Pandamacik

Pandamacik adatlapja

Regisztráció2014.09.09
Utoljára itt2017.01.20

Kiváló 2016. február 13.barátokkal járt itt
A barátnőm ragaszkodott, hogy egy ír pubban töltsünk pár órát a pesti éjszakában, mert már rég járt ilyen hangulatú helyen. A hely kinézete tetszett. Nagyon mosolygósak, közvetlenek voltak a pultosok, és mind segítőkészek lettek volna, ha értjük egymást. . .
2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Pesti ismerősök ajánlották, ha nem műanyag kaját akar az ember, és nem is akar egy vagyont fizetni. Nem kell nagy dolgot várni, átlagos, házi koszt. A rántott szelet kicsit olajos, a bor kicsit meleg. . . de hoznak hozzá jeget, és olyan jópofa viccel elütik az egészet, hogy a végén már te sem akadsz fenn ilyen apróságokon.
Kiváló 2016. január 5., kollégákkal járt itt
Céges (15 fős) ebédet szerveztem a Pálmába. Interneten foglaltam asztalt, ami gördülékenyen működött: kaptam visszaigazolást, és az asztalunk készen várt a megadott időpontban. A pincérek figyeltek, de nem voltak tolakodóak, inkább láthatatlanul és gyorsan kiszolgáltak. Már többször jártam itt korábban, mindig isteni volt az étel, és a mostani alkalom is igazolta ezt.
Felhasználó fényképei:
Pálma Étterem Debrecen - Pálma Étterem Debrecen - Pálma Étterem Debrecen - Pálma Étterem Debrecen -