. Kétszemélyes tálakat kértünk, van belőle többféle is és javarészt 3900 Ft-ért adják. Ennyiért szerintem teljesen korrekt ár itt Hajdúszoboszlón. Mindig friss alapanyagokból készülnek az ételek, nagy adagokat adnak amivel bárki jól tud lakni.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A sétáló utcán járva megtetszett ez a bent is hangulatos étterem. A finom nagy adag sült oldalasok után jól esett a cseresznyés colada. A kiszolgálás és az ételek minősége kifogástalan volt. Szerencsére napközben nem volt sok vendég, mert este tele volt. Igy szép kényelmesen falatozhattunk. Itt is kitettek magukért az ünnepre való tekintettel, de ez igy volt kerek.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napja tértünk be barátainkkal az étterembe, mert központi fekvése miatt megfelelőnek látszott egy ebéd elköltésére. Férjemmel magyaros leveseket (harcsahalászlét és bográcsgulyást) rendeltünk és -természetesen- jó kenyeret, melyet a pincér úrnak külön ki is hangsúlyoztunk. Meg is kaptuk a rendelt ételeket megfelelő mennyiségben és minőségben.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
Már többször ettem itt egyedül, eddig mindig elégedett voltam, most a gyerekemet is elhoztam. Sokat kellett várnunk, pedig alig voltak, gyerekadagot kértem, erre kapott a gyerek egy akkora adagot, hogy kb. 4 személynek való volt. Az volt a válasz, náluk ekkora egy csirkemell.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokat hezitáltam, hogy leírjam-e a véleményünket, de elvégre mi vagyunk a "vesztesek" Az AL-HAMRA Hajdúszoboszlói étteremben 2017. 11. 26-án mentünk vacsorázni. Pékné csülöktál 2 személyre rendeltünk. Ismerem ezt az ételt, mert már nagyon sokszor elkészítettem. Sajnos itt nem volt jó. A csülök az íze alapján több napos lehetett, meredt és hideg volt.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Péntek esti vacsoránkhoz ezt az éttermet választottuk.A szabadban foglaltunk helyet, igazán hangulatos volt.A kiszolgálás,ételek,ár/érték arányban megfelelt. Egyetlen negatívum,hogy az asztalok nagyon közel vannak egymáshoz és a szomszéd asztalnál láncdohányos külföldi vendégek voltak.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon tiszta étterembe léptünk be ahol nagyon kedves udvarias személyzet fogadott bennünket. Gyors kiszolgálás után ízletes ebédet tálaltak fel. Leves elfogyasztása után nem sokkal már meg is jelent a pincér a második fogással,tehát azt lehet mondani jóformán semmit nem kellett várnunk. Környékbeli éttermek közül ezt találtuk a legolcsóbbnak,és minden szempontból a legmegfelelőbbnek.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
A hétvégén menüztünk az étteremben. 3féle menü közül lehetett választani, korrekt áron (1050,-), a leves ízletes volt, a főétel is (rántott hús, vegyes köret), bár a mennyiséget nem vitték túlzásba. . . A pincérnek még van mit tanulni, pl hogy előbb a hölgyek kapnak ételt (kor és nem szerinti sorrend). . . Nekem az is furcsa volt, h az üdítőhöz nem kaptunk poharat, csak szívószálat.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.12.22.
Rákóczi Panzió
Napsugár Apartmanok
4 nap/ 3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,ajándék bor bekészítéssel, kerékpározási lehetőséggel
2020.05.12. - 2021.05.01.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2020.10.04. - 2020.12.31.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Platán Hotel Debrecen
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.12.31.
Korinna Apartman I.
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Anna Vendégház
Hungarospa Thermal Hotel
4 nap/3 éjszaka 20.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, december 24-én ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg használattal, korlátlan átjárással a Hungarospa strand- és gyógyfürdőbe, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

Al-hamra Étterem HajdúszoboszlóX